Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
13. feb 2009

uz mate vsetko ?

tlenka
13. feb 2009

este nie.. vcera som bola skusat nejake saty, ale este niekam pojdem, lebo az tak mi ziadne nepadli do oka velmi

lenusska
13. feb 2009

jaj no nejake sadnu urcite.. 🙂 kedy ides na kontrolu?

tlenka
13. feb 2009

tento tyzden som bola na ultrazvuku... potom idem az 10.3. na 4D

antoniab
13. feb 2009

ahoj lenusska tlenka mamartinka 😉

lenusska
13. feb 2009

A mate foto ?..kolko ma cm ??

Antonia ahooj

maryah
13. feb 2009

ahojte babenky, som tu len na skok 😉
lenuss, ta babika v albume ti pristane 🙂

lenusska
13. feb 2009

maryah - vdaka som to akurat uz aj dala prec... 🙂

lenusska
13. feb 2009

Mary a kam skaces potom ?,

antoniab
13. feb 2009

ahoj lenusska tak ako ešte špiniš ?
jaj mne včera skončila mrcha možno bude romantikuš valentin 😀
tlenka dik že si tu dala to info na včeliu kašičku lebo je to super upravilo mi mrchu a dokonca mi trvala kradšie a špinila som ku koncu len jeden den inak tak 3 tak som snej nadšena a ani hlava ma cez vikend neboli a mrcha bezbolestna tak že chvalim dufam že to bude mat aj ine plus a zahlasim // 😵 😵

lenusska
13. feb 2009

antoniab - uz iba slabunko... 😉

tlenka
13. feb 2009

no foto nemam, zo 4D budem mat.. babo ma 6,13 cm 🙂

mamartinka
13. feb 2009

antoniab a tu kasicku si si normal vitaminy kupila v lekarni?kolko stoja?a ty si kde v zahraniciu?tam sa to v lekarni da kupit?

antoniab
13. feb 2009

😵 😵 lenusska nekecaj fakt 😵 😵 😵 😵 a testik si neskušala kolko dni si v očakavani 😉

lenusska
13. feb 2009

antoniab - vcera ale bol bieli ako sneh ☹

lenusska
13. feb 2009

Vcera som dobrala poslednu tabletku toho duphastonu...cize neviem kedy mam dostat lebo to nikto nevie presne...do nejakých 5 dni by sa malo..

keby som ho nebrala tak som mala vcera dostat

antoniab
13. feb 2009

mamartinka ja som si to kupila na slovensku no som si to objednala cez net cez link čo hodila tlenka a nechala poslat na svk adresu ale v košicia som to videla aj v lekarni tak neviem ale ak maš taku mrchu všelijaku tak fakt odporučujem ja som to začala brat v januari ked som dostala mrchu a dalšiu mrchu som dostala už o 2 dni skor s 32 cyklu som sa dostala na 30 ešte uvidim či budem mat tak prehliadnu aj ovulku 😉

antoniab
13. feb 2009

lenusska no možno tam bolo toho HCG malo ja držim prstiky nech je to //

lenusska
13. feb 2009

antoniab - no uvidime...to spinenie nieje dobrý naznak...ved ked nie teraz tak inokedy

mamartinka
13. feb 2009

caute nieco nove?chvilu som sa zdrzala v inej teme

antoniab
14. feb 2009

dobre ránko bambulky 😉
prajem krásneho valentín 🤐 😵 😵

mamartinka
14. feb 2009

caute.zelam vsetkym krasneho a hlavne sladkeho Valentina. 😉

figurka.m
14. feb 2009

ahojte kocicky, zelam krasneho, zamilovaneho Valentina 😉 my ho sice neslavime, ale dnes cakame navstevu, pridu kamosi a kamosky, tak posedime a pojdeme do ulic, mini figurka odstartovala ku starkym, tak som si povedala, ze sa dneska pekne sprasim xi xi 😕

antoniab
14. feb 2009

ahoj nikto nikde 😲 všetci valentinujete 😀 😀 ja som dostala merci zato že si a manžel dostal tiež merci za to že si 😀 😀 😀 😀 inak postarom dnes sa chcem začat snažit som si naordinovala snaženie každy druhy den ked lieky už zabrali 😀 😀 uvidime aky bude vysledok 😅 😕 😀 😀 😀

lulu19
14. feb 2009

ahojte baby ako sa mate ja pracovne uz cel ytyzdne
som chodila so prace ☹ tak som nemala cAs sem prist co mate noveho
ja som od draheho dostala krasnnu kyticu ruzi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jaj baby ja ho tak velmi milujem ja som mu dala cokoladku milku velikansku a cokoladove srdiecko milku 🙂

mamartinka
15. feb 2009

dobre ranko zelam.tak ako po Valentine?mi sme mali vinecko a keksik.tak som spokojna.ved kto by nebol ze 😀 zelam vsetkym krasny zvysok nedele.majte sa.

aplless
15. feb 2009

ahojte my sme boli na plese a teraz varim muzikovi vecer ide do prace baby a my sme vyhrali vysávač prvu cenu 😀 normalne nechapem. inak nic cakaam mrchu tak uvidime co bude dalej majtesa a peknu nedelu poobede cakam malú donesie ju ocino bola u našich cely vikend tak už sa teším papa zatial vonku svieti slniecko tak hadam poobede bude aj nejaka vychadzka už sa teším ahojte 😀

lulu19
15. feb 2009

ahojte baby ako sa mi mate ja celkom dobre

mamartinka
15. feb 2009

ahojkaj lulu.no ja sa mam dnes dobre tiez.slniecko nam tu svieti,vetrik pofukuje a pomalicky sa nam otepluje.tak kde je chyba.pozdravujem ta a zelam pekny zvysok nedele 😉 packo.

antoniab
15. feb 2009

ahoj baby ako sa mame ja v pohode sneh sa topi možno bude konečne normalna doprava 😀 😀 ideme do mesta popozerat čo maju nove 😀 😀 😀 a nanakup potravin tak sa ozvem večer ak tu niekto bude no asi som sa prechladila lebo v jednom kuse kicham 😠
tak krasnu nedelu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre