Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
22. jan 2009

nyya tak kedy testujeme?

nyya
22. jan 2009

babenky idem ja off..tak vecer sa tu stretneme... 🙂

lenusska
22. jan 2009

Nyyuska papa

cukruska1920
22. jan 2009

Ahoj leni... stale som doma, nedari sa mi najst robota tak mi je uplne na h...o, okrem toho od dnes som zacala merat novy cyklus

didusa.risulo
22. jan 2009

idem aj ja off, pa,pa

lenusska
22. jan 2009

Cukruus to mi je luto.. 😔 S tou robotou to je tak...cakas jak debil a oni si nedaju ani namahu zavolat ze nic.ozvu sa len ked postupis.To poznam

cukruska1920
22. jan 2009

ja uz neviem co mam robit.... si pripadam ako totalny idiot 😔

aplless
22. jan 2009

ahojte .veru ani ja neviem ako to uz je uz som uplny debil minuly mesiac sme trafili ovulku vsetko furt sme sa milovali aj na sono som bola krasna ovulka prebehla aj vitaminy som brala a vysledok ? mrcha prišla dnes tiez mi je uplne na prd pretoze j ja mam problem si najst nejaku robotu takze ma uz poraza a muzik este nevie ze mam mrchu tak som zvedava ked pride poobede domov bude zase smutny no nice ideme do dalsieho mesiaca 🙄

aplless
22. jan 2009

cukrus lenus sme na tom rovnako ☹

didusa.risulo
22. jan 2009

uz som aj tu, maleho osm si ulozila, no ja by som chcela tiez skor otehotniet,maly pojde do skolky od septembra takze keby to teraz vyslo, tak este by som sa mesias gulala,ale to nevadi, som pracovity clovek, ale do robory sa mi nejako nechce ist, a chcem babo,no ked sa nepodari tak pojdem do roboty ale to ako si najst robotu od 8:00 do 15:00 alebo aj do 16:00 neviem,

cukruska1920
22. jan 2009

apple...to ja kvoli tomu ze si neviem najst robotu..nie kvoli babu...zatial nam to nevyslo len prvy mesiac co sa snazime

aplless
22. jan 2009

cukrus ved mna tiez zoziera robota pretoze ani jedno ani druhe sa nedari 😒 a uz dva roky uzsa zacinam zmierovat s tym ze druhe babo asi uz nebude 😖

aplless
22. jan 2009

ja som mala robotu dobru sice zarobok nic moc ale nemusela som dochadzat a malu som si pekne odniesla zo skolky domov potom som mala inu robotu to uz bolo horsie kedze som dochadzala a bolo to na dve smeny ale tam som aspon zarobila lenze som sa zacala vzdialovat od malej kedze tto boli tyzdnovky rano a poobede takze sme sa malo videli a dufala som ze otehotniem a budem dom a bude pokoj a nejako to nejde 😒

cukruska1920
22. jan 2009

apple.... vies ake mam uz nervy.... posielam stale zivotopisy mailom a furt nic...bud som taka blba ze to neviem posielat alebo ja uz neviem.... 🙄

aplless
22. jan 2009

a kedze mala ide do skoly v septembri tak urcite uz len na ranu budem hladat pretoze s prvacikom sa treba vela ucit

didusa.risulo
22. jan 2009

baby viete ako som si nasla robotu ja?som predavacka a pracovala som v butiku s mojou mamkou, to bola robota na nezaplatenie, taku uz nenajdem ☹ isli sme s mamkou u nas v meste na prechadzku a bol vycapeny inzerat ze prijmu predacacku, nakolko to bol rakosnik, tak jemu bolo uplne jedno kto mu tam bude robit, pracovala som tam rok a pol, a bola som spokojna, potom som isal na rizikove mamina tam robila 3 roky a potom butik zavrel

didusa.risulo
22. jan 2009

aples a mne by nemal kto chodit po maleho,svokra je hlucha a maly respektuje len mna, takze len ja

cukruska1920
22. jan 2009

didus lenze ja nechcem robit obycajnu predavacku....

aplless
22. jan 2009

mne svokrovci pomohli malu zo skolky zoberu to nemozem povedat lenze ked pojde do skoly tak kdo s abude s nou ucit oni jej vsetko dovolia ona je potom tak rozhadzana domylena z toho oni su uz starsi myslim ze ucit by sa mala len s jednym clovekom kedze ako prvacka bude to pre nu vsetko nove aby nebola domylena ked jej bude kazdy insie hovorit

katrin21
22. jan 2009

didusa... ked sa meria teplota, tak ovu je vtedy, ked je zvysena? alebo ako to zistim...?

didusa.risulo
22. jan 2009

katrin ked je pokles tak sa zacina ovu obdobie ked stupne je ovu

aplless
22. jan 2009

čo to?dneska tu nikto nepise????? ☹ diduš muzik ti kedy pride?

didusa.risulo
22. jan 2009

aples zajtra mi pride, ja som s malym odstavovala ovocie, velmi ma zacala boliet hlava,aj sa mi kruti,asi je moc nizky tlak, zjedli sme krupicovu kasu,po chvilke to zalial pomarancovou stavou, ale je najedeny,takze mu to len tak cucka aj ja som si dala vitaminky,no vecer je dobry film,ja si ho pozriem,takze ja tu budem az po nom po 21:45

cakam stale co napise nyya , aky mala test

didusa.risulo
22. jan 2009

baby ak chcete kuknut toho mojho huncuta, tak som pridala nejake foto, ale mi dal zabrat na zaver dna, 2 krat sa mi pokakal do slipiek,potom som ho uz isla okupat a ked u bola hotovy a obleceny v pyzamku, nakremovany ako este nikdy, v zupaniku a v jeho havkovych papuckkach, taky bol zlaty a zrazu sa dozural, mna skoro mrdlo, takze vsetko do prania a zas som s nim isla do vane, ked uz sa dnes kupal tak zas nech je uplne cistunky,ale uz som mu dala plienku,za 2 dni mi naplnil pracku bieleho a cierneho, ja to nechapem,a to som mu nasla hovienko rozmliazdene na papuci a chodila som kolencaky pocelom byte ze kde nan stupil a nenasla som ho,akoze fasa

didusa.risulo
22. jan 2009

ozik aples muz mi pride az v sobotu, som sa pred chvilkou dozvedela 😢 uz si moc chybame,tolko asi ani nebol este prec

aplless
22. jan 2009

no moj ide prec nedelu zase

lenusska
22. jan 2009

Cafte
Nyya nebola

nyya
22. jan 2009

dobry vecer babenky 😉 😉 tak som si skusala testik a niesom tehu.... a ako sa mi mate vy????

nyya
22. jan 2009

ste tu este niekto???alebo mi kukate tv 😀 😀

didusa.risulo
22. jan 2009

tu je dnes taka nuda

nyya no ja nemam slov,neviem co napisat, jedine mas v tele zapal, to je vsetko, ale kedze si mala mrchu normalne a teraz mas ovulku tak snazilkujte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre