Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
16. dec 2009

to hej ale po case ti to ani nepride... 😉 😉

nyya
16. dec 2009

matka idem ja lebo idem varit veceru...pa..dobru nocku a pekne snicky🙂a drzkaj sa mi🙂

mamartinka
16. dec 2009

Dakujem a aj tebe zelam krasnu a sladku dobru noc.Pa a ozvi sa zasa niekedy. 😉 🙂

nyya
18. dec 2009

aoojki martinka si tu????

mamartinka
19. dec 2009

Cauko nyya.Ako sa mas?

lulu19
19. dec 2009

ahojte baby ako sa mate ?

mamartinka
19. dec 2009

Cau lulu.Ako sa mas ty?Dlho si sa neozvala.Vianoce uz v plnom prude?Darceky nakupene?

lulu19
19. dec 2009

ahoj mmrtinka ano darceky nakupene vianoce ako tak prichystane a ty?
no nebola som lebo somvacsinou v praci .no babatko skusame ale nebudem o tom hovorit ani mysliet na to no len sa milujeme a tk to beriem verim ze s nam podria budetedruhe co sa to dozviete drazim aj osttnym palce za snahou o babatko a tym co maju uz v)babtko v brusku alebo v naruci tak vela sil a hlavne zdravicka
a ak sa sem nahodou uz nedostanem do vianoc tak prajem vsetkym babam vesele a hlavne stastne vianoce hlavne rodinku po kope zdravia a co je najhlavnejsie babatko pod stromcek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

antoniab
23. dec 2009

ahojte

vsetkym prajem krasne prezitie vianocnych sviatkov a do noveho roku splnenie najtajnejsich a najvacsich snov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
stastne a vesele 😉

tlenka
23. dec 2009

Tak ako za oknom sniežik padá,
do tvojho srdiečka šťastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži Vianoce a Nový rok v láske, šťastí a radosti.

krásne vianočné sviatky všetkým praje Lenka, Viktor a Alexandra 🙂 😵 😉

mamartinka
23. dec 2009

Dievcata vsetkym vam zelam Prekrasne vianocne sviatky v pohode,laske a zdravi.

lulu19
24. dec 2009

ahojte baby vsetkym babam manzelom detickam zelame len to najlepsie hlavne vela zdravia stastia ,dievcatam co maju krpcekou hlavne vela zdravicka a dievcatam co nemaju babatka uspesne dosiahnutie ku nim nech nemaju takto o rok prazdnu naruc 🙂 a tym co uz maju babatka v brusku vela sil a zdravicka .tak v skratke stastne a veselee vianoce
ps : dnes mam dostat ms a zatial nic al pssssssssssssssssssssssssssssss tak pevne dufame ze nepride a jezisko mam donesie babatko a nie kramy tak drzte palceky
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maryah
25. dec 2009

ahojte baby, kraaaaaaaaaaasne sviatky a uspesny a plodny rok 😵 😵 😵 , vela zdravicka, stasticka, laasky a vsetkych veci potrebnych k stastnemu a spokojnemu zivotu (v prvom rade myslim na malinky uzlicek) 😵 😵 😵

mamartinka
31. dec 2009

Prijemny silvester zelam a este najsamlepsi Novy Rok 2010.Nech je lepsi ako rok 2009 a hlavne pre nas snazilky naj,naj,najsamplodnejsi.Nech takto o rok uz niesme snazilkami ale maminami krasnych drobcov.Vsetko dobre vsetkym.

maryah
1. jan 2010

ahojte, ja a moja sestricka DASAH vam prajeme Stastny Novy Rok, a hlaaavne aby bol plodny... tento rok ho travime styria... ja, moj manzel, dasah a jej manzel, noooooooooooooooo tento rok 2010 dufane, ze ho straviem minimalne o dvoch clenov viac... cize o nase deticky... 😉 . a tak isto aj u vas... dame vam vediet. teraz od januara DASAH a ja od februara ideme na IVF-ICSI... taaaaaaaaaak nam velmi drzte palce 😵

antoniab
1. jan 2010

ahoj
aj ja vam prajem krasny novy a hlavne plodny a uspesny rok 😵 😵 2010 😉

tlenka
1. jan 2010

V Novom roku prajeme kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán lásky, celý vesmír zdravia a hlavne, aby sa kazdej z vas splnila dlhoocakavana tuzba - byt maminkou
Lenka s rodinou 😵 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tlenka
5. jan 2010

halo haloooo... kde ste vsetky?
antoniab: ako to vyzera s tebou a malinkou? este si 2v1 , ci sa poponahlala? 🙂
moja sa od polovice decembra prevaluje na stranky, na silvestra si dala prvy raz nozku do pusy a zacali sme davat zemiacik uz... od 2.1. sa zas sama dviha hlavickou /akoby do sedu/, sesternica mi hovorila, zevraj bude rychla... velmi rychlo napreduje to drobculiatko nase 😵

lulu19
5. jan 2010

ahoj ako sa mate .nik sem uz skoro nechodi co je skoda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tlenka malicka je krasna a urcite je to krasne mat malicku takeho drobceka doma my s drahym sa snazime tak dufame ze uz to vyjde drahy sa zacal aj zdravo stravovat pravidelne spinka a tak tak sa tesime a dufame ze nam to uz vyjde
antoniab drzime palcekynech sa malicka zdravav narodi a prajeme rychly malo bolestivy porod a rychle zotavovanie teda ak to nahodou nemas uz za sebou a malicku nemas uz vnaruci .drzime silno palce s s mojim drahym 🙂

maryah
5. jan 2010

ahojte baby, tak nasa antoniab sa dnes rano stala mamickou krasneho dievcatka, ktore sa vola timea, 44 cm a 2600g a maju sa dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamartinka
5. jan 2010

Jeeeeeeeeeeej to je krasna spravicka a este krajsie meno. 🙂 Ze pozdravujem nech su zdravucke,nech ma mamicka mliecka.A moc,moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem.

lulu19
5. jan 2010

jej tak antoniab gratulujeme a prajeme vella mliecka a hlavne zdravicko a rychle zotavenie .anech ste cim skor doma , 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tlenka
5. jan 2010

jeeeeeej.... krasna sprava.....nieco som v duchu tusila, takze sa narodila tak isto o 9 dni skor ako moja, len timejka je o nieco drobnejsia, ale ona to ryyychlo dobehne 😉 ... gratulujem zo srdiecka, nech su maminka aj mali drobcek zdravi 😵

dasah
6. jan 2010

velmiiiiiiiiiiiiiiii kratulujem,vela zdravicka stasticka nech su vsetci zdravi a stastny................... 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ahojte vo spolok ako sa mate?ako sa pozeram malo sa tu uz pise a debatuje to je velmi velika skoda ☹ ☹ ☹ ☹

tlenka
6. jan 2010

este dodam, vsetko naj k dnesnym meninkam antonia... /mozno si to precitas spätne, ked budes domka s bambulkou/ 😵

ritulka
autor
7. jan 2010

ahojte

antoniab: srdecne gratulujem a zelam, nech ste zdrave a stastne...

a ostatnym, vsetko to, po com najviac tuzite 😉

tlenka
7. jan 2010

hojte hojte... dnes /7.1./ sa alex pretocila z chrbatika na brusko 😀

nyya
8. jan 2010

antonia mooooc gratulujem 😉 😉 😉 😉 a prajem vam oby dvom holkam vela sil a zdravicka....a hlavne nech je malicka zdravucka a stastna... 😉 😉

tak babenky a dalsia holka do spolka....

lulu19
9. jan 2010

AHOJTE baby
tlenka alex je sikovna a je velmi zlata krasna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
my mame s drahym 10.1 3 roky co sme spolu tak som mu robkala prekvapko.poukladala som sviecky do spalne urobila som z drotika talke srdiecko a vyzdobila ho takymi vlasmi farebnymi urobila som nadpis milujem ta
a napisala som na spalnove dvere :VSTUP ZAKAZANY.pustim ho do spalne az po pol noci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 snad sa potesi 🙂 🙂

tlenka
9. jan 2010

dakujeme, no je to velka sikovnica, velmi rychlo napreduje 😵

gratulujem vam, super ako si to vymyslela a prajem krasny vecer 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre