Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

jahu348
4. jún 2009

mamartinka ze kde si ked si prisla od mora???

jahu348
4. jún 2009

cukruska1920 ci necakas babetko

mamartinka
4. jún 2009

ja som Ireland. 😎 😉

jahu348
4. jún 2009

mamartinka nerozumiem

mamartinka
4. jún 2009

no pisala si kde som ked som prisla od mora.pisem ze ireland.

jahu348
4. jún 2009

aha...a ake tam mate pocasie???U nas zima brrrrr

jahu348
4. jún 2009

uz koncim...je to tu nejake pomale----ponahlam sa....pekny vecer 😔

mamartinka
4. jún 2009

tu bolo do dnes pekne ale vecsinou tu prsieva.Irsko je uprsana a chladna krajina.ale v pondelok bolo najteplejsie.aj sme opaleny.

jahu348
4. jún 2009

mamartinka super...drz sa moja. ohlasim sa zajtra co a ako...paaaa

cukruska1920
4. jún 2009

jahu....cakam...nevies??

mamartinka
4. jún 2009

ahojki.tak sa zajtra ozvi. 😉

lulu19
4. jún 2009

ahojte baby ako sa mavate my celkom dobre my sme si s drahym povedali ze ideme na to vcera vecer a ze uz to nebudeme zadedbavat ako teraz a takdufame ze sa babatka dockame coskoro aj ked tentocyklus to uz nema ani zmysel bo mam dostat mrchu uz teraz v obotu ale nevadi hlavne je ze sme sa do toho pustili juj baby tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

jahu348
4. jún 2009

lulu19 ahooooooooooooojjjjjjjjjj

lulu19
4. jún 2009

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
ako sa mas

mamartinka
4. jún 2009

jahu ved si pisala ze sa az zajtra ohlasis.no ale k veci.nakolko ma napadlo ze vlastne nasa tehulka tlenuska dnes sviatok ma chcem jej zazelat vsetko naj,naj,naj,a len to naj do zivota nech je aj z babetkom zdravucka,nech vsetko dobre dopadne a drzi v naruci ten najkrajsi uzlicek stastia.tleni pripijam na zdravie ked len dzusom.drz sa a davaj pozor na seba. 😉 🙂 🙂

lulu19
4. jún 2009

tlenuska vsetko naj naj nech sa ti spnia vsetky tajne snicky a hlavne necha sa vam narodi kraasne dievcatko a hlavnwe zdrvucke

mamartinka
4. jún 2009

dnes tu tlenuska este nebola.asi oslavuje.ani nyya sa tu dnes neukazuje.lulu ty ako.ja dnes frcim na ovu testoch prvy den.

tlenka
5. jún 2009

ahojte baby... dakujem velmi pekne za blahozelania... ako sa mi mate? 🙂

mamartinka
5. jún 2009

ahoj tleni.dobre ranko zelam.ja sa mam ok.dnes som mala robit ovu testik ale az zajtra som sa rozhodla.vcera bola len jedna ciarka.ty sa ako mas.aj bola oslava?

tlenka
5. jún 2009

ahoj ahoj.. tak ja som ani neoslavovala nic... este bude co oslavovat tento rok, narodky mojich oboch rodicov, maju patdesiatku, narodenia babatka a moje narodky tiez 😵

mamartinka
5. jún 2009

no tak stedry budete mat rok 2009.a nevies co je z nyyou?vcera tu nepisala.mrska jej tusim prisla.

antoniab
5. jún 2009

ahoj baby 😉
pridala som foto nasho drobca 🙂 bola som dnes na prve utz
mamartinka nyya bola s toho sklamana tak si asi da trocha oddych od mk moj osobny pohlad 😉

mamartinka
5. jún 2009

antoni vydela som foto.pekne.no asi si chce oddychnut.a ako sa inak mas?este neviete co budete mat?radsej by ste chlapca ci dievcatko?hlavne nech je zdrave nie.co ti este povedali dnes na utz.

antoniab
5. jún 2009

mamartinka nepovedali mi nic viac len ze je vsetko ok 🙂 este nevieme co to bude no mne je to nejak jedno iked ja neviem dievcatko by ma potesilo ale mam tusaka na chlapca no len nech je zdrave 😉

tlenka
5. jún 2009

martinka: neviem co je s nyuskou.. ozaj jej dosla? ☹
antonia: jeeeee.. tak super, idem mrk na tvojho drobca.. aj ja som si dala svojho drobca vcera do albumu , v stredu sme boli na 4D

mamartinka
5. jún 2009

tleni pisala aspon tak ze prisla.si myslim aspon.tak je asi sklamana z toho.

tlenka
5. jún 2009

no tak to hej... skoda.. tak som jej priala, ze bude dalsia tehulka

mamartinka
5. jún 2009

nikto tu.ja mam teraz vecer po ovu teste.baby jedna ciarka slaba ale je a druha silna.T je slaba ale je a C je silna.co myslite?stale sa na to musim pozerat.som akasi stastna ako keby som mala po tehu teste. 😕uvidime co bude zasa rano.

mamartinka
6. jún 2009

ahojte.kde ste vsetky?je tu niekto?

lulu19
6. jún 2009

ahojte baby tak mne prisa mrcha ale nevaditesim sa lebo ked skonci tak ideme na 100% snazit sa tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a dufam ze sa to podari
a vy ako ako sa mate co je tu nove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre