Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
28. jan 2009

idem off...necitim sa dobre ledva dycham...dobru noc

nyya
29. jan 2009

dobre ranko holky 😉 😉

didusa.risulo
29. jan 2009
lenusska
29. jan 2009

kukuk ...mojenka 😎

nyya
29. jan 2009

diduska tak tu je ale nevizera to bohvie ako 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/nyya

nyya
29. jan 2009

awojki lenuska 😉 😉 ako sa mi mas dneska???

mimka30
29. jan 2009

Nyyuška a Lenusska a ostané- ahojte 🙂

Ako sa máte? Čo nového? Dnes mám voľno, tak som na koníkovi.

cukruska1920
29. jan 2009

Ahojte ... ako dnes?

ja vam tiez ukazem moj cudesny graf...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lenusska
29. jan 2009

nyya - ake mavas cykly dlhe ?

lenusska
29. jan 2009

Mimuskaaaaa....ahoj mojko...ako sa mas??

Nyyuska mam sa fajn..som v praci ale mam potom 3 dni volnaa...zajtra sice k zubarke....ale odkedy som bola u DR tak sa mam výborne

lenusska
29. jan 2009

cukruska kuk na moooj...hehe...dam ho sem alebo pozri na grafoch na prvej str

nyya
29. jan 2009

awojki mimka 😉 😉

ja mamvam cykle najdlhsie 30 dni...ale inac mavam 28...30 mam len ked som po chorobe alebo prechladnuta...tak to som rada ze sa mas vyborne.ale k zubarke ti nezavidim ist 😖 😖 bojim bojim...ja si akurat kukam nejake vecicky na svadbu... 😀

mimka30
29. jan 2009

Čo nové u vás baby??? Aké počasie v anglicku a KE? Tu nám sneží celý deň.

lenusska
29. jan 2009

nyya - len neviem identifikovat ci bola ovulka...ja sa zubarky nebojim len rano vstavat...blee
jake vecicky...a kedy presne to mate???
poprosim potom oznamko 🙂

lenusska
29. jan 2009

Mimuska u nas rano veeelmi fukalo a teraz neviem lebo som vo vnutry a nevidim vonku...

Ty sa pochvaaaal........?

nyya
29. jan 2009

mi ti mame chladno a prsi mimka...ale ja som dneska domka.. 😉 aspon nemusim ist do toho skaredeho pocasia.mimka co nam mas noveho???

lenuska tak to sme dve ani ja to neviem identifikovat 😕 ale nevadi...no predca ako topanky,torta,vyzdoba,uces a tak ma to aj bavi 😉 😉 jasne ze ti poslem oznamko tak potom mi das tvoju adresu 😀 😀 a ako sa mi mas v robotke???

mimka30
29. jan 2009

Baby, ja nič nové. Všetko po starom, ale dá sa to zvládnuť 😉
A vy čo??? Vy sa pochválte??? Ako s bábatkom???

Lenusska???
Nyyuška- a čo svadba?? Kedy to máš?

nyya
29. jan 2009

mimka mi este stale nic ale cakame...akurat predvcerom som si bola skusat saty a aj som si ich vybrala 😉 su krasne....a svadbu mame 5.septembra tak kukam co by sa mi tak pacilo mat na svadbe...take drobnosti 😉

didusa.risulo
29. jan 2009

nyya ale vcera si nemerala si vravela a preco mas zaznacenu teplotu?no ovu budes mat asi zajtra nyya a dost neskoro,preco?

nyya
29. jan 2009

ja som sa pomilila diduska 😉 😉 no asi bude zajtra lebo dneska som si nasla aj vytok bieli ako bielko....ja tiez neviem preco tak neskoro...ale u kazdej zeni je to inak....a co ti ako sa mi mas???

didusa.risulo
29. jan 2009

nyya mrcha pride,je mi velmi smutno na jednej strane na druhej strane si poviem, ked uz idu tie kila dole tak aspon nech este nieco ide,zvazujem ci merat tento mesiac alebo nie,zvazujem ze ci sa na to nevykaslem proste sa budemem m lovat vtedy ked budeme mat chut a to znamena ze cez ovulku to nemusi byt,ja som mala v tom tiez nejako chaoz, ja meriam sice od novembra ale od augusta sme si uz pozor nedavali,hak mi neucinkovala vobec podla lekara,takze je tomu 6 mesiacov a mne sa to zda uz vecnost,este zvazujem jonasa

didusa.risulo
29. jan 2009

nyya dnes zajtra sexik,jasne?a vcera ste mali?

lenusska
29. jan 2009

Prepacte bola som papat..

Mumuska ja dobre ujo lekar mi nasadi lduphaston v nedelu zacinam

didusa.risulo
29. jan 2009

lenus na co mam ten duphaston?

nyya
29. jan 2009

diduska nie vcera sme nemali boli sme obydvaja unaveny mi mame sexik len ked chceme aj ked mam ovu.... 😉 nechcem sa milovat na silu...ja uz nemeriam nechavam tomu vollnu cestu ....

ritulka
autor
29. jan 2009

haloooooo dnes je ti tichooooo

mamartinka
29. jan 2009

viem ze to sem nepatri ale hladam neaky rychly program na stahovanie filmov z netu.dakujem za kazdu radu.

dasah
29. jan 2009

kuk 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenusska
29. jan 2009

kukuk 😎

je tu niektooo oo oo ??

didusa.risulo
29. jan 2009

baby kuk do BT o par stran do zadu,ale uz je to ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre