Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
18. jan 2009

ahojte

ahoj mimka ako sa mas?co nove?babo nebude v brusku?

my sme boli sa napapt vonku, risko sa okupat s tatinkom, muzicek mizajtra odchadza, tak si balil veci,ja som mu este nieco zehlila hned aj, potom sa oholil s novymi pomockami co dostal na od jeziska, a ked som ho uvidela aky je vyvonany,no ...ja som sa zas zalubila, inak baby dnes som spapala aj polievku a dnes mi vynimocne chutila aj druhe, mam nejaky vytok alebo neviem co to je ale baby dnes je nedela,v piatok bol sexik, je mozne ze este aj dnes odchadza zo mna to co bolo vo vnutry?viete co myslim, lebo podal pachu a farby tipujem ze je to ono na 90%a to sa sprchujem kazdy den,tak nechapem,ze sa to nevyplavilo 😕

didusa.risulo
18. jan 2009

ahoj tlenka, baby ,mam este rorotku na asi 10 minut, potom dofrcim,pockate ma niekto?chcela by som pokecat s niekym dnes mam abstak,vzdy som napisala, ked tu nikto nebol, potom sa idem lucit s muzickom, bude ide do stredy prec alebo do konca tyzdna

tlenka
18. jan 2009

ahoj diduska... 🙂

tlenka
18. jan 2009

ja pockam

didusa.risulo
18. jan 2009

tlenka som tu

tlenka
18. jan 2009

no ahoj.. a co ty hovoris na zvieratko? je to ok?

didusa.risulo
18. jan 2009

mprske prasa?

didusa.risulo
18. jan 2009

a to ti chodi po byte?

ritulka
autor
18. jan 2009

idem hodit sprsku, zatial pa.

tlenka
18. jan 2009

no ked ho pustim ano...ale to je ciste.. hore som dala fotky, mrkni

tlenka
18. jan 2009

2. prispevok zhora... tam je aj fotka morcika aj klietky

didusa.risulo
18. jan 2009

tlenka neviem ti povedat isto, ale ak ho mas ockovaneho a ty si neni alergologicka tak mozno aj ano,ale pre ISTOTU zavolaj hned zajtra rano gynekologovi a spytaj sa ho na to,no a ked nie,tak tak ho na www.mamaaja.sk a na poradne tam na poradna gynekologa a napis mu ci mozes mat doma prasiatko tohoto tipu,onati odpise na mail tvoj aj v ten den alebo na druhy, ale popsi mu ze ci je ockovany a ci ty nemas nejake probemy so sebou po zdravotnej stranke

tlenka
18. jan 2009

no ja nie som alergicka vobec na nic.. tak neviem

aplless
18. jan 2009

ahojte,
tlenka citam o tvojom probleme s morciatkom ja si myslím teda je to len moj nazor ze by to nemalo vadit. ved je city a nedavas ho von medzi ine zvierata. a ked si ho chces nechat tak si daj zacni dbat aspon na vacsiu hygienu myslim tym ze ked sa budes snim hrat tak si zakazdym umy ruky. ja ked som bola tehu tak sme chovali oprezsku macku a ta macka so mnou aj spavala a ked som sa prestahovala po svadbe tak som bola v styku so psom samozrejme som si vzdy umyla ruky a narodilo sa mi zdrave babatko a nema nijake alergie na nic ale daj si porobit vysetrenia na toxoplazmu a porad sa s gynekologom ak mas pochybnosti.

didusa.risulo
18. jan 2009

tlenka za spytanie nic nedas 😉

aplless
18. jan 2009

inak ako sa dnes mate?

aplless
18. jan 2009

boze pisem ak madar miesto city ma byt cistý, a mala to byt perzská mačka 😅 😅 😅

tlenka
18. jan 2009

aplless, didusa... dakujem za rady, na tej stranke sa opytam tiez... ja myslim tiez, ze to nebude problem, alergicka som nebola nikdy na nic... zvieratko je v cistom, kazdy den mu hore , kde spinka menim aj 2x za den uteraky, stravu stale cerstvu, aj 3x denne ma... nechodi medzi ine zvieratka... buduca svagrina ma teraz 10 mes. dcerku a oni mali doma skrecka, morca, 3 korely a 2 kanariky a babätko zdrave uplne sa narodilo

didusa.risulo
18. jan 2009

kurnik,neviem co mi muz nezaspal,idem ho budit 😀

tlenka
18. jan 2009

😀

aplless
18. jan 2009

didi potom dobehni moj je v garazi opravuje auto

aplless
18. jan 2009

tlenka a ja som este aj fajcila ked som bola tehu prvé dva mesiace lebo som nevedela ze som tehu ani som neplanovala by a potom som si to vycitala ci nebudem mat chore dieta ☹ musim ale zaklopat mam naopak až strašne hyperaktívne dieta

didusa.risulo
18. jan 2009

aaaaaaale som tu zas, maly stale nespi,boze mne je tak horuco medzi nohami dufam, ze nemam nejaky zapal

tlenka
18. jan 2009

aplless: no vidis... je zdravucke... ja zas vobec nefajcim... ale na sviatky som si pripila mozno 3x, ale nie moc, dufam, ze to neuskodilo

didusa.risulo
18. jan 2009

tlenka to neuskodilo neboj

tlenka
18. jan 2009

ok.. to som rada didusa...
tak ja uz pojdem spinkat...

posielam este
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

didusa.risulo
18. jan 2009

prva a chytaaaaaaaaaam 😉

aplless
18. jan 2009

didi aj ja som volaka chorlava furt ma pobolieva hrdlo aj kašlat zacinam ale moc nechcem antibiotika bo neviem co som neni tehu musim vydrzat tento tyzden ci dostanem mrchu varim si akurat caj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre