Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
4. aug 2009

TAK SOM TU NA SKOK TAK BOLI SME DNES NA GYNDE vysetrila ma ale maternicu nemam zvacsenu tak mi pichla nejaku inekciu ze ak nie som tehu tak sa mi kramy pustia ak som tak to len babatku pomoze
ja som ako sme prisli zacala som troska krvacat ale len trosicku a znova len spinim take hnede tak uvidime

groka
4. aug 2009

lulu a tebe meska menzes?alebo si si robila test?

lulu19
4. aug 2009

mne meska

groka
4. aug 2009

lulu a kolko?test si si teda nerobila?a chystas sa?

lulu19
4. aug 2009

neviem doktorka mi pvedala ze mam cakat tyzden mozno sa pusiat kramy ak nedosstanem do piatka tak jej zavolam ja som mala dostat vminuli utorok a nic

groka
4. aug 2009

po injekcii tusim je to agolutin,nie som si ista,sa mi to pletie mas dostat do 14 dni,ale vacsinou sa pustia do 5 dni

lulu19
4. aug 2009

tak mi povedala ze do tzydna ak neviem ale ma bolia hrozne prsia ved uvidim

groka
4. aug 2009

aj mna bolia prsia,ale ja som len 4 DPO 😀

tlenka
4. aug 2009

lulu: jeeee.. tak drzim silno palce 😉

lulu19
4. aug 2009

dakujem aj ked velmi neverim ale snad aj motyka vystreli ako sa vravi 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasah
4. aug 2009

ahojte vsetky ako sa mate davno som tu nebola co noveho?

brisilda
4. aug 2009

ahojte kocky len tak som k vam nakukla, pretoze aj ja tuzim po drobcekovi 😒 zatial neuspesne ....
lulu no ktohovie jedneho dna motyka vystreli a mozno to v tvojom pripade bude coskorooooooooooooo 🙂 drzim palce velmi velmi velmi 😉 a mrcha nech uz ani nepride najblizsie 9 m 😉

tlenka
5. aug 2009

klop klop.. je tu niekto?

lulu19
5. aug 2009

tak baby ja som vam len prisla oznamit ze uz mrchujem a poriadne tak z toho neni nic ale nie som sklamana lebo som t aj viac menej tusila len som dufala ale raz sa tu urcite stretneme ako mamicky vsetky co si tu piseme tomu verim nie dufam ale VERIMmam vas rada
pa

groka
5. aug 2009

☹ lulu verim tomu,ze august je tvoj mesiac

lulu19
5. aug 2009

to nie skor to asi odlozime na neskor tak sme sa rozhodli ze pockame llebo si dame najskor do poriadku byvanie este nie je celkom hotove a potim svadba a bude aj dietatko potom
ale daakujem dufam ze vam sa to podari a ze ten august bude vas prajem ti tio zo srdiecka

tlenka
6. aug 2009

och.. tak to mi je luto... ale radsej skusajte aj tak... neboj.. musi to prist ako i ostatnym z vas, co tu prispievate, hore hlavu 😉 🙂

brisilda
6. aug 2009

lulu vo vlastom zaujme by si to odkladat nemala , pretoze v zivote sa daju vela veci naplanovat ale rodicovstvo nie ☹ tuto vec bohuzial nijako neovplivnime takze snazte sa odteraz a kym bude svadba bude aj babo je lepsie skor ako neskor 😉 Ja som mala svojho syna v 20 r. a nelutujem nemali sme byvanie manzel nemal skoncenu skolu no zvladli sme to 😉 a vsetko sme dobehli co by prutikom mavol 😅 😅

lulu19
6. aug 2009

ahojte baby viem ze rodicovstvo sa neda naplanovat ale je vela dovodou preco to olozit su v tom aj financie ale aj zdrav problemy mam cystu na maternici a najskor ma asi bude usiet cakat laparka tak uvidime len aj dokt.chce pockat aspom este dva mesiace mozno zmyzne a aked nie tak pojdem a hlavne by sme to v tejto dobe financne lebo sme prerabali byt a este ho chceme dokoncit
ja mam 21 drahy ma 26 myslime si ze ked tych par mesiacou cca 4 5 pockame tak to velmi neublizi
snad sa nam potom podari

antoniab
7. aug 2009

ahoj baby som tu dlho nebola ale som strasne unavena a problemy v praci takze stres neviem ako to cele dopadne som uz z toho unavena ☹ 😠
inak sa mame fajn
tlenka ti to mas uz zapar tak drzim palce ak by som sa neukazala net blbne tak sa sem dostanem ako kedy 🙄
ale vidim ze je to prazdne nejake a baby co tu zacinali nikde
lulu neboj vsetko pride hlavne vtedy ked to nebudes cakat my sme sa vzdy snazili a mesiac co sme sa snizili len 2x to vyslo 😉 🙂
tak sa zatial majete

tlenka
8. aug 2009

ahooooj antonia.. som rada, ze ta tu vidim pisat... v praci sa hlavne nestresuj a nenamahaj... ja sa mam tak akurat.. tazko sa spi s velikym bruskom, lebo sa musim aj obratit v noci.. a to je najhorsie, tak ma manzel prevracia... babatko sa ma ok... teraz som bola nedavno na prietoky prvykrat... a na dalsiu kontrolu idem 18.8. az, lebo teraz ma cely tyzden doktor dovolenku..

nyya
9. aug 2009

aooojki tlenuska...ja sa mam super ako nikdy predtim...vsetko je v poriadku a uzivame si pripravi na svadbu...no uz sa nam to blizi....o par tyzdnou a je to tu 😀 😀 😀
o babatko sa snazime ale nechavam tomu volny priebeh a cestu uz sa nad tim netrapim....ked to pride tak to pride..a pokial tu babatko nieje tak si uzivam kazdu jednu minutku a aj milovania s drahy je ovela lepsie lebo na to nemyslime...
som moooc rada ze aj u teba je vsetko v poriadku no uz sa to blizi... 😉 moooc drzkam palceky 😉 😉

antoniab
11. aug 2009

ahoj

nyya to rychlo utecie a ten den D tu bude tak si to uzi ja som si minule prezerala foto zo svadby a by som si to zopakovala 😉

tlenka tak to hej nas spunt kope jak zaligu a dnes neskutocne dava o sebe vediet vcera som mala hrozny den aj som si povracala no ale uz je ok ja mam kontrolu 7.9 ale s prace ma nechcu pustit tak neviem ako to urobim
den pred tvojim terminom ak ho mas tak podla konika 🙂

tlenka
11. aug 2009

tak tak... ako hovoris.. vsetko rychlo ubehne...
ja idem do poradne 18.8., lebo tento tyzden ma doktor dovolenku. dufam, ze bude vsetko ok.
prietoky mi dopadli minule dobre... teraz mi robil ster, tak som zvedava na vysledok, ci je to ok..
babo uz pomaly nema miesto.... take tvrde brusko mam , ze az...drzim ti palce na kontrole... 🙂

lulu19
12. aug 2009

ahojte baby ako sa mate my vsetko po starom u chodim do prace skoda e dolenka skoncila ale co uz
teraz tu mame synovcou tomasko ma 11 a filipko 9 takze mame zivo az mi niekedy vlasy stoja od nervou ako vyvazadzaju ale inak su dobry
tlenka tebe sa to uz blizi prajem vela sil ak by som nedosla nahodou ako to rychlo ubehlo
antoniab a tebe tiez vela sila hkavne sa nestresuj mysli na babatko
my snad budeme raz rodicia nejak nechame tomu asi uz volny priebeh a bude asi tak skor pride
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nyya
13. aug 2009

aoojki babenky..kde mi behate vsetky???a ako sa mi mate???ja sa mam dobre 😉
tlenuska neboj vsetko bude ok 😀 😀 😀
antonia a ti sa mi nestresuj moja uvolni sa a uvidis na vsetko sa najde riesenie 😀

dasah
14. aug 2009

ahooooooooj kocky co noveho?ja zatial fajn finisujem tu za par tyzdnov uz ideme konecne domov konecne preto lebo som tu sama ako prst .......... 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tesim sa o mesiac ak sa nic nestane budem doma a uz nebude nuda.... 😀 😀 😀 a vy sa ako mate je tu niektora tehulka nam sa furt nedari asi to uz uplne vzdam a nech sa deje co sa deje teraz su ine starosti ,len aby sme stastlivo prisli domov to je teraz hlavne 😅 😅 😅 😅

tlenka
19. aug 2009

no ahojteeeeeeee... kde ste kto? ako sa mate? 🙂

ritulka
autor
21. aug 2009

Ahojte sojky, som tu nebolaaaaa...no vecnost...

Tlenka mas to uz fakt zapar, nech to dobre dopadne...budem moc drzat palce a mysliet na vas

Antoniab ty uz 20tt, no uzasne to leti...aj ty sa drzkaj....

Nyya, Lulu, Daska kocenky, na ktore som zabudla, drzkajte sa aj vy...

tlenka
22. aug 2009

ahoj ritulka... dakujem... aj ja myslim na vas... nech je tu konecne dalsia a dalsia tehulka...
brusko mam uz velikeeeee... vid moj album 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre