Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
23. feb 2009

hej vidiš ja som to forum až tak nestudovala hmmmmmmm no vidiš tak možme prejst tam 😀 😀

maryah
23. feb 2009

ozaj, bavi vas pecenie kolacov? tato cinnost nepatri medzi moje oblubene domace prace, ale ked uz musim tak musim mat velku chut... moja svokra velmi dobre pecie a tak mi slubila, ze ma to nauci a budeme spolu vypekat... uz sa tesim.

lenusska
23. feb 2009

-"Vieš, Jožko, prečo som ťa nazval malým hlupáčikom?"
-"Áno, pán učiteľ, lebo ešte nie som taký veľký ako vy."

antoniab
23. feb 2009

lenuska 😀 😀 😀
maryah ja pečiem rada aj varim ale musim mat čas nemam to rada tak rychlo rychlo no a tu mam obmedzini čas navšetko a to ma štve tak len vikendy občas napečiem alebo varim kretivnejšie napr moj ocino miluje moju sviečkovu 🙂

maryah
23. feb 2009

V škole sa rozprávajú spolužiaci:
" Máš domácu?"
- Hej.-
" Tak nalej!"

maryah
23. feb 2009

Manželia večer ležia spolu v posteli.
> Manžel prekvapene: Drahá, predstav si, postavil sa!
> Manželka roztúžne : Drahý, rýchlo poď ku mne bližšie!
> Manžel vystrašene : Pssst ! Aby Ťa nespoznal po hlase!

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tak to je sila...

lenusska
23. feb 2009

😀 Mary 😀

antoniab
23. feb 2009

😀 😀 😀 baby kam nato chodite ja neprispejem neviem 😅 žiadny
ste videli tu fotku na prvej strane kde su albumi je tam take zlate vysmiate dievčatko mimonkiny miriamka no rozkošna je 🙂

maryah
23. feb 2009

ja milujem mamininu svieckovu... joooj, ta je super. ja tiez musim mat cas na pecenie... ale varim stale, ci mam cas alebo nie, nastastie MM nie je narocny tak si zoberie hocico i ked nie je uvarene...

lenusska
23. feb 2009

Mary moj je tiez taký..alebo si navari sam

maryah
23. feb 2009

jeeeej, tak ta je vazne nadherna, take zlatucke hnedoocko
antoniab, ja som vtipy zohnala na mimibazare, ale ked si das vtipy do googla tak ti tam toho dost vyhodi

antoniab
23. feb 2009

to aj moji chlapi niesu naročny a ked nestiham tak si spravia nejaku rychlovku ale ja som rada ked si od varenia možem odychnut 😝

maryah
23. feb 2009

vacsinou si navarim na dva dni dopredu... varim len pre dvoch tak to je v pohode

antoniab
23. feb 2009

už viem ked mamka nadava že čo zas varit 😝 😀 😀

lenusska
23. feb 2009

Mojenka idem spinkat...tak papa krasne snicky

antoniab
23. feb 2009

jaj maryah tak som varila v plzni to som varila len pre seba a ja neviem navarit len pre jedneho vždy je toho dost 😝 tak som to potom jedla aj cely tyžden 😀 😀 😀

maryah
23. feb 2009

dobru nocku lenuss a sladke snicky, pa zajtra

antoniab
23. feb 2009

tak idem aj ja včera som šla spat doooooooooooooooost neskoro a ešte som ktomu som nemohla zaspat 😠 😠
tak vam prajem sladke sny cmuuuuuuuuuuuuuuuk 🤐 🙂

maryah
23. feb 2009

ok zlatka tak idem aj ja, tak sa mi majte krasne a prajem vam tie najsladsie snicky...
a zajtra mam poobednuuuu takze tu budem doobeda, ale pridem vas pozdravit. paaaaaaa

tlenka
24. feb 2009

ahojte baby.. tak ja sa vam hlasim po dlhom case.. zase mi zacalo byt tak zle, ze uz ani caj ani vodu som nezniesla,.. moja teta, co robi na onkologii mi dala minulu stredu-stvrtok glukozu, ale nakoniec som sa dala vypisat od piatku u doktora do nemocnice..bola som tam do nedele a vcera ma pustili.. od piatku som uz vobec nevracala.. zatial sa drzim, ale musim casto jest, inak mi byva zle a vela pit, lebo som bola strasne dehydratovana, ze jak mi pozrela teta na jazyk, az sa zhrozila... kvoli tomu vsetkemu nemam este nic pochystane, chystam sa este do salonov nejakych, ale ked budem uplne vladat, lebo väcsinou len lezim, najem sa a zas si idem lahnut spat... babätko je v poriadku , takze asi tak...
je tu uz nejaka nova tehulka? 🙂
tak sa mi drzkajte, papaaaa

maryah
24. feb 2009

ahoj tleni, no uz sme sa zacali o teba bat... to je dobre, ze babatko je v poriadku a dufam, ze aj ty budes uplne v poriadku... 🙂
babenky, idem ja do prace takze sa tu vecer neukazem ☹ , ale rano sa tu zatavim, alebo este aj vecer 😉 .
tak sa drzte a tleni, drzim ti palce... no a tehulka sme tu zatial este neni ani jedna... 😒

antoniab
24. feb 2009

ahoj dneska tu bude asi prazdno 😕 😀
maryah maš mail som to našla tak kuk 😉
no a zaroven dobru nocku dnes ma boli nejak hlava tak si idem lahnut 😝

nyya
25. feb 2009

aoojte babenky 😉 ako sa mi mate???a co mame noveho ???? 😉 😉

tleni tak to som rada ze je uz vsetko v poriadku sme sa bali co je s tebou a dufam ze uz bude lepsie....drzkaj sa nam a ozi sa.. 😉 😉

Mary mam na teba jednu otazocku....asi tu dneska uz nebudes ale ked sem prides tak mi napis prosim ta ci nevies nieco o pragnacare conception???lebo som si dneska kupila na skusku ci pomoze ale asi nieje... 😉

mamartinka
25. feb 2009

no nyya cau.co je ten pragnacare conception?

nyya
25. feb 2009

aooojki mamartinka...to su tabletky na otehotnenie teda taka mensie pomoc spremiam sa dostat lehsie k vajicky...aspon myslim 😅 😀

mamartinka
25. feb 2009

no mne pred chvilkou dorazila mrsajda.a uz som myslela ze to vyde.vyplakala som sa a uz je dobre.povedala som si kaslem na tento mesiac uz.ale marec tak nenecham.hned kupim ovu testy a uz aj kazde rano testujem.baby mozte mi poradit od kedy mam zacat testovat ked mam 21 dnovy ciklus?a kolko trva ovulacia?dakujem vam.a este nyya ty si tusim v irsku ze?nevies mi poradit neake ovulacne testy kde je ich aj viacej v krabicke?a ako sa to tuna povie?a este sa tu da kupit aj neaky mikroskop.o tom nevies nieco,kolko stoji?

mamartinka
25. feb 2009

a to budes uzivat ty?mohla by som to brat aj ja?kolko to stoji?

lenusska
25. feb 2009

Ahooooooojjjjj

nyya
25. feb 2009

mamartinka ja som si kupila ovu testy v drogerke BOOTS alebo v ktorej kolvek...a sami zda ze oni to povedia tiez tak ako aj mi ovulation test....ale poradit ti ktory je naj tak to neviem ja som ich skusala raz a potom som sa na to vykaslala... 😉 teraz len tak zacina zas brat nejake vitaminky 😉 😉 tak uvidim ci toto pomoze..a nebud smutna ja verim ze sa to podari uz coskoro 😀

mamartinka
25. feb 2009

nyya a ked beriem kyselinu listovu mozem to tiez brat?to su vytaminy len?to je v neakej flasticke ci v com?a aka je cena?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre