Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
14. dec 2010

takyto my chceme ale s cervenim vnutry
http://www.mamasandpapas.com/product-skate-3-in...

lulu19
14. dec 2010

@nyya velmi je pekny a kolko vas vyjde .

nyya
14. dec 2010

@lulu19 velmi pekny vyber...a co povies na ten nas???

@groka gratulujem k druhemu babatku som velmi stastna 😉

lulu19
14. dec 2010

je pekny vyzera byt pohodlny a aj dobre ovladatelny a je krasny

mamartinka
14. dec 2010

@lulu19 tento http://www.svetkocikov.sk/kociky-adamex/285-ada... Pekny.Len ja nemusim tie umele kolesa.Inak pekny 😉

nyya
14. dec 2010

dakujem mooc a velmi lahko sa da zlozit co na cestovanie je super... 😉 no vyde nas okolo 600 eur ale tak pockame na januarovu akciu...mozno bude lacnejsi...

groka
14. dec 2010

este raz pisnem sem
velmi vam vsetkym gratulujem,vzdy som vas potichucku pozorovala a tesim sa z kazdej z vas,ktora ma babatko a ktora uz tehulkujete a podarilo sa vam to
nam sa to podarilo po dlhej dobe,s problemami,nasledne na to aj po porode mal malinky problemy,ale tuk tuk uz je ok

lulu19
14. dec 2010

@mamartinka dali sa vybrat ja som vybrala nafukovacie .a ten ale inej farby tam mas aj na vyber farbu a ja som vybrala 28M pozri
@nyya ved ano mozno bude v zlave aj ved mate cas este
ozaj mne povedali vcera ze ak sa maly neotoci takbudem cisarskym rodit lebo maly je ritkou dole sale a ze uz by sa mal toci tak dufam ze ked pojdem v 11.1 tak uz bude dole hlavickou

mamartinka
14. dec 2010

@nyya To vyzera taky latkovy.
@lulu19 Ten link mi akosi blbo okopirovalo.

lulu19
14. dec 2010

Nam sa velmi pacil aj muzovi aj mne tak sme ho kukli a teraz sme ho objeednali je k tomu aj plastenka aj sietku sme objednali

nyya
14. dec 2010

@lulu19 neboja moja malinky sa otoci este tolko krat ....ale ani cisarskym ist neni nic zle je to niekedy lepsie ako normalnou cestou....len sa potom nebudes moct natahovat...moj manzel chce aby som isla cisarsky ale ja neviem uvidime ako bude male otocene...a ako bude...

@mamartinka nieje latkovy je to taky hrubsy material...ale hleavne je ze sa nam paci ...

mamartinka
14. dec 2010

@lulu19 Pekny.Ten gulickovy modry?Bielo modry ze?Mne to vzdy ukaze inu farbu.

nyya
14. dec 2010

@lulu19 tak to je super...a velmi sa mi paci ten styl taky sportovy a farby su velmi pekne na vyber...a neni ani zla cena 😉

mamartinka
14. dec 2010

@nyya Super foto 😉

lulu19
14. dec 2010

@nyya snad sa otoci ved este ma cas uvidime mne vsetci vraveli ze cisarsky je horsi preco chce manzel aby si sla cisarskym tu cisar.robia iba ked je to nutne tam sa da na poziadanie ?ale ak bude nutny tak samozrejme ved radcej tak ako aby sa malemu nieco stalo

lulu19
14. dec 2010

@nyya presne a pekna fotka 🙂

nyya
14. dec 2010

@lulu19 nie tu tiez je to tak ako u nas musi byt len fatk potrebny...inac ti nedovolia ...no on je doktor a aby som nemusela prejst bolestou ale ja si to chcem uzit bo to je to co ta spoji s drobcekom...ja chcem ist normalnou cestou...nebojkaj este sa otoci...ved do marca casu dost🙂)

nyya
14. dec 2010

dakujem babanky som rada ze sa vam paci 😉

lulu19
14. dec 2010

@nyya jaj ale radcej ked to pjde treba normalne aj ja chcem ist tak aj preeto co si napisala ze tam vvznikne take puto s dietatkom a ved sa da dat epiduralka ked nechces bolest.no povedali ze ak sa do 6 tyzdnou neotoci tak sa uz neotoci ale za 6 tyzdnou tam moze este aj stojku taku peknu urobit 🙂 🙂 🙂

nyya
14. dec 2010

@lulu19 presne tak este sa moze vela krat otocit...casu dost..ale tak manzel si povedal ze to zalezi na mne ako chcem ist...uvidime co nam povie aj porodne baba ked pojdeme k nej...

lulu19
14. dec 2010

ved ano do maja mate cas si to rozmysliet a este ako bude babo otocene a co chcete viac chlapceka alebo dievcatko .nam ked vcera povedal ze chlapcek a ze je zdravucky tak som az slzi mala na krajicku

nyya
14. dec 2010

mi by sme chceli chlapceka ale tak na druhej strane je to jedno len aby to bolo zdravucke...no nie... 😉 musel to byt uzastny ppocit ked vam doktor povedal ze to je chlapcek...a co ste vy chceli???

mamartinka
14. dec 2010

Mne sa strasne paci tento http://www.kocik4u.sk/kocik4u/eshop/0/0/5/125-B... Bielo modry a z modrym aj v nutry.Mam ho aj v albume.Skoda ze nemame este pre koho zajednat.Ten by som hned brala.

antoniab
14. dec 2010

@lulu19 krasny kociar ste vybrali a odporucam nafukovacie kolesa ja mam a su super 😉
drobec ma na otocenie este cas vacsinou sa otacaju az do 38tt ale tiez zalezi ako priberas lebo ked tam nebude mat miesto na otocku tak sa neotoci uz ani v 32tt este je cas a aky ste velky som to nejak nepostrehla 😅

@nyya tak na taketo kopance ti musi babo dorast 😉 a cim bude mat menej miesta tym to bude horsie 😝

lulu19
14. dec 2010

@antoniab no nafukovacie som vybrala dakujeme
mame teraz 824g a ze do porodu by mal mat cca 3030G priblizne tak uvidime aj ja si myslim ze sa otoci este

lulu19
14. dec 2010

@nyya nam to bolo jedno ale tak sme sa potesili ked nam povedal ze chlapcek to bol krasny moment to sa eda ani opisat

antoniab
14. dec 2010

inak cisarak nieje zly ja som ho mala mala bola zle otocena a hypotroficka a to puto tam bude tak ci tak neviem preco vsetci tvrdia opak to ako z teba babo vyde neovplivni to ze si snim bola 9mesiacov a budes i nadalej len a len ti prvorado 🙂 a este musim povedat ze som bola este skor fit nez baby co rodili normalne ale to je o pristupe rodicky no a jazvu citis na zaciatku najviac prvy mesiac no a do roka by si nemala byt opat tehu vsetko ma svoje pre a proti nech je to ale bezpecne prevas a babo predovsetkym ked nato pride clovek si nenavybera chce len jedno zdrave dietatko aj na ukor svojej bolesti 😉

lulu19
14. dec 2010

ved samozrejme ked sa bude dat tak normalne a ak nie tak cisarsky len nech je drobcek zdravucky

lulu19
15. dec 2010

ahojte kuk uz mame stromcek len na fotke nei taky pekny ako v skutocnosti lebo ta zlata stuha je na fotke taka tmava ake v skutocnosti je ziariva 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre