Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
7. feb 2009

... u niekho teplota klesne a potom opat vystupi 😉
mate volno baby?

antoniab
7. feb 2009

ahoj mary ja mam dnes volno ale zjtra makam 🙄 no čo zase začalo snežit noo otras to tu zas bude
a ty ako maš volno 😉

maryah
7. feb 2009

ja mam dnes a aj zajtra volno, chcela som nedcas, ale neni tak sa este vyvalujem v posteli a beham po nete

maryah
7. feb 2009

my tu mame polojasno, ale este sa vsetko moze rychlo zmenit

antoniab
7. feb 2009

hej tak tebe je ja som sice ešte v pyžame ale tiež surfujem na nete hladam jednu stranku no ale nemam štastie 😠 no asi to zabalim a pojdme na nakup

maryah
7. feb 2009

uz vstavam, boooze kolko je hodin 😀 . zobudila som sa o 8.30, drahy je v praci tak sa nikam neponahlam, inac by ma uz hnal z postele davno 😀

maryah
7. feb 2009

a co hladas? mozno pomozem?

antoniab
7. feb 2009

ale minule som trafila jednu stranku kde pisali o planovanom rodičovstve o jedne kampani na slovensku čo teraz je a tiež tam bola taka super kalkulačka že ti to hned ukazalo približny datum ak by sa to podarilo kdy by si asi rodila a počitalo to ovulaciu a bolo tam dobre čitanie tiež otom že nohy hore su blud a take a neviem tu stranku teraz najst som mylsela že to niekto hodil sem ale link od mamartinky je o inom tak už neviem ako to najst skušala som všetko 😠

antoniab
7. feb 2009

dakujem 😉
tak to bolo fakt dobre čitanie a ani som to nedočitala no čo dnes si kupim nejaky diar a budem si te webovky pisat lebo stale stratim dobri link 😠 mnael doniesol na listku napisane realitky no a teraz ich nemožme najst tiež som mala link na nabytok a taky tak neviem kde sa podel 😝 no už to musim nejak poriešit inak stravm cele dni pri pc hladanim 😀 😀
inak my sme sa raz bavli o kočiku že sa nam pači rovnaky styl tak som našla ešte jeden super a za rozumnu cenu tak ak budeš chciet hodim ti link
ja som jak jelen jen den kukam na kočiky druhy hadam nejke pozemky či domy a potom hlaldam auto za super cenu no mam v tom troška gulaš chcela by som všetko len tonejak nejde mat všetko naraz 😅 😀 😀

maryah
7. feb 2009

jasne moja, hod mi ten link, dakujem...
ja si tie adresy hadzem v pc do zloziek a potom uz len na ne kliknem a otvori sa mi ta adresa alebo si ich aj pisem, ale to skor zanedbavam...
my mame trosku rozdielny nazor na kocik, drahemu sa paci trojkolka a mne zase nie...

antoniab
7. feb 2009

no mne sa trojkolka tiež nepači ale moj manžel mi dotoho zas nekeca hlavne sme to nejak važne nerozoberali 😀 😀 možno pride bytka ked to bude aktualne
toto je moj favorit
http://www.samo-kociky.sk/gemma-travel-2008

maryah
7. feb 2009

pekne kocariky. mne sa na zaciatku pacili tie klasicek ako boli kedysi, ale teraz ked vydim aky je vyber tak som to zmenila... mojho favorita mam aj v albume a aj ta farba je perfektna, je aj ako trojkolka... milujem zelenu. jedna kocka mi povedala, ze ta zelena farba v skutocnosti je trosku svetlejsia a je vyraznejsia tak o tom lepsie.

antoniab
7. feb 2009

hej ten kočik je od firmy cam - MB X 6 alebo dual Combi teraz si niesom ista a su aj torjkolky ten mam aj ja v albume 😉 ale v pc no ja som čitala že trojkoli su nestabile tak neviem ale aj chvali tak to je tak i tak aj ne ten kočiar čo som ti poslala som čitala to i to aj na ten tvoj no každemu sadne niečo ine a možeš zrovna trafit nejaky nepodarok a to možebyt aj neviem aka značka

mamartinka
7. feb 2009

😉 😉

maryah
7. feb 2009

na kazdy kocik su nejake chvali a aj povedia, ze nie je dobry... ja si potom kupim, ktory sa mi bude pacit... potom to budem skumat podrobnejsie...inspiracie uz mam tak uz len pracovat na tom aby som do neho mala co dat 😀 . je strasne vela ponuk a zena nevie co si ma vybrat, tesim sa na to ako ho budem kupovat 😉

maryah
7. feb 2009

antoniab, ty dobre poznas tie znacky, ja ich vobec nepoznam 😅 . musim to zacat skumat

lenusska
7. feb 2009

ahojte.....asi sa velmi nepripojim lebo toto ja zatial neriesim... 😎

ale su kraaasne..ja asi ked uz bude treba ta pojdem a kupim.. 😀

antoniab
7. feb 2009

to ty verim ja mam ten sami nazor kupim si to čo bude vyhovovat mne ale nerada by som viac než 20 tisic dala za kočiar hlavne preto že pri druhom babu budem chciet isto iny ako sa poznam 😀 😀 ja sa nato tiež tešim a bola by som rada keby to bolo ešte tu lebu v UK su tak krasne veci na babatka 😎
no ale pravda najprv sa musi zadarit a to je už komplikovanejšie 😝 😀
ahoj mamartinka 😉

maryah
7. feb 2009

lenuss, ja to tiez este neriesim, ale niekedy si len tak pozriem co maju v ponuke... ja tiez nechcem vypalit tolko za kocik a ani neviem ci budem niekedy mat ten kocik co sa mi paci lebo ked som sa divala tak stal 25 tisic. tiez ked budeme cakat babo tak v nejakom 5-6 mesiaci zacnem kukat vaznejsie po nich, ale skor nie...

antoniab
7. feb 2009

maryah to nepoznam len tieto dve lebo sa mi pačia 😀 😀 😀
ahoj lenusska nemusisš sa zapajat my len s maryah snyvame 😵 😵
ale kedže moja kolegyna hladala kočik tak som troška informovana len kočik v uk nene nič sa mi nepačilo

lenusska
7. feb 2009

no ja nedam viac ako 10.. 😀 kamoska ma za 7 a je super...

lenusska
7. feb 2009

ja som asi zle spala ma taak boli krk 😠

mamartinka
7. feb 2009

antoniab zdravim.a coze ste sa dali na kocikovanie.ja mam inak tiez uz neaky vybraty ale horsie ze neni stale co donho vlozit.a tiez by som si zelala keby sa este tady zadarilo.tiez su tu dostat pekne veci na drobcov.len ked zachvilu s toho vyrastu.ach jo.a ako sa inak mame dnes baby?nam tu svieti slniecko.

antoniab
7. feb 2009

no moja sesternica dala za kočik 28 tisic a ja tolko nedam 😲

lenusska
7. feb 2009

antoniab - hmm to aj spiva tomu babatku ten kocik?..abo sa sam hojda? 😀

maryah
7. feb 2009

lenuska, moja sestra si kupila kocik za 4 500 SK a je krasny, nie je uplne novy, bolo v nom jedno dieta a nie dlho a je krasny...
ja ak neotehotniem tu v uk tak si par neutralnych veciciek domov zoberiem, ved sa nepokazia a snad niekedy babatko budem mat...
mamartinka, nam tu tie kraaasne svieti slniecko

antoniab
7. feb 2009

no to nie lenusska je to trojkolka a mne sa moc nepačila a ma len dva možnosti a to mi pride na tu cenu malo ja chcem 3v1 😉

maryah
7. feb 2009

28 tisic??? fuuuha... keby som zarabala mesacne 100 tisic tak si ho kupim, ale radsej kupim babatku ine veci...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre