Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
19. feb 2009

joooj baby, som rada, ze to mam za sebou... zase musim pockat kym dostanem chut na upratovanie, inac ma k tomu nic neprinuti...
ritulka, drzim place 😉
antoniab, preco???

ritulka
autor
19. feb 2009

mary diky moc...ale nemam strach, ze by tam bolo nieco zle....a sam mi povedal, ze mam pekny krcok 😀 😀 😀

antoniab
19. feb 2009

jaj ta chodim poobede upratovat kancliky no a je tam taky jeden magor čo ked upratujem kantinu tak vždy tam chodi a očumuje ma a potom sa ma vypytuje take kraviny no to by som zniesla le ja umyvam dlažku a on my potom šlape a ešte sa škeri jak debil keby aspon potm suchom chodil ale on furt po mokrom 😠 😠 tak natoto ma určite nezbali 😀 😀 😀
a včera ma chodili očumovat všetci my to bolo take divne nie kdeja tam aj oni no ja som mala tričko a ked som vysavala a bola ohnuta tak my bolo vidiet až do žaludka a ja sa divim že čo furt zamnou lezu no magori ked som si to uvedomila tak som tak rovno vysavala že som si sama bola smiešna 😝 😀 😀
tak to je fajn ked maš pocit že to bude ok joj ja bojim bojim ale tiež dufam že moje vysledky budu ok 😉
ahoj vikykiss no vidiš aj my chceme ale prenas je to prve ☹

vikykiss
19. feb 2009

Baby držím Vám všetkým moc moc palčeky nech Vám to už konečne víde 😉 😵

ritulka
autor
19. feb 2009

antoniab to potesi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
19. feb 2009

viky diky moc 😉

maryah
19. feb 2009

antoniab, no oni su tu vsetci taki nejaki nadrzani a len ocumuju...

antoniab
19. feb 2009

som kvoli tomu magorovi začala aj do roboty obručku nosit som nenosila bo mokre ruky a tak no ale teraz nosim no ale asi mi ešte na ruky nekukol 😀 😀 😀

ritulka
autor
19. feb 2009

holky ved ked vidia take krasne slovenky, co cakate...ved tie ich buchty anglicke, to sa neda 😀 😀 😀

antoniab
19. feb 2009

maryah no to hej ale tiež ako ktory 😀 niektory su horozne mili ale ten ja sa nanom byvím lebo to je ešte decko može mat tak 20 😝 😀 😀 ale dost
ja som si naordinovala na vykend velke upratovanie chcem umyvat okna 😝
viki dik mi pevne verime že raz sa aj nam pošmykne 😀 😀 😀

ritulka
autor
19. feb 2009

umyvat okna??? ved to je este skoro...ja cakam, ked bude aj vonku teplejsie....lebu u nas je snehu, normalne asi pred 3 dnami napadalo asi 15 cm a vonka zima

antoniab
19. feb 2009

no ritulka to maš pravdu ale ste nepozerali minule spravy ked ukazovali nejake varenie kde unas boli japonci a varili ich jedla a naši im uvarili brindzove halušky a palačinky a japonka prehlasila že velmi slane a velmi mastne a keby sme varili menej karologicky tak by nebolo toko tučnych ludi na slovensku tak som sa rehotala jak blazniva že by mali prist do anglicka a potóm o niečom kecat 🙄 😀 😝

antoniab
19. feb 2009

no na slovensku možno na okna priskoro ale tu už sa hlasi jar v nedelu sa aroztopil posledni sneh a od pondelka sme menej než 8stupnou nemali cezden krasne slnečno 😵 😵

ritulka
autor
19. feb 2009

antoniab ved presne, nas dokazu zkritizovat, ale nech sa zameraju na zapad a uvidia, co je to zdrava strava...anglani fish and chips...uplne bez kalorii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antoniab
19. feb 2009

tak tak ritulka 😀 😀 😀 a ja som sa teraz tiež dak prežrala 😝

ritulka
autor
19. feb 2009

no idem babulky moje...dobru nocku 😉

antoniab
19. feb 2009

dobru noc 😉

lenusska
20. feb 2009

Ahojte mojenka..
Ako sa mi mate?..som Vam chybala ?..no vy mne ano ale musela som si dat pauzu od PC,lebo mi to uz liezlo na mozog... 😀

dasah
20. feb 2009

kuk kuk caves babenky a zasa nikto co je? ako sa mate?a ste tam vobec?

antoniab
20. feb 2009

ahoj mame sa je tu niekto 🙂

monika0001
20. feb 2009

ahojte...môžem sa pridať?

dasah
20. feb 2009

jasne monika ze sa mozes pridat tu je totisto vytana kazda

monika0001
20. feb 2009

lenuska - ja som zistila, že som závislá od netu!!!

aplless
20. feb 2009

ahojte ako sa mate nejaka nova tehu ja cakam na mrchu dneska mala prist klop klop zatial nikde uvidime este pockam ale necitim sa tehu no uvidime keby daco dam vam vedet

nyya
20. feb 2009

dobry vecer babenky ste tu este niekto???? 😉

mamartinka
20. feb 2009

cauko nyya.nam vcera zomrela babka.89 rokov.

aplless
20. feb 2009

mamartinka uprimnu sustrast

mamartinka
20. feb 2009

dakujem.

dasah
20. feb 2009

uprimnu sustrast mamartinka u nas to ties nie je ruzove minuly tyzden svokor dostal porazku moj muz plakal to som ho vydela prvy krat plakat a to hlavne ze sme neni doma mame ist domov na buduci tyzden vo stvrtok a najhorsie na tom je ze vlani ked sme mali ist tiez domov na dovolenku tak porazku dostala zasa svokra takze dovolenka bola onicom a to ma caka aj teraz

dasah
20. feb 2009

ale mala nadherny vek mi sa ani tolko nedozijeme v dnesnej dobe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre