Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
29. apr 2009

Pekne Tlenus

tlenka
29. apr 2009

ahoj ahoj.. ako sa mas?

lenusska
29. apr 2009

Bola som mimo..mam sa fajn.trosku sa mi sranduje cyklus ale je mi to fuk nejak 😀

tlenka
29. apr 2009

haloooooo, kde ste vsetky? zas je tu absencia 😖

ritulka
autor
29. apr 2009

ajojte kocenky moje 😀

Figurka mooooooooooooooooooooooooooooooc drzim palceky, aby sa to podarilo...

a ostatne do snazilkovania a uvolni ta sa pri tom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

figurka.m
30. apr 2009

ahojte babiky, moc vam dakujem za podporu, tak vcera to dopadlo celkom dobre aj ked to trosku viac bolelo nez inokedy, no ostava len cakat....nyya to je super ze je vsetko OK, tak uz sa len pekne s muzikom tulinkat a bude to 😉

tlenka
30. apr 2009

ahoj figurecka... tak super, ze vsetko ok...
tak tak... treba sa tulinkat...

ja som nedavno dosla z nemocnice.. bola som prvy krat cvicit... som tam asi najmladsia, co sa tyka tehotnosti... su tam aj maminy v 38 tt... v pondelok su prednasky a v piatky, ze sa cvici... tak ze v pondelok nam idu poukazovat porodnu salu a taketo veci... a tiez rano o 7.45 na ultrazvuk.. 🙂

antoniab
1. máj 2009

ahoj baby kde ste oslavujete den prace 😀
tak si uzite predlzeni vykendik nieco 😉

tlenka
2. máj 2009

ahojte...pekny vikend prajem..kde ste vsetky?

nyya
2. máj 2009

aooojte babenky 😉 😉

figurka no teraz nemozeme lebo on bere silne antibiotika lebo je chory tak teraz sa nesnazilkujeme ale setrime 😀 😀 aj ked ti mam pravdu povedat teraz mi to je jedno kedy ostanem nechavam tomu volnu cesticku 😉 😉

tlenka
2. máj 2009

ahoj nyya... tak drzim palceky aj tak... sak snazilkovania este bude, ako sa vylieci 🙂

antoniab
3. máj 2009

ahoj baby ako sa mame pozeram ze neako prazdno 😝
figurka ako ? myslim stale na teba tak dufam ze vsetko bude ok 😉

nyya
3. máj 2009

dakujem tlenuska...a ti sa nam ako mas???vsetko je v poriadku???a ako malinke???

mamartinka
3. máj 2009

ahojte.tak ja sa hlasim opet z Irska.pred chvilokou sme dorazili na barak.v poriadku.nyya ako?idem si asi zdriemnut.ide namna akysi spanok.tak zatial sa majte krasne.

tlenka
3. máj 2009

ahojte baby..
nyya: mam sa fajn... v pondelok rano o 7.45 idem k doktorovi do poradne a na ultrazvuk

nyya
4. máj 2009

dobre ranko 😉 😉 co mi porabate???ja som dneska domka mame volno tak sa zase vivalujem 😉

tlenuska tak ako si nam dopadla na ultra zvuku??? 🙂 🙂

martinka ja som mam dobre akurat dneska odychujem...a ti sa mas ako????

nyya
4. máj 2009

babenky kde ste mi vsetky?????

tlenka
4. máj 2009

ahojte ...
nyyuska: tak bola som dnes v poradni a na obycajnom ultrazvuku.. vsetko je ok, srdiecko frekvencia 148, babo meria 24 cm a vazi 483 g... pozeral aj zospodu, tak povedal opät, ze nic netrci, ze na dievca to vyzera zas... o mesiac idem uz na 4D , tak tam to vidiet presne a zretelne, tak dufam, ze aj na tretikrat potvrdi, ze dievca, lebo mozem predavat ruzove veci na mimibazari 😀 ...

mimka30
4. máj 2009

Nyyuška si tu???

tlenka
4. máj 2009

este dnes o 13.30 hod. idem na prednasku do nemocnice na 9. poschodie... v piatky chodim cvicit s tehulkami a v pondelky su prednasky... dnes nam poukazuju porodnicu a tak, lebo su tam tehulky uz v 38 tt, tak oni uz by mali byt s tym pooboznamovane

antoniab
4. máj 2009

ahoj baby ako sa mame ?
tlenka blahozelma malinke podrastlo pekne pekne rastiete 😉
mimka vitaj ti si tu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne dlho nebola ako sa mas 😵 😵 😵

mamartinka
4. máj 2009

ahojte.tak ja mam dnes akysi blby den.rano som sa uz aj vyrevala.snivalo sa mi uz ze som bola u ocnej neviem preco a rozpravala jej ze sa nam nedari.ona ze kolko?ja ze cez2 roky uz.aj kadejake vytaminy uzivam caje pijem a nic.a normalne som ju v tom sne vydela.akurat ze tam bol s nou neaky gynekolog a ona sa ho pitala ze co na to hovori.on ze to je uz dlho.ze sa to stava.ale ze teraz ma neaky cisarak porod ze nemoze sa zdrziavat.no tolko moj dnesny sen.hruza.uz sa mi aj sniva o tom.

ritulka
autor
4. máj 2009

Avojte

Tlenuska no pekne rastiete...nech vsetko dobre dopadne

tlenka
4. máj 2009

dakujem ritulka... a ty sa mas ako? 🙂

maryah
4. máj 2009

ahojte baby, ako sa mi mate? ja mam teraz trosku volno, inac stale behame okolo baracku 😵

ritulka
autor
4. máj 2009

😀 no ja v pohode...aj my okolo baraku...natierame a nosime drevo na garaz...

tlenka
4. máj 2009

ahoj maryah..
no tak to mate obe co robit

ritulka
autor
4. máj 2009

ale aspon nieco robim a zamestnavam hlavu niecim inym...
jaj prave u nas hrmi a to ja nemam rada... 😠

antoniab
4. máj 2009

😀 😀 ahoj jej dnes tu bude rusno zeby 😀

maryah
4. máj 2009

u nas bol dost velky lejak, ale aspon sa svokra s nasimi potesili lebo sa len stazovali, ze je sucho a nic nerastie...
tlenka, babatko pekne rastie, drzte sa 😵 😵 😵
my mame este roboty a roboty, este sme ani nezacali, ale uz sa na tom pracuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre