Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
2. feb 2009

ahoj martinka

mamartinka
2. feb 2009

ach tak.a z coho to tak mas?chripka neaka?

mamartinka
2. feb 2009

menovkina cauko.

lulu19
2. feb 2009

neviem asi lebo aj soplik mam a hrdlo ma skriabe ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martina44
2. feb 2009

aj ty si chora lulu aj ja som doma na pnke aj mne je na nic ledva dycham a nevladzem rozpravat

lulu19
2. feb 2009

no aj ja som na tom podobne teplota sopliky hradlo boli azajtra ma dojt mrcha co dufam ze nepride

mamartinka
2. feb 2009

no lulu.ze mrcha.no radsej nech nepride ze.aj mas neaky pocit ze by mala prist?no ked sa dari tak vsetko nakopu.co.no mne mrsulda skoncila v sobotu a vcera bolo snazenie.

martina44
2. feb 2009

jaj no nezavidim ti a prajem nech nepride moja vies aj ja stale cakam ze nepride a stale chodi a nacas ☹

lulu19
2. feb 2009

NO PRAVE ZE MA VZDDY BOLELI PRSIA PRED A TERAZ NIC len ma boli brusko ale to uz 2 tyzdne tak nech je len pekne na dovolenke

martina44
2. feb 2009

martinka a ako casto sa snazilkujete???? mi len cez vikendik hmmm manzelik chodi na tyzdnovky

lulu19
2. feb 2009

ved aj ja cakam kazdy esiac a ona stale pride tak verim ze teraz nepride nech vsetky mrchy idu na dovolenku ja im ju zaplatim a nech si tam zostanu

martina44
2. feb 2009

moja dufam ze to bude dobre a uz mas v brusku mrnusika 🙂

lulu19
2. feb 2009

dufam ved nic ine nezostava len nam verit a cakat

martina44
2. feb 2009

ja sa k tebe pridam mozeme sa im zlozit na tu dovolenku

mamartinka
2. feb 2009

mati my snazime tak kazdy druhy den a ako je chut.a to ked ma manzel poobedne tak len cez vykend.a ty mas kolko rokov a kolko sa vam nedari?ja budem mat 29.

lulu19
2. feb 2009

ja budem maat 21 aa snazime sa cca 6 7 mesiacou ale z oho som to uz vela krat vzdala co som to psych nezvladla
mati kludne ,mozeme sa zlozit nech idu pekne daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

lulu19
2. feb 2009

baby idem si troska odychnut pridemneskor paaaaaaa

martina44
2. feb 2009

ja aj muz mame 26 rokov a snazime sa rok a tri mesiace

martina44
2. feb 2009

aj ja si idem lazkat papa

mamartinka
2. feb 2009

baby to ste este v tych dobrych rokoch.no ja uz pomaly starnem. 😀 tak dobru vam zelam.

lulu19
2. feb 2009

som tu baby

lulu19
2. feb 2009

baby kde ste vsetky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenusska
2. feb 2009

Ahoj,tu som ale len na chvilku

lenusska
2. feb 2009

Lulu co sa deje ,,si tu

lenusska
2. feb 2009

asi tu niesi...tak idem

lulu19
2. feb 2009

nic len ze som tu kukala a nik tu nebol idem ppat

nyya
2. feb 2009

aoojte babenky..ako sa mi mate???ja nic moc stale ma boli brusko...a vcera mi priatel povedal ze mozem mat problemi z cistami tak mi nasadil lieky...aby sa mi to uklodnylo tak tehu tento mesiac urcite nebude...ale nevadi ideme dalej 😉 no nie...

tremonti
2. feb 2009

ahote bybenky,dlaho sm nboa co noveho sa tu udialo?je niekto tehu okrem tlenky?

ritulka
autor
2. feb 2009

ajojte...nejako to tu je po veceroch puste....tak bud snazilkujete alebo prisla na vas chripka...tak radsej to prve 😀 😀 😀

lulu19
3. feb 2009

ahojte babyprajem vam pekny dden u nas prsi ja lezim v posteli s teplotou nyya ty mas riatela doktora?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre