Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
7. feb 2009

dasah odchadza mi na par dni mal by sa vratit v piatok ale neviem mozno az v nedelu po valentinovy..co ma mooc mrzi ☹ a bude mi chybakat...a co sa tebe stalo??/ked si taka smutna....

antoniab
7. feb 2009

mamartinka ano oblečko som si nakupila čo ine 😀 😀 som taky maniak ale aj veci do domu to tak na striedačku som si minulu sobotu kupila krasnu sadu koreničiek do kuchyne mame ešte vianočne poukazi čo sme dostali s firiem tak utracame
baby čo ste take smutne 😲 to bude fajn 😉

nyya
7. feb 2009

antonia ja viem ze to bude fajn len mi bude chybat...ved mi odchadza az do bulharska

mamartinka
7. feb 2009

februar bude akysi zly mesiac.vsetky budeme smutne?

nyya
7. feb 2009

babenky viete co minule mi moj priatel povedal???jeden jeho kamarat sa mu ozval po dlhej dobe a tak ho isiel kuknut a jeho mamina sa ho pitala co ma noveho...a on za sa bude zenit a ona potom a co babatko???a on ze no pracujeme na tom a dufame ze uz coskoro bude na ceste...a ona ze aby sme sa jej potom ozvali ze ona je doktorka a pomaha pri porode babatka ...tak uz mam aj moju doktorku 😉 😉

antoniab
7. feb 2009

prepačte mi všetko dookola mame už zabezpečene v uvodzovkach len to hlavne nam chyba nyya doktorku my poniektore kočiky a vecičky a babu sa nejako nechce 😀 😀 😀
ale verim že to bude časom fajn a dočkame sa každa v ten spravny okamih 😉

nyya
8. feb 2009

dobre ranko babenky 😉 ako sa mi mate dneska???

mamartinka
8. feb 2009

cau nyya.no pred chvilkou sme z manzelikom po takom dobrom keksiku vcerajsom stavali.a mame aj troska snehu a este poletuje.takze dnes sa mame dobre 😉 🙂 zelam pekny zvysok nedele vsetkym.

lenusska
8. feb 2009

..ahoojte..

Nyyuska ako sa mi mas ??

nyya
8. feb 2009

aoojki lenuska..ja sa mam dneska nic moc drahy mi odisiel akurat prec tak som az do piatka sama domka...a ti sa mi mas ako???

lenusska
8. feb 2009

Ahoj..ja sa mam pracovne..ale inak fajn

lenusska
8. feb 2009

neboj to prejde ako voda a uz bude domka

nyya
8. feb 2009

ja viem lenuska len mi chyba ☹

antoniab
8. feb 2009

ahoj baby mame sa ? 😉
ja už vegetim dnes v praci to bolo celkom ok len to ranne vstavanie no a rano ma museli do prace ocino s manželom tlačit lebo byvame pod kopečkom a bol problem vyst zase snežilo 😝
hodim vam tu jeden link ak by vas to zaujimalo 😉
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=910

maryah
8. feb 2009

ahoj antoniab, dobra stranka... uz viem kedy sa mi narodi moj syn 😉

maryah
8. feb 2009

joooooooooooooj, keby to tak bola pravda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dasah
8. feb 2009

cavte babyyyyyyyyyyyyyyyyy.....................kukuk.................. 😀 😀 😀 aj ja som uz ratala zeby aj mne?

antoniab
8. feb 2009

hej maryah prvy bude syn vieš že ja ani neviem asi my to je jedno iked mam dni kedy preferujem chlapa ale baba by bola super tiež a mam prenu viac mien 😉

antoniab
8. feb 2009

a maš meno ktore preferuješ u syna 🙂

dasah
8. feb 2009

maryah hod mi stranku kde si ulozila tu kiticu a aranzma co si spravila prosim ............aj ja mam mena pre babenka ,ale u mna najviac frcia dievcenske mena a chlapcenske meno je 100 percentny favorit dominik

mamartinka
8. feb 2009

Antoniab dobra stranka vdaka.

antoniab
8. feb 2009

a babske podel sa dasha 😉

maryah
8. feb 2009

naco dasah?

mamartinka
8. feb 2009

vcera kociky dnes zasa mena preberate?

maryah
8. feb 2009

mamartinka asi nam to sibka 😀 😀 😀 ... treba mat nejaku inspiraciu... som zvedava aka bude zajtra tema 😵

dasah
8. feb 2009

jeeeee tich je............dominika,kristinka,vanesa,diana,petra,marika,angelika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no to by som musela ale najprv mat tolko detivciek a isto by to boli tieto mena

dasah
8. feb 2009

co naco minule si mi povedala ze mi ju das a zabudla si chcem sa kuk co si kuzlila

maryah
8. feb 2009
mamartinka
8. feb 2009

no aspon je o com pisat v teme.inak mi mame uz strasne dlho vybrate meno pre chlapca.my chceme totiz prveho chlopaka Simona Stanislava aj po tatinovi a dievcatko bud Amaliu alebo Saskiu.ale nie a nie to akosi vyplnit. ☹

antoniab
8. feb 2009

mamartinka 😀 😀 ved planujeme nie tak sa bavime nie mne to pride normalne nie sa len bavit o priznakoch čo kde pichne tiež nevieš či je to preto alebo len tak abo si to namyšlalš tak mne to pride v poho bez toho aby mi s toho šibalo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre