Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
27. jan 2009

papa uz musim ist....ale pridem sem vecer 😉

nyya
27. jan 2009

svadbu mame 5.septembra..tak ti prajem dobru zabavu 😉 😉 a prijemny dnik...ja uz musim ist...

silvia1983
27. jan 2009

jeeeej nyya ty budes mat svadbu? dlhsie som tu nebola casovo mi to akosi nevychadza ☹
no musim sa tak skromne pochvalit ze aj ja budem mat coskoro svadbu 😔

cukruska1920
27. jan 2009

silvia...a co tak smutne? sa nechces vydavat?

silvia1983
27. jan 2009

ale praveze naopak ja sa uz strasne tesiiiim len som nechcela aby to vyzeralo ze sa vychvalujem, preto ten smailik

skybaby
27. jan 2009

aj moja sestra sa bude vydavat a ja sa tesiiiiim s nou 😀

cukruska1920
27. jan 2009

ty si dilina... to neni vychvalovanie...ved je to jedna s najkrajsich etap zivota 😉

skybaby
27. jan 2009

ja by som sa kludne vydavala este raz, bola to parada 😎

silvia1983
27. jan 2009

no tak uz to viete, tesim sa a som zvedava ci sa nam podari vsetko tak ako ma

skybaby
27. jan 2009

silvia hlavne musis ratat s tym ze nieco sa pokasle a nestresovat sa a uzit si to 😉

cukruska1920
27. jan 2009

a hlavne si vsimat co sa deje...lebo ja som si niektore veci vsimla az na dvd 😀

silvia1983
27. jan 2009

s tym som sa uz ako tak zmierila lenze cim viacej sa to priblizuje tym to je horsie. uz aby to bolo tu...

silvia1983
27. jan 2009

inak este som sa chcela opytat, brali ste niektora Lutenyl?? pomohol?

cukruska1920
27. jan 2009

neviem co to je

skybaby
27. jan 2009

ja som to raz brala kvoli tomu aby sa mi rozpadla cysta a to pomohlo 😉 ale tusim sa to berie na podporu zlteho telieska?

silvia1983
27. jan 2009

tabletky od gyn. na upravu cyklu v rovnaky den v mesiaci a zevraj tiez pomaha na lepsie uhniezdenie vaj. / ked sa podari konecne/

cukruska1920
27. jan 2009

hej? tak to prvykrat pocujem...to ti predpisal lekar?

silvia1983
27. jan 2009

ano, minuly tyz, som bola a je tam len 10 tabl. tak som chcela vyzistit ci to pomaha a tak

cukruska1920
27. jan 2009

neviem..nemam s tym skusenosti ale ked ti to dal tak urcite hej

silvia1983
27. jan 2009

sme tu len my dve??

skybaby
27. jan 2009

ze na lepsie uhniezdenie, to znie dobre, aj ja chcem 🙂

cukruska1920
27. jan 2009

netusim...

inak aj ja by som nieco take chcela...

silvia1983
27. jan 2009

tak povedal,ale ze hlavne na tu upravu to je

cukruska1920
27. jan 2009

tak ich pekne papaj... lekari vacsinou vedia co robia

silvia1983
27. jan 2009

to dufam, na mojho doktora som pocula len a len chvalu

cukruska1920
27. jan 2009

tak to mas dobre...

lenusska
27. jan 2009

Baby ja som dnes bola u DR...odniesla som mu grafy a pýtala sa akoto ze mam dobre výsledky ked u mojej bývalej dr boli zle a bola uz naplanovana laparka koli endomrche no potom som ju zrusila aj koli tomu co mi povedal ked mi robil on este jeden ultrazvuk / vtedy som este nebola jeho pacientka /...tak z teraz su dobre,ze to mohol byt zapal vtedy aj ked nevylucuje sa aj to ze tam endomrcha je no výsledky tomu nenasvedcuju..tak sa ma pýtak ako sa mam..kamoska mi vravela ze on BT velmi neveri ale asi som mu to podala inak lebo si este aj vyhladal stranku na nete a pozeral ako funguje a dal si ju medzi oblubne polozky a povedal velmi pekne na to co som mu vytlacila..potom povedal,ze on by teraz iesil tu LF kedze je kratka a dal mi DUPHASTON ..Musim este volat hematologicke ci ho ozaj mozem.A ze ked do 3 mesiacov nic tak komlexne vysetrenie aj mna aj partnera.Ze to este skusime takto najprv.

uff...takto vela som snad ste nenapisala 😀

antoniab
27. jan 2009

ahoj lenusska tak to je fajn že maš dobreho doktora ja držim palečky inak čo to je ta skratka LF 😅 a ako dlho sa snažite ? joj som rada že ti to tak dobre dopadlo 😉

lenusska
27. jan 2009

antoniab - LF je ondobie od ovulacie po nadledujucu mrchu..Snazime sa od juna - 8 mesiac.

antoniab
27. jan 2009

tak ako my sorry ale tolko tu bolo popisane že už si nepamatam kto kolko 😅
a ako sa inak mame inak som ti zabudla napisat ešte ked som bola doma tak som čitala že si bola na pribeh ulice aj ja a v košicicach 😉 a myslim že to bolo aj stejni den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre