Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
31. mar 2011

@lulu19 Stale sa musim na toho Matuska pozerat.Strasne je chutnucky.Inak po nyy je kto narade?Uz asi ziadna ze.A neviete niekto co je aj z cukruska1920?Tusim sem chodila ci sa mylim?

lulu19
31. mar 2011

ahojte tak je este par fotiek .tak pord bol dost narocny kedze my ho vyvolavali rano o 7 mi dali cipok zobrali ma hore bolesti zacallli o 8 ale dalo sa do tej 10 pototo zacalo byt uz horsie vysetril ma batovsky a usudil ze to eset v tedn dn nebude ze sa potreapim a ze my da o 13 dalsi cipok aby tomu pmohol tak so lezala o pol 12 my prakla voda a to uz boli bolesti strastne tak ma zobralli na sal tam usudili ze nic stale len na1 cen otvrena tak ale ze my uroia klisir tak som sla potom bol uz aj muz pri mne od 12 no ale kedze som sa neotvarala tak mabatovsky sliel rucne otvarat ta bolest to bolo strastne tak som sa ootvorila na 5 a dali ma na monitor ale zistili ze malemu klesli velmi ozvy zbehli sa hadam vsetci doktory prisiel aj primar a o 13:15 rozhodli ze to musia ukoncit sekciou lebo maly je zle .tak ma hned mapichli spinal a uz som bola na sale maly sa narodil 13:35 nastastie nebol priduseny a nic .tak a mame to za sebou .pomaly si zvykame maly je uzasny ,troska sme sa trapili s kojjenim kedze mi mliecko nabehlo az na 4 den a potom sa nechcel prisat ale vydrzali sme sa terazz pekne kojime mliecka zatial maem klop klop .tak tu vam pridam fotky ako ocko strazi maleho ,a ako sme sa kupkali

mamartinka
31. mar 2011

@lulu19 Krasny.

tlenka
31. mar 2011

@lulu19... blahozelam, matusko je naaaadherny, posielame veeeeelke pusinky aj s alexandrockou 😵 cmuk cmuk cmuk... drzkajte sa 🙂

co sa tyka mojho porodu, ja som mala kontrakcie uz od 6 rana v intervale 5-10 min., o 13 hod. som bola uz prijata a lezala som a kontrolovali odozvy, potom ma poslali lezat na izbu, kedze som absolutne nebola otvorena, od 15 h. uz zacali riadne kontrakcie, po 17 h. mi dali klistyr, a predychavala som cca. do tej 20,15 hod., potom som uz lezala na porod. kresle (kde som bola monitorovana-odozvy a tak), dali mi aj vyvolavacku-tak to boli kontrakcie uz na nevydrzanie, hroza proste,... aj plod. vodu mi museli prepichnut, a o 21.10 h. sa narodila uz mala 🙂

lenusska
31. mar 2011

@lulu19 Je uplne dokonaly 😵 krasny .. vela vela zdravicka zelam.

mamartinka
1. apr 2011

@lenusska ty si kto.Si nepmetam ze by si sem chodievala.Neaka nova zeby?

antoniab
1. apr 2011

@mamartinka ti si nepamatas lenussku 😲 ta tu bola na zaciatku castooooooooooo a bola tu skor nez lulu 😉 inak by ma celkom zaujimalo ako sa tie babule maju co tu chodili napr ritulka a ine 😉

antoniab
1. apr 2011

@lulu19 mali je nadherny 😵 😵 pohlad na neho a clovek na vsetko co si vytrpel zabudne poznam 😉

mamartinka
2. apr 2011

@antoniab veru nepametam.Akosi som pozabudla kto sem vsetko chodil 😉

antoniab
19. máj 2011

@nyya moja ako sa mate nic nehlasis ci mi to uslo 😕

mamartinka
20. máj 2011

@antoniab nyya uz ma Nikolaska.Nic viac neviem ale asi od utorka?Snad sa coskoro ozve.Zistila som to na facbooku. 😉

nyya
20. máj 2011

no babenky uz mame malinkeho Nicholaska moju lasenku....narodil sa 18.maja o 3.45 rano🙂))ked bol plny mesiac...a maminka bola velmi silna a zvladla cely porod normlanou cestickou ziadne drogy nic...a Nicholas je velmi dobrucky spinka a papa a sem tam si poplace ale len malicko🙂

antoniab
27. máj 2011

@nyya strasne blahozelam vela zdravicka a mliecka 😵 😵 mali je nadherny 😵
mam teraz malo casu na net ale myslim na vas uz sa nam rozbehla stavba nasho domceka takze je co robit neustale a ktomu je doma este mm 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre