Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

silvia1983
16. jan 2009

nyya to je pekne, preco nie?

ritulka
autor
16. jan 2009

inak aj ja mam chut na poharik vinka...ja mam sice muzika doma, ale ten vobec nepije...takze ked otvorim flasku, tak si ju vzdy po veceroch dopijam 🙂

nyya
16. jan 2009

diduska tak to moooc silnucko drzkam palceky 😉

didusa.risulo
16. jan 2009

figur co [isal synator?

figurka.m
16. jan 2009

nyya tak na buduce nech to uz vyjde, a vlastne vsetkym 😀

nyya
16. jan 2009

ja viem a este mi povedal ze to pije aby sme uz mali nasho dorbceka 😉 babenky este som nikdy nevidela muza sa tak moooc tesit na babatko 😀

silvia1983
16. jan 2009

som si este vsimla, ze niekto ma pri mene ze 1d a niekto nie, co to znamena? 😔

ritulka
autor
16. jan 2009

nyya inak neviem, ci si to uz citala, ale niekde to aj je na MK, tak alchymelka sa nema pit v tehu...a to znamena aj na zaciatku, lebo alchymelka prekrvuje maternicu...len pre info

nyya
16. jan 2009

jee dakujem figurka moooc.. 😉 a co ti ako sa nam mas???

didusa.risulo
16. jan 2009

nyya dakujem ti...no a pije cajik?to nevadi, to je asi aj dobre, uskodit by mu to nemalo,ci hej?hadam bude menej krvacat ked sa poreze 😀

ritulka
autor
16. jan 2009

silvi 1d - jedno dieta..

ritulka
autor
16. jan 2009

didusa 😀

nyya
16. jan 2009

cize mi to nepomoze???tak ju nemam pit... ☹ ☹ ☹ a co aky cajik mi teda pomoze...ja uz neviem verila som ze toto mi pomoze a nakoniec prd....

silvia1983
16. jan 2009

aha, ritulka, diky

nyya
16. jan 2009

babenky tak teraz ja fakt uz neviem co je dobre asi je naj sa na to vykaslat aale uplne....

ritulka
autor
16. jan 2009

mne bolo povedane, ked som potratila, ze ma pit alchymelkovy caj, lebo po nom sa to pekne da do poriadku...ze sa to tam zregeneruje a dobre sa precistim...ale pokial chcem zostat tehula, tak sa to nedoporucuje, lebo pri jeho piti sa prekrvuje maternica a kedy zostanem tehula, tak to nie je dobre pri uhniezdovani

dasah
16. jan 2009

no ale mne zasa doky povedal ze alchemilka je na posilnenie maternice cize sa ma pit tak teraz som s toho ja paf

nyya
16. jan 2009

ritulka tak ako teraz som sa inak zlakla ☹ ☹ ☹ ☹

didusa.risulo
16. jan 2009

nyya zle si ma pochopila, nie to je len a len dobreeeeeeeeee, ze ho pijes, len neviem ci tvoj muz bude an to aj neako reagovat, jemu daj radsej E

ritulka
autor
16. jan 2009

ahoj dasah...no mne bolo toto povedane, ze je to dobry caj po zakrokoch, aby sa to vsetko dobre vyhojilo a precistilo...ale pri tehu sa nedoporucuje...

didusa.risulo
16. jan 2009

zle som sa asi vyjadrila ved aj ja ju pije, nyya dasah,pijeme dalej,jasne?

figurka.m
16. jan 2009

ale Nyya mozes ju pit, len chlapom sa odporucaju ine caje 😉 ja ju tiez pijem a zda sa mi ze mam mensie bolesti pri mrche a ovulku pravidelne, mala by si ju ale pit len do ovulky

nyya
16. jan 2009

diduska nie on ho pil ked bol chory len mal vacsiu chut na .....ale to bolo dobre len pre mna..ale potom mi prisla mrch jedna....

ritulka
autor
16. jan 2009

kludne pite, ved je to vase rozhodnutie...ja len som napisala, co bolo mne povedane...nikoho neprehovar a nenutim

didusa.risulo
16. jan 2009

mrzi ma ak som to zle napisala 😢

silvia1983
16. jan 2009

no toto, tak ako to je s tou alchemilkou??? ma sa pit alebo nema?

ritulka
autor
16. jan 2009

figur diky, ze si to napisala aj ty... 😉

figurka.m
16. jan 2009

preto sa ma pit do ovulacie, aby si ju nepila ked nahodou otehu 😀

ritulka
autor
16. jan 2009

figur este raz mooooooooooc ti dakujem 😉

didusa.risulo
16. jan 2009

ritul ved hej ja ho chccem pit tak ze ked dostanem az mrchu tak niekedy v polovici mmrchy zacnem a po ovulku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre