Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

chymenitta33
27. mar 2009

Horné Srnie tiež poznám🙂tam mám rodinku🙂moju tetu s maminkinej strany.
davka sme plánovali lebo pred tým som písala som mala MA v 7tt. A na Dejva sme sa snažili nejako 8 mesiacov cca. no to hej nebojkaj vy ste užasne žienky všetky čo ste tu aj vy raz budete a dúfam, že to bude čím skôr🙂

mamartinka
27. mar 2009

tak sa maj.prajem dobru noc a este krasny a teply vykend.pa a niekedy sa zasa ozvi.

chymenitta33
27. mar 2009

oki doky aj tebe dobrú nocku a príjemný víkend 😔

nyya
28. mar 2009

awokli domi 😉 😉 😉 aj ti si sa k nam pridala???tak to som moooc rada.... 😀 😀 😀

aoooojte babenky ...ako sa mi mate vsetky????

chymenitta33
28. mar 2009

Aojko lenušík🙂hej včera večer vak už dlhšie sem kuki, a chodím aj do iných snažilkovských. 😉
Ako sa máš?

nyya
28. mar 2009

ja sa mam dobre len som dneska unavena...a ti sa mi mas ako????ozaj moja kupila som ti ten soda cream a ak by ti nevadilo tak ja ti ho prinesiem lebo ja idem koncom aprila domou na slovesnko...co ti na to???

nyya
28. mar 2009

vidime ze tu mikto neni tak ja teda idem...papa.a peokny vecer vam prajem 😉

ritulka
autor
28. mar 2009

bryyyyy vecer....dnes sa nasa tlenuska vydala, tak drzim palce... 😉

lenusska
29. mar 2009

Tlenuska krasne novomanzelske ranecko prajem 🙂
Tak pis a opisuj 🙂

A krasny manzelsky zivot,vela radosti a lasky 🙂

chymenitta33
29. mar 2009

Dobré ránko🙂)

My sme hore dnes sme celkom dlho spinkali, pôjdem dokončiť obedík lebo poobede pôjdeme asi preč 😕

nyya--Dakujem zlatko🙂už sa nateba teškám ani nevieš ako cicka🙂som ta večnosť nevidela 😒

tlenuska--Všetko len to najlepšie do spoločných krôčikov života🙂krásny život ti prajem 🙂

nyya
29. mar 2009

dobre ranko babenky 😉 😉

je tlenuska je dneska uz vydata mamicka 😀 😀 tak prajem vsetko len a len to naj na spolocnej ceste zivota...

chymenita aj ja sa na teba teskam moja a strasne moooc...a toto bude prvy krat co uvidim davka tak sa aj na neho tesim 😀 😀 😀

nyya
29. mar 2009

babenky ste tu niekto???

lulu19
29. mar 2009

ahojte babenky tak som na skok tu zatial sa nic nezmenilo stale sme len dvaja ja a drahy snad sa už coskoro podari
tlenuska blahozelam a prajem vela lasky stastia do spolocneho zivota
my sa mame ako tak stale sme v robote s drahym sa vidam rano ked idem z posltele a vecer ked prideme ale uz to dlho nepotrva aspom t ma tesi

lulu19
31. mar 2009

BABY KDE STE ????????????????????????????????,

maryah
31. mar 2009

ahoj lulu, si stale zaneprazdnena? aku mas pracu?

lulu19
31. mar 2009

ahij ja robim v potravinach ale je taam jedna koleg ktora lubi byt na pn tak vtedy robim cele dni

mamartinka
31. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeee.je tu niekto.my dnes mame pekne pocko.teplucko.a konci sa mi mrsulda.huraaaaaaaa.

lulu19
31. mar 2009

aj u nas je krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja ju cakam teraz v piatok alee nemam zatial ziad priznaky

mamartinka
31. mar 2009

a ako sa inak lulu mas?aj snazite ci uz to nechavas na nahodu?

lulu19
31. mar 2009

uz nie terayź to nechavame tak uz nemam sil a vy

mamartinka
31. mar 2009

ja uz tiez neako na to kaslem.podari sa podari,nie nie.nechavam to tak na nahodu a do leta.ak sa do leta nezadari sme sa rozhodli ze ked prideme domou cez leto tak pojdeme na kliniku CAR v BA.baby myslite ze vytaminy budu mat aj v lekarni tu vceliu matersku kasicku?20 ideme domou na 2 tyzdne a chcem sa na to opitat.len neviem kde to mam hladat.

maryah
31. mar 2009

lulu, ja som tiez robila v potravinach a asi sa k tomu vratim ked pridem na slovensko...
lulu, asi to tiez vzdavam ako aj ty, uz nemam ani chut a ani silu na to mysliet lebo je to stale dookola... ovulka, mrhca, sklamanie, ovulka, mrcha, sklamanie, ovulka, ... 😠

lenusska
31. mar 2009

no mam pocit,ze sme v tom stadiu vsetky....

mamartinka
31. mar 2009

tak treba dievcata musime byt silne,aj ked je to tazke.nemysliet na to stale a snad to raz pride.ved nemozu byt stale len niektore stastne a my sklamane?no nie.ja sa lucim prednes.idem na ordinaciu ,panelak a potom sup vana teplucka.mozno este vecer nakuknem.zatial sa majte krasno.pa

ritulka
autor
31. mar 2009

Babulky musime byt silneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ano ja uz tiez nevladzem, ale mam tu aspon vas a viem, ze sa nam to podari....tfujha 😀

maryah
31. mar 2009

tak, jeden den sa nam to urcite podari 😵 😵 😵 😵

maryah
31. mar 2009

uz sa ani nesledujem, normalne neviem z pamati kedy mi ma prist mrcha, inokedy som to vedela presne a teraz nie... som rada, ze som to ako-tak vypustila z hlavy 🙂

ritulka
autor
31. mar 2009

mary treba, treba....lebo je to na palicu, takto sa trapit

maryah
31. mar 2009

a ty ako ritulka... co porabas? pracujes?

ritulka
autor
31. mar 2009

ja som v pohode, dnes som mala behacky hore dole a potom ma MM vytiahol von, tak sme sa isli vozit na motorke a bolo supeeeeer 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre