Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
17. máj 2009

ahojte pridala som foto do albumu kuk

mamartinka
17. máj 2009

pekne.to ste kdeze boli?

lulu19
17. máj 2009

to ako ssme sli s kostola boli sme na primanii synovcovi

nyya
17. máj 2009

mimka ja sa mam celkom dobre az na to ze posledna dni mi je velmi zle od zaludka a sem tam aj vraciam ...vcera bolo celkom v pohodke ale dneska je to zas nic moc tak neviem...cakam co mi povie mrska ale moc neverim ze mozem byt tehu...a ako si sa dala ostrihat a aku farbu mas??? 😉 😉

marinka mrska ma prist 25.5 tak uvidime este mam tyzden casu...neviem ci som ale ak som tak este pockam lebo raz som testik skusala a ukazalo negativny ale mozno bolo skoro...a mozno som len prechladnuta...tazko povedat..ale mam pocit ako keby mi tak trosku otazelo brusko...

mamartinka
17. máj 2009

nyy ty budes dalsia tehu.silno verim a drzim palce.

nyya
17. máj 2009

martinka dakujem ale este nepredbehajme este to neni potvrdene ale dakujm...bola by som stastna keby som.....vies co ale neviem...a ako sa mi mas ti???a co noveho??? 😉 😉

mamartinka
17. máj 2009

ja sa mam dobre.dnes ideme snazit.nove nemam nic.vsetulko po starom.az nato ze uz chceeeem byt tehulka aj ja.fnuk.kedy sa dockam neviem.a ty co chces dalej podniknut ked ti bude stale na blfko.prepac za vyraz.

nyya
17. máj 2009

nic sa nedej to je ok... 😉 no neviem pockam este do mrsky a potom sa uvidi co a ako 😉 nebojkaj ono to pride ver mi aj ja stale cakam a verim silno 😉 😉 ozaj a ja si idem teraz vo stvrtok skusat svadobne saty 😀 jaj sa tak tesim 😀 a co si dneska robkala???

mamartinka
17. máj 2009

vies co.nudila som sa ako pes.od nudy som nevedela do coho zavadit.neznasam taketo pocasie.ani von sa neda ist poriadne.aj sa ti pomalicky svadobny termin blizi.co?aj sa tesis ze uz budes pani?

nyya
17. máj 2009

no tesim sa a mooooc 😉 ked budem Mrs 😉 no blizi saa blizi a este nemam nic vybavene..iba moje saty a tortu...a draheho oblek 😉 😉 aj ja som sadneska nudila ako pes tu neprsalo ale je dost chladno vonku..

mamartinka
17. máj 2009

uz by mohlo byt aj tu trocha teplo.na slovensku 30ciatky.no isla by som sa opalit.ostatne kdeze su baby?ty si dnes sama.

nyya
17. máj 2009

no neviem kde su vsetky asi odychuju lebo zajtra sa ide do robotky...mne sa tak strasne nechce...hej ja som sama domka drahy je v robotke a pride az neskorsie..a potom si urobyme grilovacku na balkone 😉 😉 😉 sa aspon trosku napapam 😉 😉

nyya
17. máj 2009

tak vidim ze tu uz nikto neni..tak ja idem teda..papa

tlenka
17. máj 2009

bru nocku vsetkym

a posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😵

tlenka
18. máj 2009

halooooo... kde ste vsetky?

mamartinka
18. máj 2009

tleni som tu len sa idem navecerat.ochvilu som tu. 🙂

antoniab
18. máj 2009

ahoj aj ja som tu ale uz o chvilku idem do prace ☹

nyya
18. máj 2009

aojte babenky 😉 ako sa mi mate ja uz dneska celkom lepsie ale rano mi bolo trosku zle...a ako sa nam maju nase tehulky hm antonia a tlenka??? 😉 😉

tlenka
18. máj 2009

no ja som uz tu... bola som na navsteva...
nyyuska: este ti je zle? a budes si robit testik, ci ti ma dojst mrska?
ahoj mamartinka

mamartinka
18. máj 2009

ahojte.nikde nikoho niet.uz neviem do akej temy mam pisat.coze porabate takto vecer vsetky.Tleni ty si bola na navsteve a co ostatne.

tlenka
18. máj 2009

tak nic.. poobede som bola v nemocnici zas na prednaske na predporodnom kurze a tak... inak nic nove... uz sa neviem dockat 4D

mamartinka
18. máj 2009

Tleni a je to dobre ten kurz?to tam cvitite ci co robite?ja rozmislam ze ked niekedy budem tehu tiez by som isla niekde si pocvicit.len neviem ci v nasom okoliu take nieco bude.dnes akurat bola Zora Csoborova v damskom magazine a rozpravali tam o cviceniu maminiek tehuliek.ako cvicili.

tlenka
18. máj 2009

no su prednasky pondelky, temy su od oplodnenia, cez stravu, porod, sestonedelie a tak.. a v piatky sa cvici na zinenkach a na fitloptach a ucime sa dychat a takto

mamartinka
18. máj 2009

moze to byt dobre nie?napisem ti ip.

tlenka
18. máj 2009

no ano... je to fajn.. aspon vies co a ako mas robit a dojdes pripravena

mamartinka
18. máj 2009

urcite to v buducnosti tiez vyskusam.dakujem

nyya
18. máj 2009

tlenuska uz mi je trosku len dneska rano mi bolo trosku zle ale teraz je to ok...testik som uz skusala raz tak tyzden do zadu a teraz nechcem skusat pockam ci pride mrska...ved sa uvidi ak to tam je tak to tam bude aj o par dni no nie 😉 😉 😉 ale nemam pocit ze by som bola tehu ☹

antoniab
19. máj 2009

ahoj babmbulky ako sa mame ja uplne v poho nebyt toho ze mi nafukuje brusko ani neviem ze som tehu
takze baby aj ziadne priznaky su priznaky a umna bol ten prvi ze neprisla mrcha 😉
tak vam posielam virusik 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵

selyma
19. máj 2009

Ako to, že nevieš, že si tehu a v januári čakáte?

antoniab
19. máj 2009

selyma ja som tehu ale nemam ziadne ine priznaky okrem toho ze nemam mrchu rastie mi brusko a prsia myslim tim ze nevraciam atd. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre