Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
21. jan 2009

ahojte baby vy ste toho popisali

kuk moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 uz len aby to nekleslo

aplless
21. jan 2009

ahojte ako? ja idem volaco navarit

ema1987
21. jan 2009

ajojky si tu este aplless 🙂 🙂

aplless
21. jan 2009

ahoj ema no som tu len odbehujem ale sem tam nakuknem len tu sa pise viac vecer

ema1987
21. jan 2009

no ved to uz som zistila niektore baby tu boli dokonca az do polnoci ,,,...xixixiix no ja tiez odbieham bo som este zehlila 🙂

aplless
21. jan 2009

no ja momentalne varim a poriadky s pradlom tiez robim a aj niekde pracujes?

ema1987
21. jan 2009

nie nie momentalne nie ani neni ziadna robota som z toho uz unavena ako nemozem ic najst ☹

cukruska1920
21. jan 2009

Achojte 🙂

ema1987
21. jan 2009

caukoooo 😀

cukruska1920
21. jan 2009

😀

ema1987
21. jan 2009

ako sa mas??? 😉

cukruska1920
21. jan 2009

co ja viem.... ujde to a ty?

didusa.risulo
21. jan 2009

babule ja mam ozaj ten zapal uci,strasne bolia a aj uzliny ,prievan to je iste,ma porazi
maleho som ulozila dnes bez placu,len mi utekal po obyvacke a smykol sa lebo mame parkety a horeznak a na hlavu,buchot jak hovado,takze ho teraz slledujemon ma smolu na tu hlacivku

ja som zacala chodit na markizu stranku a na hry tak tam hravam s kamosom,super sa tam odreagujem

ema1987
21. jan 2009

ale da sa celkom len mam dva problemy a newem co s nimi 😉 😒 😒

cukruska1920
21. jan 2009

eme.... ake?

ema1987
21. jan 2009

no po prve nemam pracu a manzel tiez newem do kedy bude robit bo maju prepustat a ktovie ci nezatvoria celu firmu takze je to dost na vazkach a navyse vcera im mali povedat ze co a ako a dnes je uz streda a este stale nic newedia ... ☹ ☹ 😉

cukruska1920
21. jan 2009

emi...viem ako sa citis.... ja tiez nemam pracu a hoci hladam a posielam zivotopisy a ziadosti nikto nic ☹

aplless
21. jan 2009

ema ja som na tom podobne sice som pracovala ale kedze je ta kriza tak tiez prepustali a ja som mala tiez smolu pretoze som mala zmluvu len do konca roka takze mi nepredlzili tak som teraz doma a tiez neviem co bude kedze by som chcela pracovat len na ranu smenu koli malej kym je skolke a v sept. ide do skoly takze urcite len na ranu by som chcela

aplless
21. jan 2009

didi a ty si daj do usi vatu aj ja som mala take obdobie strasene ma pichali usi no nedalo sa to vydrzat tak som ich mala asi tyzden zapchate vatou a to mi pomaha

ema1987
21. jan 2009

no ja idem len tearz zacat posielat ziadosti a zivotopisi takze som zvedava.takze tak 😉 ☹

aplless
21. jan 2009

aj ja som chodila na mrkizu stranku len teraz to maju nejake pokazene alebo co mne to tam vzdy zasekne a musim restartovat pc takze tam uz nechodim

cukruska1920
21. jan 2009

ja som bola uz aj na dvoch pohovoroch ale tie platy...no katastofa

aplless
21. jan 2009

ema ja si pracu hladam stale kedze zatial som pracovala vo fabrikach a urcite by bodla lepsia robota a hladia hlavne na dve veci ci maš prax a ci maš dieta

aplless
21. jan 2009

aj ja som bola uz na par pohovoroch ale ako vravim prax a dieta su dolezite takze ja som zatial neuspela naštastie manzelik zarobi dobre ale urcite nechcem ostat doma bez zarobku bud materska alebo robota

ema1987
21. jan 2009

no ja som tam tiez chodila ale nic moc najlepsie sa odreagujem pri mojej oblubenej hudbe a najnovsie mam strasne rada roky 70-80 90 to je ina kava 🙂

aplless
21. jan 2009

cukrus ja uz som sa s platom zmierila ja skor teraz hladim aka je pracovna doba a ako daleko by som mala dochadzat predtym som pracovala aj na poobedne ale bolo to nanic sice som zarobila dobre ale nevidela som dieta cely tazden

ema1987
21. jan 2009

no to je teda pravda ja som zatial nebola na ziadnom pohovore takze newem ako to chodi ale podla mna je fakt najdolezitejsie pracovna doba a ci ma zena dieta a aj to dochadzanie

cukruska1920
21. jan 2009

aplle....mmh...viem..ked je dieta tak uz je to zlozitejsie...ale vidis ... ja ani dieta nemam ani tak nic... asi je takt ta financna kriza a pojdeme sa past

ema1987
21. jan 2009

no to teda hej ja som pracoval sice iba mesiac u sukromnicki som robila predavacku som mala byt namiesto jej dceri ktora ma ist na matersku ale ta ma po necelom mesiaci vyhodila sice v skusobnej ale ked som bola po niake papiere este tam tak tam nikoho nema a navyse jej tam este stale ropbi ta jej dcera ktora je v 5-6 mes???takze askoze nechapem ☹

cukruska1920
21. jan 2009

to su veci ktore sa ani chapat nedaju.... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre