Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dasah
20. feb 2009

no tusim nieco v robote spominala ze pojdu si dat varene vinko a potom pojdu supity sup takze asi isli hahahahahaha

ritulka
autor
20. feb 2009

idem babulky, to pifko robi svoje.... 😀

ritulka
autor
20. feb 2009

tie nase babulky keksikuju ako dive... 😀

ritulka
autor
20. feb 2009

dobru noc a hlavne moc 😉
cmuk

antoniab
20. feb 2009

ritulka krasni večer nech sa podari čo sa podarit ma 😀 😀
no a s doktormi maš pravdu v uk je starostlivost oničom 😝

dasah
20. feb 2009

no ja som obiednana k zubarke a na kontrolu na prsniky ,ale po doktoroch budem behat aj tak vecsinou so svokrovcami viete oni maju sice kopu deti,ale su nescopny auta ma pomali kazdy a to aby sa im doprosovali hlavne ze pridu vtedy ked nieco potrebuju otvoria kufre a uz sa s komory vsetko vlaci

antoniab
20. feb 2009

no aj moj manžel sa tu už chysta doperin tak dufam že nezachrape lebo ho zobudim 😀

dasah
20. feb 2009

no ritulka dobru noc a dobre so hoc

dasah
20. feb 2009

no a to ked sa moj bude chystat budem musiet vypinat pocitac ale idem sa ja radsej rychlo osprsit aby sme mohli nieco poriesit

antoniab
20. feb 2009

dasha takych deti je viac ale ja nemam super svokrovcou takže ja moc nemusim 😅

antoniab
20. feb 2009

tak idem aj ja nech nam neuteču 😀 😀 😀 papap zajtra sem kuknem 😉

dasah
20. feb 2009

ak tak teda super nocku prajem vsetkym papapap

lenusska
21. feb 2009

Dobre ranko

antoniab
21. feb 2009

dobre ranko 😉
chystam sa na velke upratovanie a okna padnu tiež pretože neprši 😕 😀 tak ktasnu sobotu 🙂

lenusska
21. feb 2009

antoniab - dam Ti kluce aj od nas ?? 😀

antoniab
21. feb 2009

lenusska to račej nie ja som tajne dufala že bude pršat lebo včera pršalo no a dnes je pekne 😠 no šak umyjem a mam pokoj tak či tak umyvam len 3x do roka 😝 a ty ako mrcha už odišla?

lenusska
21. feb 2009

...este trolilinku doznieva no uz je na odchode

maryah
21. feb 2009

dobreee ranko

maryah
21. feb 2009

antoniab, aj tu je krasne slnecno, konecne

antoniab
21. feb 2009

ahoj maryah tak to je super nam sa slniečko už schovalo pod mrak ale neprši a to je super jaj ja už mam poumyvane okna a vyluxovani celi byt perinky prezlečene tak je tu tak čistučko 😝 no sa chystame do mesta kamarat kupil synovi zlacnen botasky tak ideme pozriet nejake aj my synovcovi ked už idem v marci domov nech mam nejake darčeky ešte musim bratovi lebo bude miroslava a sesternici musim poslat balik lebo mala menini a dnes ma narodenini no ale som to nejak nestihla 😅 tak idem sa napapat a hajde do mesta a večer pridem pozriet čo ste popismenkovali a kííííííííííííííííííí velky den D mala dasha 😀 😀 😀
inak maryah kde si sa včera flakala ta segra bonzla si začala prva s tutumutu 😀 😀

antoniab
21. feb 2009

baby ste čitali na nete aj v teleke chodi ako mimoriadne spravi 13 mrtvych havaria vlaku s autobusom bože to je hrozne a bola to mladež čo išla na lyžiarsky vycvik večer pozriem spravi očo ide 😢 😔 je to smutne

sophie1981
21. feb 2009

cau Mata, sem-tam tu zazriem tvoj nick....ako sa dari??....vidim ze este stale snazilkujete.....no nic, musis dojst este pred mojim porodom, ze ta poriadne oplujem a nakazim, ja tych hormonov mam v poslednom mesiaci az-az....kedze citam, ze v marci sa stavite na svk.... 😉 ...len sa poponahlaj, bo male sa uz derie na svet vo velkom... 😠

ostatnym snaziilkam prajem prijemne snazilkovanie a vela pozitivnych testikov.... 🙂

antoniab
21. feb 2009

ahoj bibi aj ja občas kuknem do snv že či ešte 2v1 😀 musim medzi vas už napisat len vy tam same mamini a čakatelky 😅 no uvidime 😉
jej baby kde ste ? ja som už doma z nakupou aj som nakupila dufam len že sa domov potom ponesiem 🙂

sophie1981
21. feb 2009

mata, ale mame tam uz snazilky...ved prid.....sa to tam rozrasta...aj z LE a PP sa k nam hrnu...no proste uzas... 😅 ....a este stale 2v1...no este vydrzat aspon tyzden dva a mozem tiskat 😀

maryah
21. feb 2009

caute baby, antoniab, co si pekneho nakupila?

antoniab
21. feb 2009

ahoj maryah ja tu sliedim a nikoho nikde 🙂
jaj som kupila bom bratom teplakove supravy v spord worde zlacnene s 49 na 19 libier tak sa vytešujem no a potom som im kupila par tričiek a bratovej čaji tiež nejake a sestrenke super mikinu tak už len zabalit a poslat ona pruje v chcestrefilde dole v anglicku nedaleko vas 😉
a ty ako aku si mala sobotu 🙂

antoniab
21. feb 2009

jaj a ešte som si kupila krem na vrasky 😀 😀 😀
no a zas tu nik neni 🙄

maryah
21. feb 2009

milujem sport world... my sme boli s drahym v cinskej restauracii... neviem ci aj u vas, ale tu je par takych restauracii, ze zaplatis £6 a jes kolko len vladzes za tu cenu, ale drinky v tom nie su zaratane, tak sme tam boli a najedli sme sa dost a teraz sa len gulam.

maryah
21. feb 2009

ja som si dnes kupila dva tiene a hnedu ceruzku na oci...
antoniab, my nepotrebujeme kremy na vrasky... joooooooooj, nejdu mi smejkovia, ale divala som sa na fore, ze s tym nieco urobia, ale tusim az v pondelok...

antoniab
21. feb 2009

hej ani tvojej sestre nešli včera smejkovia 😒
myslim že unas taka reštika nieje ale ale viem aku mysliš lebo sme v nej boli v hulle 😉 a ako sa maš snažilkuješ osto šest 😀 😀 kedy ma prist mrcha ak by dosla iked predpokladame že nepride 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre