Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dasah
23. jan 2009

tak dobru noc tlenka ja nastastie mam teraz vykend volny huraaaaaaaaaaaaaaa tak nemusim ist spat pokial nebude chciet muz

lenusska
23. jan 2009

No ja si nanu vobec nepamatam...ako keby som mala okno...Mam pocit,ze som sa kazdemu malo venovala a mohla som viac...ale nesedela som ani minutu

lenusska
23. jan 2009

Tlenuska papa......pohladkaj za nas brusinko nech rastie 😵

cukruska1920
23. jan 2009

ja az ked som pozerala dvd som si uvedomila ako to tam bolo

dasah
23. jan 2009

no a ja si na svoju svadbu uz vobec nepametam mali by sme si ju zopakovat,lebo sme ju mali pred 16 rokmi

lenusska
23. jan 2009

No tak nejak.... 😀

So mnou nikdy nezostaaaaarnes...lalalala...lalalalala 😀

cukruska1920
23. jan 2009

ja chcem ist na svadbuuuuuuuuuuuu....ale v rodine mame takych hnilakov.... 😒

dasah
23. jan 2009

o o o decibeli lasky o o o to je muzika o o o 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😵 😵

lenusska
23. jan 2009

Aj jaaaa....ale ja asik tento rok pojdeem 😀

Idem do hajan...Milee Deti,na dobru noc...macko usko spieeva Vam...... 😀

Dobru nocku a kraaasne snicky

dasah
23. jan 2009

volaju ma macko usko lebo smiesne usko mam ,huncut som a rad sa hram ............................aj ja by som isla na svadbu ale zatial nie je komu najblissie ma bude cakat len krstenie....cav laaasko ,cav lasko cav laaasko 😅 😅 😅

dasah
23. jan 2009

o lenus dobru noc ja si tu ties pustam pesnicky,tak vam tiez trochu pisem o com su

didusa.risulo
24. jan 2009

ty kokso , baby!To tu dnes este nikto nebol?

aples ty robis kupelnu?asi ano

tlenka zariaduje svadbu

mamartinka je u svojich

nyya asi snazilkujes

nove baby sa nehlasia

cukruska ta pise inde,vidim

ritulka netusim

na koho som este zabudla?

lulu nas zanedbava

maryah ta uz pride coskoro

dasah??

ja cakam muzicka, uz je na ceste z Tatier,ja vyfintena,niekde skocime s malym,uz sa ho neviem dockat, je prec od pondelka,este sme neboli tak dlho od seba, toto je prvy krat, kurnik, dufam, ze uz nepojde nikam,ale nesie domov pekny balik... 😉 😉 😉

dasah
24. jan 2009

dasah uz je tu cavees 😀 😀 😀 😀

antoniab
24. jan 2009

ahoj hlasym sa po dlhšej odmlke včera sme sa vratili do uk tak už budem mat čas navas čo nove niečo som počitala nejake svadbyčky a tak a ak sa nemylim len jedna tehulka 😉

dasah
24. jan 2009

antoniab a ako bolo doma,mna to caka az na buduci mesiac 26

antoniab
24. jan 2009

ah dasah hrozne 😔

dasah
24. jan 2009

preco?ved vsade dobre a doma najlepsie....ja sa tesim a hlavne ked uvydim starsiu seegru ake mam uz velke brusko ona je totisto tehulka a maryah sa vrati so slovenska uz konecne v pondelok...aspon uz nebude nuda a budem mat skym klebetit 😀 😀 😀 😀

aplless
24. jan 2009

ahojte ja len kuk, boze baby dneska sme menili radiator v kupelke cely den lebo musia vsetko vypustat a potom na pustat no hrozne a vrtat a prachu je vsade a najhorise na tom je ze som chora a nic sa mi nechce taku nadchu mam jako slak ledva som rano navarila hlava ma boli a taky sopel mi tesie ze ani niec nevidim cele oci mam zaslzene nech uz je vecer pojdem spat bo pri malej spat nemozem ona by nieco vyviedla no ked budem mat cas tak sa ozvem mozno zajtra alebo vecer pa 😢

dasah
24. jan 2009

a co sa u vas deje appless?

antoniab
24. jan 2009

dasah to hej len to boli tak stresujuce sviatky najprv my zrušili let potom som prebukovala na iny den doplatila lebo som letela dvoma spoločnostami no a nakoniec som aj tak neletela a bola som doma tyžden naviac umrel mi stary otec každy druhy den v nemocnici sama som ešte chodila po doktoroch manžel bural auto tak vydavky a starosti no proste hrozne a zaver ma najviac dorazil bola som prinom ked umrel a nato asi nikdy nezabudnem 😔 😔

lenusska
24. jan 2009

didusa - NA MNA...... 😠

dasah
24. jan 2009

boze uprimnu sustrast,teda mas toho vela len sa nestresuj a hlavne bud silna ...a let ty zrusili preco?ani u nas to nebolo bohvie co...sice tu boli nasi rodicia ale mojmu muzovy pred stedrym dnom zomrel ujo a za dva dni na to zasa teta takze sviatky prezival ties v smutku,ale mne ich pokazit nechcel tak sa snazil

dasah
24. jan 2009

a didusa na teba zabudla......

ritulka
autor
24. jan 2009

ajojte

antoniab a dasah uprimnu sustrast 😔

lenuss 😀

antoniab
24. jan 2009

tak to my je luto viem si živo predstavit ako to boli 😔 sky europe my zrušilo let v piatok mala som potm letiet pondelok a nakoniec som letela až piatok ale sky ma nejake problemy s lietadlamy neplatili alebo niečo take tak im vzali 8 lietadiel a tym obmedzili niektore lety a niektore zas meškali ale už sa davaju do normalu len ako dlho budu fungovat neviem lietadla maju od inej spoločnosti myslim že bulharskej

antoniab
24. jan 2009

ahoj ritulka a dakujem
lenuss aj namna zabudla 😉

aplless
24. jan 2009

dasah prerabame kupelku teda chystame sa prve bolo potrebne vymenit radiator zajtra ide muzik do prace pride v piatok tak potom sa pustime do buranie len ma to nebavi furt dookola upratovat ked sa prasi tak nech sa prasi naraz lebo jeden den upracem a druhy dne bude zase bordel no volako vydrzim uz sa neviem dockat kedy to bude
dasah a antonia uprimnu sustrast

lenusska
24. jan 2009

antoniab - 😔

lenusska
24. jan 2009

Ahooojtee mojenka krasnucke 🙂

ritulka
autor
24. jan 2009

ja sa dneska tak nudim, muzik este nie je doma a ja cakam a cakam, kedy sa mu uraci prist 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre