Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
23. aug 2009

aoojki babulky 😉 vidim ze tlenuske uz pekne narastlo brusko a je to zlatunke 😉 😉 a drzkam moooc silnucko palceky...antonia a tebe to uz tiez pekne ubieha a aj peknucke brusko... 😀
no mne vestkina vivestila ze uz aj mi by sme mali mat coskoro babatko lebo to bola prva karta ktoru otocila a hned mi povedala babatko 😀 😀 tak uvidime

tlenka
25. aug 2009

jeeeeee... ahoj nyyuska... tak super... strasne drzkam palce, nech coskoro najdes //
dakujem... ked budem mat nieco nove, napisem ;) bud pred, ak stihnem, alebo potom az po...
pomaly uz triedim veci, co mam na kope do nemocky... este mam 2 tyzdne, dufam, ze sa narodi v termine, alebo po...

antoniab
26. aug 2009

tlenka drza uz to mas zapar 😉
ja mam den pred tvojim terminom poradnu a dufam ze nam pan doktor povie co sa v brusku skriva lebo tu nam to vcera nechceli povedat 😉

nyyuska tak drzim palusky a budes stastna mamina 😉 🙂

tlenka
26. aug 2009

dakujem antonia... este mam 13 dni do terminu, tak nech sa babo drzi... 2.9. idem do poradne a potom 9.9., ked po termine budem, rano o 7 hod. uz do nemocky s mocom

lulu19
26. aug 2009

ahojte baby ako sa mat je tu nejaka nova tehulka
tlenka drz sa urcite budes stastna mamicka a budem na vas mysliet teda budeme lebo aj drahy bude drzat palceky
antoniab aj teb esa to uz krati ako to rychlo bezi drz sa aj ty a este neviete co budete mat?

annie123
26. aug 2009

Ahojte maminky
🙂
Som tu nová a zatiaľ nepatrím medzi budúce mamičky, ale rada by som a hlavne čo najskôr. Doteraz som si len tak čítala a nezapájala som sa, už som zaregistrovaná a verím že si budeme mať čo 😉

antoniab
26. aug 2009

vitaj annie 😉 mozno to tu ozije ked sem zavitaju nove tvare 🙂

lulu nevieme co to bude vcera som mala sono v uk ale sestricka mi to nechcela povedat 😠 tak si musime pockat na poradnu na svk 7.9 a gyndak mi to povie ak sa drobec ukaze ale mne sa vidi ze som tam videla chlapceka 😀 😀 hlavne ze je vsetko ok 😉

tlenka
26. aug 2009

ahoj lulu... no konecne tu niekto dosiel... ako sa mas?
antonia... a co by si chcela,dievcatko ci chlapceka... ale hlavne, nech je zdrave..

nyya
26. aug 2009

dakujem tlenuska no ja verim ale aj dufam ze uz to coskoro pride...len musime pockat na ten spravny cas 😉 😉 ked to ma prist tak to pride...moooc silnucko ti drzkam palceky aby vsetko bolo ok...a vies ze tvoje babatko sa narodi po mojej svadbe alebo mozno tak okolo lebo nasa svadba je 5 septembra 😉

antonia dakujem moooc..a malinkemu drobcekovi sa ako dari 😉 😉 ???

tlenka
27. aug 2009

dakujem nyyuska.. ja drzkam palceky, nech ti svadba dopadne podla tvojich predstav... uzi si ten krasny den a potom daj nejake fotky do albumu 🙂

tlenka
29. aug 2009

haloooooooo...tak co to, to uz tu nikto nechodi vobec? mne dnes odisla hlienova zatka.. tak babo bud dojde skor alebo neskor... niekde citam, ze to moze byt do 24 hod., inde do 3 dni... na kurze hovorili, ze aj tyzden - dva moze trvat, kym pride porod 😒

antoniab
29. aug 2009

tlenka tak to neviem ci gratulujem ale isto drzim palece aby to bolo cim skor ked uz odisla a nech mala pride bezbolestne a rychlo 🙂 🙂
ake mas pociti 😕

antoniab
29. aug 2009

nyya drobec sa ma fajn pekne kopka tak som rada aspon viem ze je a je ok 😉 7.9 idem do poradne tak dufam ze mi pandoktor povie co to bude 🙂

tlenka
29. aug 2009

dakujem antonia... ale nech este chvilu pocka.. sak termin mam 8.9. a este chcem nieco vybavit...

antoniab
29. aug 2009

tlenka to nieje tak vela zas ved za normalne sa povazuje ak rodis 2tyzdne pred terminom alebo 2 po termine zas umna to bude nic moc lebo to budem rodit na same vianoce 😀 a zas po obavy ci je to ok a jeto isto uz nepohodlne stym velkym bruskom asi radcsej pred 😉

antoniab
31. aug 2009

tlenka ako ? 😕 😕 😕

lulu19
1. sep 2009

ahojte tlenka drzim palce nech je vsetko v poriadku a neh mas malicku coskoro v naruci
ako sa mate baby ja ako tak mne meskaju kramy 3 den tak uvidime co bude
anoniab a vy ako ?malicke kopka 🙂

maryah
2. sep 2009

caute baby, ako sa mi mate? dufam, ze dobre... kde ste vsetky, moc vas tu neostalo a aj temicka zanika

antoniab
3. sep 2009

ahoj 🙂
maryah vitaj ti si tu straaaaaaaaaaaasne dlho nebola ako sa mas a ako v praci a na svk uz zabyvani alebo este prerabate ?

lulu my sa mame fajn drobec pekne kope a ja som potom v klude sobotu cestujem domov tak sa velmi tesime pondelok mam poradnu tak dufam ze sa drobec ukaze a doki nam povie co sa tam skriva 😀 😀 😀

antoniab
3. sep 2009

lulu inka drzim palecky puj puj puj aby som to nezakrikla 😉

tlenka
3. sep 2009

ahojteeeeeeeee... hlasim prichod malej krasnej bambulky Alexandry dna 30.8.09, 3 300 g a 50 cm... 😵

mamartinka
3. sep 2009

Tlenusko no tak to mas za sebou moja.Aj velka bola.Moc,moc,moooooooooooooooooooc vam gratulujem a Alexandrike nech sa na svete lubi a nech ste zdravucke.Dufam ze coskoro bude neake foto.A uz ste doma?Majte sa radi a uzivajte si uzlicka stastia.Gratulujem este raz moooooooooooooooc.

lulu19
3. sep 2009

ahoj tlenka z celeho sdriecka vam gratulujeme aj z priatelom hlavne vela zdravia stastia a mliecka

antoniab
3. sep 2009

tlenka srdecne blahozelanie 😵 😵
vela vela zdravicka stasticka a lasky nech bambulka rastie len dokrasy 😉

maryah
4. sep 2009

tlenka, aj ja vam prajem vsetko len to najlepsie a nech sa vam dari a ste zdrave 😵 😵 😵

wwaanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wwaanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tlenka
6. sep 2009

dakujem vam krasne za gratulacie... pridala som fotky do albumu.. mozte pozriet 😵

maryah
7. sep 2009

ahoj tlenka, malinka je nadherna 😵 😵 😵 a dufam ze ste obe uplne v poriadku a aj budete 😵 😵 😵

maryah
7. sep 2009

ahoj antoniab, no dlho som tu nebola lebo som bola bud v praci alebo na prerabke. v praci som si celkom zvykla, je tam celkom fajn, nechcem to zakriknut. no a prerabka je tiez v pohode, teraz cakame na okna a dnes by mal prist nejaky majster na vodu, odpad, kurenie... manzel okolo toho beha takze toho ma dost no a zrovna dnes nam volali z firmy na okna, ze nemaju profil na sklade, ze sa to potiahne o DALSI tyzden... trosku som odbehla od temy tak dufam, ze to admini nezrusia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre