Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
13. apr 2009

ja som tu.ale idem uz na zamenu.ako sa mas nyya?sama si?ako presla velka noc? 😉 u nas v pohode.

nyya
13. apr 2009

u nas tiez len som sama domka tak sa nudim ako slak...martinka porad mi prosim po akej dlhej dobe je dobre si skusit testik...lebo mam pocit ze mozem byt...vcera som bola asi milion krat na zachode a uz par dni mam take smitorenie v brusku a pri vajecnikoch...neviem..cakam kym pojdem domkou a co mi povie doktor..a co ti ako sa mas???

nyya
13. apr 2009

martinka si tu???

mamartinka
14. apr 2009

nyy mas potom ip.inak nepocula si nieco prospekta maca?tiez je to na plodnost.ako sa inak citis?

nyya
14. apr 2009

martinka nie o tom som nepocula este???no ja som dneska zase mala mravencekou v brusku a stale som behala cikat...a sem tam som mala zavrate...ale neviem neviem???a ti sa mi mas ako???

mamartinka
14. apr 2009

no nyya nieco asi na tom bude.zeby to klaplo?no uz sa tesim s tebou.ja sa mam dobre.takze dalsia tehulka?sa nam to zacina rozrastat pomaly.zachvilu mame maj lasky cas.no aj ja dnes akosi chodim curat.ale tento mesiac sa akosi moc nesnazime.no moja.maj sa mi pre dnes este krasno.ja idem zachvilu na cesku ordinaciu a potom panelak.inak ak chces daj si googl a prospekta maca.tam si precitaj.pa a drzim palce.a Lulu ako?sa nam uz dlho neozvala.

nyya
14. apr 2009

martinka no neviem ci som mozno ano a mozno nieje..moju doveru ma teraz doktor tak uvidim co a ako..ale mam take malinke a tichucke tusenie..len sa nechcem sklamat vies...a dakujem moooc...no lulu neviem ako ona dlho tu nebola tak neviem ale dufam ze velmi dobre....tak beskaj pozret 😀 😀 no mesiac lasky tak babenky rychlo pod ceresnu a sup sup 😉 😉

lenusska
14. apr 2009

Ahojteee

mamartinka
14. apr 2009

dobru noc vsetkym.nyy drz sa a potichucky dufaj. 😔

kotenko
14. apr 2009

ahojte, dufam, ze lulu sa na mna nenahneva ze za nu pisem, ale v skratke iba tolko, ze ma tazke obdobie a babatko este necakaju... Kludne jej napiste IP, spominala mi, ze sem sem-tam chodi. ja som s nou na skype a SMS-kujeme si...
baby, drzte sa a vsetkym vam zelam, aby ste cim skor mali dve // na tehu testoch....

lenusska
15. apr 2009

Kotenko dakujeme za spravy.Urcite sa nenahneva lebo mi ju mame radi a drziime jej palceky.
Nyusska mojko ako????

lenusska
15. apr 2009

Ritulka moja,

Prajem Ti zdravia, šťastia dosť,
nech slniečko Ti svieti pre radosť,
nech máš všetko čo chceš mať,
nech nestratíš chuť sa smiať.. cmuuuuuuk 😵

Krasne narodeniny

mamartinka
15. apr 2009

ahojte.tak Ritulka aj ja sa pripajam.vsetko len to naj,naj k narodeninkam.

nyya
15. apr 2009

presne tak martinka len tak potichucky 😉 😉

awojki lenuska moja..ja dobre neviem pred par dnami som mala pocit ze mozem byt tehu ale neviem...test som skusala ale vysiel negativny ale to bolo par dni do zadu tak neviem asi sa este vajicko neoplodnilo...ale behala som stale cikat a mam silnejsie vytoky,a sem tam ma takych mravcekou v brusku..tak neviem...uvidime na buducy tyzden letim domou tak idem aj k doktorovy tak som zvedava co mi povie..a ak niesom tak nevadi ideme dalej s hlavou hore... 😉 😉

ritulka
autor
15. apr 2009

AAAAAahojte, Lenuska a Mamartinka dakujem vem velmi pekne, ste mooooooc mile, ze ste si spomenuli... 😉
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

Nyya drzim palce a uz by bolo aj fajn, keby sa to tu konecne zacalo aj zaplnat tehulkami....lebo je tu len Tlenka nasa tehula....tak tfuj - tfuj nech je to tam a ideme na rad aj my 😀

nyya
15. apr 2009

dakujem ritulka ved uvidime ci to uz vyslo alebo si este musime pockat ale mam taky cekom dobry pocit... 😉 😉 a ozaj vsetko naj naj k narodeninkam vela zdravicka stasticka a lasky ti prajem a hlavne aby sa ti splnilyaj tie najtajnejsie snicky 😉 a priania 😀

ritulka
autor
15. apr 2009

nyya diky moc 😀

ritulka
autor
15. apr 2009

ale uz by bolo fakt super, keby sa to tu konecne rozbehlo....tak sup do toho 😀 😀 😀

maryah
15. apr 2009

ritulka, ty mas narodky??? aj ja ti prajem vsetko len to najlepsie, vela zdravicka a hlavne babatkaaaaaaaaaa, cmuk, cmuk, cmuk

antoniab
15. apr 2009

cmuk cmuk ahoj aj ja praem naj naj naj opat a znova 😵 😵 a rovno hned dvojcata 😝 😀

lulu19
16. apr 2009

ahojte baby tak ja mam dnes dovolenku bo idem na pohreb drahemu zomrela tetuska tak ideme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
kotenku velmi pekne dakujem zato ze vas informovala bo ja som tie sili prist na notbook nemala
a urcite sa n nu nehnevam zato prave naopak jej dakujem dakujem je aj zato aka je je to super zena baba ktora vie vypocut cloveka a hlavne mu pomoct aj ked len na dialku ale super to pomoze taktiez vam baby moje daakujem u
za vsetko lebo aj bez vas by to boo velmi tazke ,tak ako pisala kotenko ivka nasa prezivam tazke obdobie velmi tazke pre mna aj pre mojho draheho ale verime ze raz pride babatko a my budem dobrymi rodicmi a taktiez verim ze raz sa tu vsetky stretneme ako mamicky tehulky a makoniec ako mamicky a verim ze to dlho uz nepotrva
ved co nam ine zostava ako VERIT keby nebola nadej neni nic ale ked je jen troska nadeje je to to najkrajsie co moznme nat lebo kto po niecom velmi velmi tuzi raz sa u to musi splniz´t a verim ze nam sa to aj spni
a tebe ivka moja dakuje za vsetko za vsetku pomoc za rady za to ze ma vypocujes ked mam problem ze sa mi snazis pomoct tyvies ze ty si pre man takym vzorom ze preco lebo by som chcela mat tolko sili ako mas ty lebo cosi ty dokoazala by nedokazal barkto v tvojom veku prezt to vsetko co ty ivka mam ta rada a som rada ze mam taku kamaratku akosi ty
baby DAKUJEM VAM
LULU janko

mamartinka
16. apr 2009

Lulu Ahoj.tak treba to nevzdavat a ist stale za svojim.my to zvladneme vsetky a raz budeme vsetky dobrymi rodicmi.to by bolo keby nam to vsetkym nevyslo.a inak zelam uprimnu sustrast.drz sa. 😉 🙂

mamartinka
16. apr 2009

precitajte si.sila ze?a my co chceme tak nemozme mat. http://krimi.cas.sk/clanok/113148/matka-ktora-o...

tlenka
16. apr 2009

klop klop klop.... ahoooojte.. zdravim vas vsetky po dlhom case. ako sa mate? je tu uz konecne nejaka nova tehulka? 😵

mamartinka
16. apr 2009

ahoj tleni.ako sa mas?ako po svadbe?fotky este niesu?ako si zvykas ako manzelka.v pohode nie?aj svadobna cesta bola?no co viem lulu bola nadejna ale neni zatial a nyya mozno.inak sem uz moc baby nechodia.len podaktore.

tlenka
16. apr 2009

svadba bola super,... perfektna zabava... je na co spominat... ako manzelka sa citim ako aj predtym, nic nove.. lebo sme boli spolu 9 rokov... takze asi tak... svadobna cesta nebude... nakolko som tehotna... snad niekedy inokedy.... fotky mam... ukazem.. len by vas tu mohlo dojst viac, lebo mam ich spristupnene pre vsetkych, ale potom to chcem bloknut..

mamartinka
16. apr 2009

na mojej svadbe nemas foto?

tlenka
16. apr 2009

nie, tam nemam...

haloooooo, no kde ste sa skryli vsetky?

ritulka
autor
16. apr 2009

Ahojte
Koho to tu vidim, nasau novomanzelku....ako sa mas a aka bola svadba??? a chceme fotkyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
ajoj matka 😉

tlenka
16. apr 2009

ahoj ritulka... mam sa fajn... babatko od predvcera kope ako o dusu... niekedy az velmi... svadba bola super...

posielam link na fotky, je to na 3 stranach: http://www.facebook.com/profile.php?v=feed&id=1...

skus, ci ide

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre