Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
21. máj 2009

ozaj moja, je ti este zle?

nyya
21. máj 2009

no akurat pozeram american idol 😉 😉 dufam ze vyhra chris ...

mamartinka
21. máj 2009

aj ja pozeram panelak a potom idem do sprsky.manzel este v praci.no ale zajtra ma volno jupiiiii.

nyya
21. máj 2009

uz nieje dneska mi je celkom fajn len ma bolela hlava ale to z toho blbeho irskeho pocasia..ale uz ma to preslo...som rada 😉

maryah
21. máj 2009

nyya a na com je american idol a kedy zacal?
mamartinka, michaelova reakcia na zuzanin potrat ma milo prekvapila... normalne mi jej bolo luto na zaciatku, ale potom sa mi ulavilo ked to tak dobre michal zobral, ze?

mamartinka
21. máj 2009

nyy mna vcera tak bolela hlava.ale ibalgin mi to istil 😉 od zajtra uz zacinam zasa papat vytaminy babyplan.dnes som este dobrala kyselinu.

mamartinka
21. máj 2009

ano dobre to Michal zobral.

maryah
21. máj 2009

ja akosi ten babyplan zanedbavam... davam si ho skoro kazdy druhy - treti den 😅. jooooj, to asi nema ziadny ucinok ☹

nyya
21. máj 2009

bude zajtra na itv2 o 8.00 alebo o 9.00 vecer... 😉 no ja moc tabeltky nechcem brat ...lebo sem tam mi to nepomoze 😉 😉

maryah
21. máj 2009

mamartinka, vy sa ako dlho snazite o babo?

maryah
21. máj 2009

nyya, kolka cast uz pojde?

mamartinka
21. máj 2009

uz tu nik nieje?

tlenka
22. máj 2009

ahojte... pekny dnik prajem vsetkym...
nyyuska: neboj, do siat sa zmestis, ja som sa vydavala koncom marca a to som bola v 17 tt, takze v pohode, brusko som este vobec nemala skoro az potom o tie 2-3 tyzdne zacalo rast

nyya
22. máj 2009

mary toto bude posledna finale kto vyhral 😉 😉 a rozhoduje sa medzi adamom a chrisom...tak dufam ze chris vyhra 🙂

nyya
22. máj 2009

dobre ranko holky 😉 😉 ako sa mi mate dneska???ja sa akurat chystam do robotky ale sami moc nechce...

tlenka no tak keby to tak je tak by som bola rada 😉 😉 bola by som stastna keby mrska nepride ale neviem...ved uvidime 😉 😉

nyya
22. máj 2009

babenky kde ste????

mamartinka
22. máj 2009

caute.co porabate?kde mame vsetky snazilky?

antoniab
23. máj 2009

ahoj ako sa mame ?
ja dnes min moc uz toho moc nenaspim co ma bolia krize a prsia nemozem si najst polohu rano namna dosli mdloby tak som si to vysedela u otvoreneho okna aby som to rozdychala som nejaka chora tak som rano uz musela kloktat co ma boli hrdlo ze ledva polikam som len o cajikoch kedze lieky nemozem tak dufam ze to prejde 😔
tlenka ja by som o tom brusku troska pochybovala co plati u jednej nemusi u druhej ja sa do veci este zmestim ale brusko je uz pekne poznat a to sme na zaciatku tak to bude u kazdeho ine 😉
prajem vam krasny vykend a hlavne slnecno 🙂 🙂

nyya
23. máj 2009

aooojte babenky 😉 ako sa mi mate dneska???ja celkom super len som mala taky divny sen...

mamartinka
23. máj 2009

nyya ahoj.si tu?ja sa nudim ako slak.potichucky hovorim mrsulda nikde.uz som ako na trnoch.len ma zima striasa akosi a bruchenzo pobolieva.som zvedava co s toho vyde.coze take sa ti snivalo?ja som dnes sama.manzel v praci.ty si tiez asi sama predpokladam.

mamartinka
23. máj 2009

nyya kdeze si.nemam s kym popisat. ☹

nyya
23. máj 2009

uz som na spat martinka 😉 😉 si tu este???

nyya
23. máj 2009

mne sa snivalo ze mi bolo zle a ze som chcela vracat ale nedalo sa mi a normalne som to aj citila a ked ze mi bolo zle..a potom sa tam len objavil tehu test a boli tam // tak som bola stastna a ked som sa prebudila tak ma bolelo brusko a bolo mi zle len som nevracala...sranda ze???tak dufam ze mraska ti nedojde tak drzkam palceky 😉 😉 😉 hej darhy je v robotke tak som sama domka...

mamartinka
23. máj 2009

tak sme dneska take slamene 2 vdovy.no pekny to sen.a tebe prisla mrska uz?no minuly mesiac som 23 uz dostala.uvidime co do rana z toho vyde.mozno este do vecera.nyy ten kosik co mas v albume vyfoteny sa aj mne paci.niekedy nad nim uvazujem.len neviem ako by sme ho odtialto domov dopravili.a na SK neviem ci sa da kupit.

nyya
23. máj 2009

mne ma mrska prist v pondelok a mam pocit ze pride..sice ma brusko vobec neboli...tak neviem...no ved uvidis do rana ale dufam ze nepride 😉 😉 a ktora fotka to je s kocikom???mne sa strasne paci takyto sportovy styl 😉 no mozno keby ho kupis na internete a das si ho doviest na slovensko ale ja si myslim ze sa bude dat kupyt aj u nas 😉 😉 lebo ja to mam zo slovenske stranky...

mamartinka
23. máj 2009

aka fotka s kocikom?vies ale tady to je lacnejsie ci nie?z ktorej stranky to mas slovenskej ten kosik?

tlenka
23. máj 2009

ahojte baby 🙂

nyya
23. máj 2009

od tialto s modreho konika s bazaru 😉 😉

aooojki tlenuska 😀 ako sa nam mas???

mamartinka
23. máj 2009

ach tak.pekny je.

nyya
23. máj 2009

😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre