Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
3. feb 2009

dobre ranko lulu..hej moj priatel je doktor.... 😉 a co ti ako sa citis dneska??teplotka ustupila???

lulu19
3. feb 2009

ahoj dakujem uz o trosku lepsie len som ako na ihlach dnes ma prist mrcha tak cakakm cakam a dufam ze nepride
aky je dotoer v akom odvetvi ak mozem vediet .
teplota mi troska ustupila ale este nie celkm ☹

nyya
3. feb 2009

on je doktorjaj neviem ako sa to poviem neviem si spomenut ..ale je doktor ku ktoremu ides ked si chora taky normalny...alebo ked mas zaludocne poroblemi....co je dobre pre mna 😉 😉

tlenka
3. feb 2009

ahojte... pekny dnik.. baby, ja vam zavidim chripku, lebo tie moje vecerne nevolnosti, to je proste des, od piatku kazdy vecer 3-4x vraciam.. vsetko co zjem vecer, nic sa neudrzi, ani len dzus..snad este 2 tyzdne do konca prveho trimestra a ustupi to.. dufam

lulu19
3. feb 2009

ahoj tlenkA neboj aj kamaratka prestal vracat ked bola okolo 13tt tak sa neboj prejde to a uzivahj si ten pocit babatka pod srdieckom jaj aj ja by som chcelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nyya
3. feb 2009

tlenka nebojakj ono by to uz mala zaciatkom 3 mesiaca malo ustupit...moja kamaratka vracala do tretieho mesiaca a moja spoluziacka zo skoli az do 6 mesiaca ale to neni dobre...ale aj ja by som chelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

nyya
3. feb 2009

halo kde ste mi vsetky ☹ ☹

lulu19
3. feb 2009

tu som
ako dmes nepracujes a co ty vlastne robis ak mozem vediet

lulu19
3. feb 2009

kde ste ako tu je smutnooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nyya
3. feb 2009

lulu nie ja mam dneska volno som si musle ist vibavit nejake veci a tak...ja pracujem ako aranzerka kvetou vlastne ako kvetinarka 😉 😉

KDE STE MI VSETKY ☹

lulu19
3. feb 2009

jej to je peknapraca s kvetmi ja tak milujem kvetinky tak mi vies poradit ako casto mam zalievat fikus a orchideu

aplless
3. feb 2009

ahojte no ja nejako nestiham sem chodit mam doma mužika tento tyzden a mala by som mat podla všetkych mojich vypočtov aj ovulku tak ideme snazit 😝 som zvedava ako to dopadne tento mesiac 😀 len kratko je tu nejaka nova tehu????

nyya
3. feb 2009

lulu orchideu treba zalievat 2 krat do tyzdna....fikus len raz za tyzden...ja sem tam polejem orchideu raz za cas aj tak trosku vlaznou vodou ale viac teplej ako studenej....ja moju robotku mam mooc rada ale najradcej mam ked pripravujeme kvety na svadbu 😉 😉 😉

antoniab
3. feb 2009

ahoj babenky mame sa
tleni neboj bude dobre a ked už male bude tu ani si nato nespomenieš 😉
ja postarom nemam nič nove ani nič neočakavam ani sa nijak necitim 😀 😀

ritulka
autor
3. feb 2009

ahojte...je tu niekto??? vidim, ze sa tu nic nedeje...

lulu19
4. feb 2009

ahojte baby dobre ranko pekny den ako sa mate
ja cakam mrchu mala prist vcera zatial nic tak cakam cakam a dufam ze nepride este sa mi aj snivalo ako som to drahemu vravela ze -cakame babatko-a on ma vzalna ruky a tesil sa somnou krical kazdemu ze bude otcom ,jaj skoda ze to je sen snad sa to splni

lulu19
4. feb 2009

baby kde ste ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ritulka
autor
4. feb 2009

ajoj Lulu..pekny sen....co ty vies, mozno sa to aj splni..teda verim, ze to tak bude... 😉

mamartinka
4. feb 2009

lulu mozno sa ti to s tou chorobou oddialilo.prajem ale aby neprisla.nech ste uz stastny a tesite sa z tehu.uz je lepsie ci este teplotujes? 😉

lulu19
4. feb 2009

AHOJTE UZ JE LEPSIE TELOTA MI USTUPILA teda mam 37.2 ale uz jelepsie dnes som uz nevydrzala a poupratovala a troska aj navarila dufam ze ale nemyslim velmi na to aby som nebola velmi sklamana ak dorazi uvidime

ritulka
autor
4. feb 2009

Lulu hlavne, ze ta horucka je na ustupe...ja som bola nachladnuta, ale aspon som nehoruckovala...ale je to inak des, tak chripka 😠

lulu19
4. feb 2009

no to je taka som aj z toho zoslabnuta aj som schudla 3 kg aspom to ma aj vyhodu 🙂
jaj pojdem si uroboit spagety s omackou taku chut mam na to

maryah
4. feb 2009

ahojte baby, ako sa mi mate?

mamartinka
4. feb 2009

lulu schudla si?ja som dievcata 2 kilecka pribrala.hruza.mala som 64 a dnes ze 66.to je co? 😒

nyya
4. feb 2009

aoojte holky 😉 ako sa mi mate dneska???

nyya
4. feb 2009

ste tu niekto???

nyya
4. feb 2009

tak ja idem teda ☹ ☹ ☹

ozaj babenky neviete nieco o diduske???

maryah
4. feb 2009

ahoj nyya, ja som tu

maryah
4. feb 2009

ja o nej nic neviem... ako sa mi mas? mate vela roboty pred valentinom?

lilusiatko
4. feb 2009

ahojte babenky 🙂 nyyuska ja neviem veru nic o diduske ...odkedy tu bola ta afera tak uz nenapisala...ja sa pomaly doliecujem, uz mi je konecne lepsie 🙂 my mame na valentina velku rodiinu oslavu,tak sa tesim, urobime valentinsku oslavu 50tky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre