Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dasah
24. jan 2009

no dufam ze lety pojdu dobre vo februari maryah nemala sice problem a ani nasi ked sem prisli ..aplless to ti veru nezavidim prerbku viem co to obnasa a aky bordel to narobi no hruza,ale potom ten pocit ked to je hotove je krasny

jupinko18
24. jan 2009

ahoj dievcata som tu nova mozem pokecat s vami???

lenusska
24. jan 2009

jupinko - jasnackaaaaaa 🙂

som Vam tak pekne napisala na strane 52 😢 a nikto niccc.

dasah
24. jan 2009

no jasne ze mozes kecat kolko len chces a kedy chces jupinko a ako sa mas aj ty sa snazis? 🙂 🙂 😉 😉 😉

jupinko18
24. jan 2009

tak hodte temu nech je o com

lenusska
24. jan 2009

Prezrad nam o sebe cosi...

Ja som Lenka,snazime sa 9 mesiac s mazelom spolu sme 8 rok s toho uz 1rok a 4 mesiace ako mazelia..a mam 26 😉

jupinko18
24. jan 2009

ahoj dasah no snazime malicko este iba mesiac ale snazime

ritulka
autor
24. jan 2009

Lenuss mojenko nase kjasneeeee 😀

didusa.risulo
24. jan 2009

lenuska moja zlata, prepac mi, neber si to osobne

antonia 😢

dasah tebe sa tiez nieco stalo? 😕

lenusska
24. jan 2009

😀 😀 😀

jupinko18
24. jan 2009

ja mam 21 a z milackom sme spolu 4 roky a v maji sa ideme brat tak uz sa neviem dockat

ritulka
autor
24. jan 2009

didusa, ja by som v tom mala tiez hokej, keby vam mam vsetky vymenovat 😀

dasah
24. jan 2009

no ja sa volam dasa s vydata budem 16 rok a my sa snazime asi uz 13 ani neviem taka je to dlha doba 😀 😀 😀 a v piatok mi bude 35 😀 boze ale tie roky uchodia 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

lenusska
24. jan 2009

ideme skusit Ritul???menovat?

jupinko18
24. jan 2009

to je smutne ze tak dlho a nic tak drzim päste nech sa ti uz podari po com tuzis

dasah
24. jan 2009

preco myslis didusa,mam len narazeny prst malicek na ruke,v robote som si ho nesikovne udrela vcera bol zeleny a modry a dnes ho mam vsetkymi farbamy poliaty ale zlomeny neni aspon si myslim ked snim mozem hybat

dasah
24. jan 2009

no podme lenusska ale neviem ci sa to mne podari ja mam totisto kratku pamet 😀 😀 😀 😀 😀

lenusska
24. jan 2009

Ritul
Figurecka
Mary
Dasah
Didusa
Tlenka
Antonia
Nyyuska
Cukruska
Apless

dasah
24. jan 2009

no viete co je nas tu tolko ,ze ja to radsej ani nejdem skusat 😉 😉 😉 😉 😝 😝 😝

lenusska
24. jan 2009

+ noveee ale v tom mam este hokej..PARDOOON...Doucim sa

Ked si predstavim zaciatky ako ste sa mi miesali kto je kto a co kto napisal... 😀

lenusska
24. jan 2009

juuj a nasa LULU 😉 😵

figurka.m
24. jan 2009

ahooooj, bambuliatka moje milovane, ako sa mi mate? 😎

dasah
24. jan 2009

drzim ti teda palceky nech sa vam v zivote dary jupinko ja som s manzelom tiez chodila 4 roky a vydavala som sa v 19 velmi mlada ,ale nebanujem

dasah
24. jan 2009

aj mne to robi este problem kto je kto a hlavne vtedy ked som tu dlho neni a citam dozadu co sa tu udialo,ale dobieham

lenusska
24. jan 2009

Jupinko a odkial si..?

Figurecka moja krasnuckaaaaaaa....ako pani sa mame?

jupinko18
24. jan 2009

dasah ja tiez nebanujem ved 4 roky je dost na to aby sme sa poznali detailne a byvame spolu rok a pol takze vieme o sebe svoje a dufam ze uz dlho nebudeme iba dvaja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ritulka
autor
24. jan 2009

lenuss to ma zmapovane, o tom nepochybujem 😀 😀 😀 😀 😀 ja si teda netrufam

ajoj figurka nasa 😵

jupinko18
24. jan 2009

lenusska Ilava krasne mestecko miny okres ale za to to najhorsie zo slovenska je tu u nas v base 🙂 🙂 🙂

dasah
24. jan 2009

drzim vsetky palecky aj na nohach nech sa ti splny vsetko po com tuzite ,ale ja drzim aj vsetkym vam babulenky a to by bolo krasne keby sme sa niekde mohli vsetky stretnut....to by bolo super a kopec srandy

lenusska
24. jan 2009

jupinko - jeej svadbaaaa....

Mam pocit,ze miesto tehuliek tu budeme mat nevesticky 😀 ....snad skoro budeme aj tehulkyyy....

inak ja Vaaasm mam tak rada...pomahate mi ked mam depku a ked mam nalasu tak sa somnou smejete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre