Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

tlenka
17. apr 2009

no tento tyzden zacalo intenzivne kopat, tusim od utorka... ale neviem, ci som uz take prevalovanie v brusku necitila aj skor 2 tyzdne predtym...

tlenka
17. apr 2009

a jak sa to potom odratava? kolko pripocitat, ci ako... nevies?

nyya
17. apr 2009

od prveho dna kedy si citila kedy ta koplo alebo sa prevalilo si pripocitas mesiace ktore ti zostavaju do porodu...a vtedy by mal byt den porodu ale neni to na 100%...mojej maine to aspon vyslo...

tlenka
17. apr 2009

aha... cize zvysne mesiace pripocitam, co ostavaju

nyya
17. apr 2009

tlenuska ak som to spravne vyratala tak mozno malinky pride na svet koncom augusta....ale ja neviem presny den tak len tak nahmatkovo som to vyratala...

nyya
17. apr 2009

presne tak.... 😉

tlenka
17. apr 2009

fuuha.. no skoro.. termin mam 8.9.

nyya
17. apr 2009

teda myslela som posledny tyzden augostovi ale prvy dni zaciatku septembra....coze mozno skorsie nez 8 septtembra...

nyya
17. apr 2009

ale moja to neni naisto...ale clovek nikdy nevie...mozno sa ti malinke narody v den mojej svadby to by bolo pekne 😉 😉 😉

nyya
17. apr 2009

je tu niekto??? ☹ ☹

tlenka
17. apr 2009

ja som tu 🙂 ... a ako si to priratavala?

nyya
17. apr 2009

ty si mi povedala ze asi tam 2 tyzdne do zadu si mala prvy pohym a do bolo koncom marca a teraz si v 5 mesiacy tak som priratala 5 mesiacov lebo zena porody az v 10 mesiacy a vyslo to koncom augusta.....asi som ta poplietla teraz ale poplietla som aj samu seba... 😀 😀

lenusska
17. apr 2009

ahojte..co je noveho?

nyya
17. apr 2009

aooojki lenuska 😀 😀 ale skusame pocitat tlenke den porodu.... 😉 😉 ale sme s toho popletene... 😉 😉 a ti sa mas ako???

lenusska
17. apr 2009

Ja fajn.mrcha konci tak sa tesim...Ty ako?

tlenka
17. apr 2009

aha.. no to som si nie som ista, ci to boli alebo neboli, ale kopanie zacalo tak asi od utorka...

ahoooj lenusska 🙂

lenusska
17. apr 2009

tlenuska krasny ste boli... 😵 😵

nyya
17. apr 2009

tlenka od tohto utorka???tak pockaj teraz idem skusit znova 😉

lenuska ja sa mam dobre len dneska mi je cely den zle ako keby som sa potrebovala vyvratit...

tlenka
17. apr 2009

lenusska: dakujem 😉

nyya: mne doktor povedal 2.4. ze to az o 2 tyzdne zacne, tak mal pravdu asi

nyya
17. apr 2009

cize mozzno sa narodi neskor 14 ked si citila prve kopkanie alebo tak....zalezi to od toho...

lenusska
17. apr 2009

Nyya a jak si natom s cyklom ?

nyya
17. apr 2009

to hej podctate tlenka mal pravdu ... 😉 doktory sa nemylia.... 😉

tlenka
17. apr 2009

nyya: no uvidime.. a teraz ti co vyslo? 🙂

nyya
17. apr 2009

teraz o 2 tyzdne mam dostat mrsku a na buducy tyzden idem k doktorovy som objednana..tak neviem ci som tehu alebo nieco ine???ale doktor mi povie co a ako no nie?? 😉 😉 alecyklus mam normlany sem tam mi mrska meska 3 dni ale iba ked som nervozna alebo chora...

tlenka
17. apr 2009

no ja drzim palceky, nech ste konecne vsetky cim skor tehu 🙂 uz by mohla niektora z vas zacat snuru tehulkovania... a potom sa to uz rozbehne

lenusska
17. apr 2009

Ja uz ani neverim ze to bude skoro rok a nic

nyya
17. apr 2009

teraz mi vyslo 14 septembra...ale ja moc tomu neverim... 😉 som jak taka zla jezibabka... 😀

lenusska
17. apr 2009

nieze neverim,ze budem tehu 🙂 sa mi nezda ze to uz je rok

nyya
17. apr 2009

lenuska a mi pomalinky 10 mesiacov..a tiez este nic..ale treba verit a dufat no nie?? 😉

tlenka
17. apr 2009

nyya: hehe... no to som zvedava.. keby bolo 9.9.2009, zaujimavy datum... uvidime, kedy to pride nakoniec 😀

nebojte, treba dufam, vsak raz musite byt uz tehu... nech je to ale ciiim skor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre