Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
24. máj 2009

ahojki lulu19 ako sa mavas?caute vsetky babky.u nas je dnes teplucko.boli sme sa prejst popri plazi u mora.a hlasim ze dnes mrsulda dorazila.ale nic si z toho nerobim.pekny dnik vam zelam vsetkym.

lulu19
24. máj 2009

ahoj mamartinka no teraz nic moc bojim sa co to je

lulu19
24. máj 2009

juj a ja by som sa isla prejst po plazi 🙂 🙂 🙂 🙂 skod aze tu neni ziadna 🙂

mamartinka
24. máj 2009

a snazite ci mate pauzu.k lekarovi nepojdes?a coze porabas ked uz sem moc nepises?

lulu19
24. máj 2009

jaj ja chodim do prace a vela casu travim tam tak ked pridem tak musim upratat nieco sem tam navarit a potom som taka unavena ze nestiham sm prist co ma mrzi tak mi to prepacte ale nezabudla som priebezne sem nakuknem
no snazili sme sa raz sa nam postastilo aj ked sme chceli pauzu tak neviem

nyya
24. máj 2009

aoojte babenky...ja som akurat prisla z nakupov som si kupila kvetinky a oblecenie...a co vy robkate??? 😉

tlenka
24. máj 2009

ahojte... pekny vecer prajem
tak ja pojdem ochvilu pozerat let´s dance 🙂

nyya
25. máj 2009

babenky kde ste mi vsetky????zas niekam behate kade tade hm??? 😉 😉

nyya
25. máj 2009

babenky kde ste???? ☹ ☹ ☹

tlenka
25. máj 2009

ahoj nyyuska.. ja som tu

nyya
25. máj 2009

aooojki tlenka 😉 som moooc rada ze si tu 😉 😉

tlenka
25. máj 2009

ahoj ahoj.. ako sa mas? co nove?

nyya
25. máj 2009

mam sa velmi dobre akurat len tak lenosim a pozeram telku...nove nic teda zatiel ale len tak potichucky ... 😉

tlenka
25. máj 2009

ahaaa.. no tak fajn.. takze este mrska nedorazila, ci ako? kolko ti meska?

nyya
25. máj 2009

este nieje mrska neprisla ale cakam ju...toto je prvy den co neprisla takze este moze prist....no nie???tlenka keby si vyskusam zajtra testik myslis ze by mi ukazalo uz ci som alebo nie??

mamartinka
25. máj 2009

🙂 😉

tlenka
25. máj 2009

aha, takze dnes ti mala ako dojst v termine? no od ovulky tusim po 12 dnoch tusim, tak nejak najlepsie, ale vsak skus zajtra

nyya
25. máj 2009

no ja mam uz teraz asi tak priblizne 20 den po ovu..takze bud zajtra pride alebo pozajtra..no uvidime..bodaj by neprisla...a dneska som si skusila teplotu a bola 37,1 a aj vcera bola taka ista...neviem ale mozno pride... ☹

nyya
25. máj 2009

aooojki martika 😀 😀

tlenka
25. máj 2009

aha... no tak zajtra uvidis, a ked nic, tak skus testik.. dufam, ze ti nedojde... strasne ti to prajem

tlenka
25. máj 2009

ahoj martinka..
baby, ochvilku sa vzdialim, pojdem si lahnut

mamartinka
25. máj 2009

cauko tleni.tak zelam dobru noc.ako sa citis?

tlenka
25. máj 2009

matka: citim sa fajn... furt mam chut na daco... ale musim sa krotit 😀

nyya
25. máj 2009

dakujem mooc sa aj modlim aby neprisla... 😉 boze dufam ze ta chvilka prisla teraz na mna ...tak beskaj tlenka laskat si to potrebujete obe 😀

martinka a ti sa nam ako mas?? 😉

tlenka
25. máj 2009

ok.. tak paaaaaaaaaa a bru nocku 😉 🙂

mamartinka
25. máj 2009

no dnes nic moc.este brusko troska boli ale uz zajtra bude dobre.tak ty zajtra testujes?daj potom info.

nyya
25. máj 2009

dobru nocku tlenuska 😉

mozno zajtra martinka alebo az pozajtra rano...lebo si musim kupyt testik...jasne ze napisem co a ako ale to ti mozem povedat aj teraz bude / ☹

mamartinka
25. máj 2009

ved uvidis.hlavne nestresuj popredu a nebud smutna.mozno uz si tehu a trapis sa zbytocne. 🙂

nyya
25. máj 2009

to je pravda len si nechcem robyt zbytocne nadej lebo potom sa sklameme..tak to berem radcej ako sa hovory 50 na 50 😀 a ake ste vy mali dneska pocasie tam dole???

mamartinka
25. máj 2009

no vies co vcera bolo nadherne teplucko.aj dnes bolo teplo ale uz nie ako vcera.dnes uz bolo zamracene a aj prsalo.no uz aj ja pojdem.dobru noc.a nezufaj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre