Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
4. okt 2010

ahojte baby poradte som chora skrabe ma hrdlo a mam zvysenu teplotu 37,1 a boli ma hlava .v lekarni mi dali septisan na hrdlo a homeopaticky liek oscillococcinum .mozem to kludne brat ? dakujem

nyya
4. okt 2010

@lulu19 s timi liekami ti neviem poradit ale ja ked som mala sopel a ma hrdlo zacalo bolet tak som pila vela vela cajiku ...kazdu jednu hodinku a zababusena v postielke...a pomohlo... 😉

nyya
4. okt 2010

babenky toto je divne...dala som si sem den kedy sme si vypocitali nas den porodu...co je 10.maja a tu my ukazuje ze som v 9tt ale ja som len 6 tt divne....

cukruska1920
4. okt 2010

@nyya to ukazuje blbo... zariad sa podla toho co ti povie doky tak v 20tt

antoniab
4. okt 2010

@lulu19 homeopatika mozes ale hlavne veeeeeeeeeeeeeela caju s citronom a medom a ja som brala aj paralen ibalgin a v pohode raz zacas jedna tabletka neuskodi a ti si uz davno za prvym trimestrom tam babo rastie najviac 😉

antoniab
4. okt 2010

@nyya najlepsie ako povie doky a ako pise cukruska 🙂

@cukruska1920 inak silno drzim palce uz to moze byt kedy kolvek 😵 😵

lulu19
4. okt 2010

dakujem b aby snad mi to prejde za chvilku mame svadbu 🙂 🙂 🙂

lulu19
5. okt 2010

ahojte baby tak ja mam maroda doma moj drahy je taky chory ma vysoke teploty snad nenakazi aj nas .a ze sa do svadby vylieci za 12 dni mame svadbu .
a vy ako .
mne v lekarni povedala ze az po 2 trimestri si mozem dat paralen tak som si radcej nedala a pijem na litre caju s medom a citronom a zazvorovy ze vraj ten velmi pomoze tak dufam

cukruska1920
5. okt 2010

@antoniab no to ano... hlavne ked som sa dozvedela vcera ze maly je uz velky na 39-40tt

lulu19
8. okt 2010

baby kde ste vsetky ?

cukruska1920
8. okt 2010

@lulu19 ja som tu...naahodou 😀

lulu19
8. okt 2010

ahoj ako sa mas .uz sa ti to krati .ako sa citis .
my sa maeme dobre uz za tyzdn maem svadbu tak sa tesime vybavujeme posledne veci .juj uz aby to tu bolo neviem sa dockat 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu19
11. okt 2010

baby kde ste vsetky ?nemam sa komu vyrozpravat za 5 dni sa vydavam

tlenka
12. okt 2010

ahojte... cukrus, tak sa drzkajte, nech vsetko prebehne ako ma a hlavne rychlo 😵 moja sa narodila o 9 dni skor, ale ze dievcata sa skor rodia, co som pocula...aj ja som sa narodila pred terminom, heh
lulu19... neboj dovtedy sa vyliecite... moj manzel bol tiez chory vyse tyzdna, potom ja a este sa doliecujem a mala alex mala teplotu, leskle ocka, dotoho tie stolicky co jej vychadzaju a teraz sa mi zda, ze ma hrdielko chytnute....
nyuska, ty sa mas ako?

lulu19
12. okt 2010

@tlenka uz sme zdravy 🙂 🙂 🙂 🙂 comu sa velmi tesime ajj drahy sa vyliecil tak si budeme moct uzit svadbu v plnej sily 🙂
juj tomi jeluto ze ste chory prajeme skore uzdravenie

lulu19
18. okt 2010

ahojte baby tak uz sa vam hlasim ako pani melagova uz som vydata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potom pridam fotky

nyya
18. okt 2010

@lulu19 gratulujem pani melagova 😉 a prajem vam na ceste zivota len a len to naj...a aby ste sa lubili kazdy ked viac a viac... 😉

antoniab
19. okt 2010

@lulu19 aj ja srdecne blahozelam 😉 dufam ze ten den stal zato a bol najkrajsi a po nom pride dalsi 🙂 😵

mamartinka
19. okt 2010

Ahojte.Cukruske sa dnes o 9:35 narodil Simonko, 3690g a 50cm
Nasla som to v jednej teme co tam Cukruska chodi.Tak gratulujem a nech sa Simonkovi paci na svete a nech robi rodicom radost.

lulu19
19. okt 2010

juj baby bol najkrajsi zo vsetkych uz som pridala foto kuk

antoniab
20. okt 2010

@cukruska1920 srdecne blahozelam nech vam rastie do krasy a vela mliecka prajem 😵 😵 😵

antoniab
20. okt 2010

@lulu19 krasna si bola nevesta a krasne vlasky si mala robene a brusko mas chutne nech len pekne rastie 😉

figurka.m
22. okt 2010

ahojte

@lulu19 srdecne gratulujem, tak uz si pani a za chvilu maminka, super, pristane vam to 😀

tlenka
23. okt 2010

ahoj lulu, prajem vsetko len to naj naj naaaaj do spolocneho zivota, nech sa dari a babatku tiez ;) bola si krasna nevesta 😵
a cukruske gratulujem k malemu Simonkovi

lulu19
23. okt 2010

ahojte baby velmi pekne vam dakujeme. 🙂 🙂 🙂 🙂
cukruske gratulujeme aj my k malickemu ,a ja tebe figurka tiez k malickemu . 🙂 🙂 🙂 🙂
juj uz aby tu bo marec a aj nas drobcek bol s nani tak by som si ho uz chcela pomojkat

tlenka
25. okt 2010

jeeejda, to som nejak prepasla,... figurka taktiez gratulujem k malemu tomaskovi, nech vam robi vela radosti 😵

antoniab
25. okt 2010

@figurka.m drobec je krasny na spapkanie gratulujem a prajem len to naaaaaaaaaaaaaaj 😉 nech ste zdravucky 🙂

lulu19
26. okt 2010

ahojte baby tak my sme dnes boli na ultrazvuku 🙂 🙂 🙂 krasny pocit sme zdravucky krasnucky velky ale je to betar alebo betarka lebo sa nechcelo ukazat ze co je .ale nevadi doktor mi povedal tu najkrajsiu spravu ze vsetko je v poriadku a sme zdravucky .potom dam fotky . 🙂 🙂 🙂 🙂

tlenka
27. okt 2010

jeee.. super lulu... tak len tak dalej, drzkajte sa 😵

lulu19
28. okt 2010

ahojte dakujem snad uz bude dobre .no vsera som obja´vila ze sa mi na prsiach robia take cervene ciarocky ako sa mi zvacsuju a o sa podctivo natieram ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ poradte aky kŕem je dobry .mala aosm z dm babylove pre tehotne aj olejcek a dnes som kupila v lekarni elastine

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre