Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

betina1984
10. sep 2010

@lulu19, možno už nebude taký drahý. To som len našla, ako vyzerá. Možno sa dá aj za lacnejšie. Ja si ho určite kúpim, ak budem tehu.

nyya
12. sep 2010

babenky ako sa mi mate???a co noevho???uz sem ani nikto nechodi.... ☹

lulu19
12. sep 2010

ahoj nyya juj aka som rada ked vidim aj u teba tt . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nyya
12. sep 2010

@lulu19 aj ja som mooc rada🙂))len si to teraz este ani tak moc neuvedomujem ...az po par tyzdnoch to uz bude aj vidiet a ked nam doktor potvrdi tak to bude super 😉 ale tak treba mysliet len a len pozitivne...ale tebe to uz uteka...a v kolkatom tyzdni si ty bola ked si na to prisla ze si tehulka???a ako sa mi mas??

lulu19
12. sep 2010

@nyya ahoj .no uteka uz aby bol 23.3 uz by som chcela mat drobceka domka pomojkat si ho ale uzivam si kazdu chvilku uz i rastie brusko tak uz to pomalicky je aj na mne vidiet comu ssa tesime .my budeme mat 16.okt svadbu tak sa tesime aj na nu uz sa nam to blizi .
no a mne to zistili ked som bola asi cca4-5 tt ale to bolo tak neviem ci si citala ale mne najskor povedali ze je to mimomaterniili tak aj v pondelok prijali hned do nemocnici urobili ultrazvuk a nic v maternici nebolo este vidiet ale hcg potvrdilo ze som tehotna tak na hnd aj pripravili na operaciu porobili predoperacne a rano v pondelok na operovali a tam zisti ze to je cysta a nie mimomater.tak som sa aj potesila ale aj bala lebopvedali ze je tam sanca ze som tehu a do piatkka som cakala v nemoc.co ako ci nezacnem krvacat ale nic tak mi zobrali krv tak bolo hcg krasne vysoke a urobili ultrazvuk a bolo vidiet drobceka tak k ti mozem poradit hod ku dokt az ked budes tak v 6 tt nech sa ti nestane co aj mne ja ked budem este raz tehu tak radcej pockam lebo vela doktorov mi vrravelo ze ma nemali operovat ze mali cakat kedze som nemala ziadne bolesti nic

nyya
12. sep 2010

no ja som objednana ku doktorovi koncom oktobra lebo cestujeme do bulharska tak tu budem tak okolo 10 tt tak dufam ze to bude vsetko v poriadku a mi budeme pocut len dobre spravi 😉 no tak budeme tehulkovat spolu aj ked ti mas datum v marci ale tak si to mozme uzivat spolu 😉 😉 no pravdu povadat mne zase prsia narastli a dost..

lulu19
12. sep 2010

idete nadovolenku alebo pracovne? jej tesim sa ze tu je niekto kto bude somnou tehulkovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj sa musis mysliet pozitivne a musis si stale vraviet vsetko bude ok mne to jedna pani povedala ked som bolaa po oper.ze musim mysliet len pozitivne a ze to aj tak bude .a co by ste chceli dievcatko ci chlapceka

nyya
12. sep 2010

nie moj manzel je z bulharska...a jeho rodicia budu mat 50 vyrocie svadby tak im oznamime super spravu vsetkim nikto o tom nevie z rodiny len mi...tak sa tesim ked im to oznamime...ja myslim pozitvine a viem teda citim ze vsetko bude tak ako ma byt ...no mne osobne je to jedno len nech je to zdrave a manzel by chcel chlapceka aby mal s kym kukat futbal... 😉 aj ja som rada budeme si radit...

lulu19
12. sep 2010

no aj mne je to v podstate jedno nech sa len narodi zrdavucke a budem ta najstastnejsia mamicka na svete .moj drahy by chcel dievcatkotak dufame ze bude dievcatko tamarka . 🙂 juj velmi sa tesim ze budem sa mat s kym porozpravat .ozaj nie si velmi unavena ja som aj tak zistila ze som tehu ze by som zaspala aj v robote za pokladnou a ked sa dalo tak som len spala .

nyya
12. sep 2010

no sem tam sa citim velmi unavena a si aj v robotke pozivam🙂)kolegyne sa len cuduju... 😉 jaj sa tesim na to ked mi brusko bude rast 😉 a aj prsia ma boli ale to preto ze sa nalievaju som si musela kupit nove podprsenku..ja som hladna???nieco by som spapala...

lulu19
12. sep 2010

juj aj ja som hladdna ja si dam asi len ejake ovocie .no mna prsia boleli asi tak zo zaciatku a teraz uz nie len mam strastne citlive bradavky.no aj ja sa vytesujem ze uz mi trosicku rastie brusko len dufam ze mi budu dobre svadobne saty

nyya
12. sep 2010

no to dufam aj ja ale tak kedy ides na skusku siat???no ja si dam mlieko a nekterinku a este neviem co to je moje naj 🙂no aj ja ich mam citlive bradavky...a aj beries nejake vitamini???

lulu19
12. sep 2010

no brala som baba plan ale mna to zelezo stastne zapekalo tak to nerberiem ale jem ovocie a aj zeleninku .no idem vo stvrtok pred svadbou ale oni sa dsaju prisposobit dufam alde ked nie vyberiem ine 🙂 ale snad ano lebo su krasne ta pani ich d 🙂 oniesla z londyna a budem ich mat prva 🙂 🙂 🙂 🙂

nyya
12. sep 2010

teda tak to ich mas nedaleko odomna...ja som sice v irsku ale to nieje daleko...tak to verim ze su krasne nemas fotkecku??my sme nedavno mali prve vyrocie a par dni po nom sme sa dozvedeli tuto uzastnu spravu...

lulu19
12. sep 2010

jej tak to mate taky darcek k vyrociu .nyya ty mas kolko rokou nejak som zabudla .aj ty si mala krasne saty.nemamfotku a po svadbe poslem .my budeme mat taku malu svadbu sme sa zhodli z drahym ze chceme taku 🙂

nyya
12. sep 2010

no to hej 😉 😉 ja budem mat 23 teraz v septembry🙂)malinke svadby su naj...aj my sme mali svadbu a zabavili sme sa super..

lulu19
12. sep 2010

aj ja budem mat 23ale az v maji 🙂 aj mne sa skor pacia male svadby

lulu19
15. sep 2010

@mamartinka co je s tebou ?ako dopadla operacia dufam ze dobre
kde ste baby vsetky

tlenka
15. sep 2010

jeee.. super nyyuska, gratulujeme zo srdiecka, konecne sa rozbieha tehulkovanie
nasa Alex chodi uz od 23.8., tyzden pred 1.rockom, pekne rozprava, je dost sikovna, opakuje co vidi a rychlo sa uci, teraz v sobotu budeme oslavovat jej 1. rocik, kedze sme oslavu presunuli kvoli mojej sestre 🙂

antoniab
15. sep 2010

@nyya jej co som to ale prehliadla 🙂 🙂 no srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 super dufam ze uz budu len dalsie nasledovat 😉
inak pozeram ze ste mladunke tak to ja by som uz aj nad druhym mala zacat uvazovat 😝

@tlenka sikula to je nech len radost robi mi mame obdobie lozenia a stavania sa na nozicky joj vsetko musim schovavat vsade je kde jej netreba obyvacka kuchyna oblubena trasa 😀 😀 😀

cukruska1920
15. sep 2010

@nyya pripajam sa ku gratulacii...nech ide vsetko tak ako ma 🙂

lulu19
15. sep 2010

ahojte
@cukruska1920 mozem sa opytat alebo aj ine baby ked mi viete poradit je normalne ked ma ono to nie je boles taka ale skor take tahanie taka tazoba v podbrusku je to normalne dakujem

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 ahoj...hej je to normalne...natahuju sa ti svaly maternice 😉

lulu19
15. sep 2010

@cukruska1920 dakujem lebo som sa naplasila ci to je uz normalne a strastne ma polia nohy od kolien dole

lulu19
15. sep 2010

@cukruska1920 a ako sa mate vy .

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 pokial nemas krce tak vsetko je normalne...

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 ideme do finale tak uz sa neviem dockat

lulu19
15. sep 2010

dakujem 🙂 🙂 🙂 upokojila si ma

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 za malo.. ja sa tiez pytam ked nieco neviem...nato mame konik 😉

lulu19
15. sep 2010

no ty to uz mas za par nas v utorok cakaju nejake testy tak snad dopadnu dobre o mesiac svadba tak sa tesime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre