Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
20. feb 2009

no baby pivečko čo budete kojit polovičky pri tutumutu tak dopnate prsniky 😀

ritulka
autor
20. feb 2009

antoniab ja nemusim ani pit pifko a mam nadopnate prsicka 😀

dasah
20. feb 2009

no len sa zasmejte aj ja mam rada smiech

klamem ja milujem smiech a humor

no a moj Mm ZASA TAK SUPER VARI ZE SOM SCHOPNA TO ZOZRAT HNED NARAZ VELMI MI OD NEHO CHUTI A TO DRZIMsuper dietu bodovu

ritulka
autor
20. feb 2009

a to co bodova dieta????

dasah
20. feb 2009

no co asi

co vydim zbodnem hihihihhihihihihihiihi

ritulka
autor
20. feb 2009

jaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 si ma dostala

antoniab
20. feb 2009

😀 😀 😀 dasha sršiš humorom dneska 😀

ritulka
autor
20. feb 2009

ten moj ked navari, tak to stoji za to...uprimne neda sa to jest 😀

dasah
20. feb 2009

no ja nie som totisto silna mozem zozrat aj klince a budem stale rovnaka len tie moje lentilky su akesi malunke hahahaha

ritulka
autor
20. feb 2009

a to je dobre, ze sa smejeme...

ritulka
autor
20. feb 2009

dasah ty lentilky, ja melony 😀

dasah
20. feb 2009

hihihíihihhh no neboj ja by som to zozula ako sa ja poznam

no neviem mam akusi dobru naladku ,ale neviem neviem dokedy mi to vydrzi ,asi mi to stopne mij manzelik ked nebude chciet supiky sup hahaha

antoniab
20. feb 2009

dasha aj ja mam dable lentilky 😀 😀 a z dobrou podprdou by si chlapi aj dali povedat 😀 😀 no ale očni klam potom su troška zdeseni 😀 😀 😀 no ale žiaden sa nestažoval zatial
baby mne sa snivalo už niekolko krat že podvdzam manžela no normalne to nechapem 😅

ritulka
autor
20. feb 2009

antoniab 😅 sny su niekedy des 😀

dasah
20. feb 2009

to znamena silne puto a to pozor ja som totisto bosorkcize to znamena ze v najblissej dobe ani on a ani ty ho nepodvedies

baby vo stvrtok ideme domov huraaaaaaaa

dasah
20. feb 2009

no tie moje preklepy no hruza bosorka

ritulka
autor
20. feb 2009

jeeeej dasah tak sa aspon odreagujes...

antoniab
20. feb 2009

no ti poviem šak ja neviem čo si mysliet a to som s tim druhim keksikovala no ale ked moj manželik nebude chciet tak mu poviem čo sa mi snivalo nech si dava bacha 😀 😀

ritulka
autor
20. feb 2009

no ja mavam tiez sem tam take divoke sny...ale to su potom ine nasledky 😀 presne aj ja sa vzdy vyhrozim 😀

antoniab
20. feb 2009

dasha to ako važne stim putom 😅 😲

dasah
20. feb 2009

no dufam ale ked si spomeniem ze tam je sneh tak mi je s toho blbo a to aj tak nebudem mat cas byt doma urcite budem svokra vozit po doktoroch ked je po porazke vlani som tak vozila svokru ona ju dostala tesne predtim ako sme mali ist domov a teraz ju dostal svoker

antoniab
20. feb 2009

dasha tak to ticho zavidim ja idem až 21marca a dnes som bukovala letenku ocovi na 3aprila 😝 a na ako dlho ideš ?

ritulka
autor
20. feb 2009

dasah aha, to mi je luto

dasah
20. feb 2009

s tim putom to myslim vazne

a idem az na tri tyzdne hura len neviem ci budem mat kedy sa na vas kuk

ritulka
autor
20. feb 2009

budes nam chybat, ale budeme sa informovat u mary 😉

dasah
20. feb 2009

aj vy mne budete chybat to je jasne ale to ako vzdy ubehne rychlo a ani sa nenazdam a som naspet no ale ja nieco vyspekulujem a pojdem k segre na internet alebo k synovcom

antoniab
20. feb 2009

no no no nevyhražaj sa dashenka 😉 neboj mi to pochopime jaj na 3tyždne ja len na tyžden no čo ja budem behat po doktoroch tak len tak ale tebe nezavidim to je naprd taka dovolenka ked maš niekoho v nemocnici my sme to mali teraz no a no ..... ale uvas to dopadne určite dobre 😉 a bude fajn

dasah
20. feb 2009

no ja viem ze ano zevraj ho pustili vcera domov ale bude chodit asi na injekcie a od nas to je daleko tak ako mozem tak aspon teraz pomozem ked inac nie

antoniab
20. feb 2009

hej a kde sa flaka tvoja segra ked je reč už onej nas tu zanedbava jedine ospravedlnenie je tutumutu 😀

ritulka
autor
20. feb 2009

vidim, ze kto ide domov na dovolenku, tak ide po doktoroch, to iste aj segra...pride na tyzden, a stavi ich behanim hore dole

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre