Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

aplless
16. jan 2009

ach baby preco to varenie v telke tak lachko vyzera 😖 😖 😖 😖 😖

figurka.m
16. jan 2009

tak ja idem off, taka mi je zima brrr, idem sa zohriat pod deku, ahojte a dobru nocku 😔

nyya
16. jan 2009

babenky idem ja off lebo som prechladnuta a neni mi bohvia ako cely den mi je zle tak si idem pospinkat...a vidime sa zajtra..dobru nocku 😉

dasah
16. jan 2009

lebo mi si to robime tazsie a nmoc sa na to sustredujeme aby sa to pdarilo a tak 😀 😀

dasah
16. jan 2009

tak sa majte babenky a dobru nocku vsetkym prajem ja si tu este pobudnem zajtra idem aj tak do prace a neviem kedy sa sem dostanem

ritulka
autor
16. jan 2009

nyya aj ja by som rada este vyberala....inak krasne saticky, a septembrova svadba...no idealne 😉

ritulka
autor
16. jan 2009

to uz ste prec 😢

mamartinka
16. jan 2009

no nyya nadherne saty sa ti pacia.zelam aj ked je to este daleko vsetko len to naj do manzelstva.a toho mimiska 😉 inak ja som sa tiez v septembri vydavala.a dokonca na meniny.9.9.2006.aspon sa nam to dobre pameta.ale strasne rychlo to ubehlo.a nyya ty sa ides tu v irsku vydavat ci na slovensku?

aplless
17. jan 2009

dobre ránko ako sa dnes mame?idem ja do obchodu potom sa stavim. majte sa pekne a krasny den prajem papa 🙂

lenusska
17. jan 2009

Krasne raanko 🙂

didusa.risulo
17. jan 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... ahojte baby kuknite ako mi vyznacil jeden graf ovulku ☹ trafila som sa ze? 😢 😢 😢 😢

druhy graf mi este nevyznacil

didusa.risulo
17. jan 2009

inak moj muz prisiel domov v takom stave ze som ho nepustila ani k nam do spalne

lenusska
17. jan 2009

Didus to je tak ked chlap ide oslavovat potom uz poriadne...
Neboj FF Ti vyznaci az asi po 3 dnoch...to ze ste sa netrafili presne nevadi..aj tak je naj sanca ked uz cakaju vo vnutry na vajko.a oni vydrzia njake tie 3 dni cakat.. 😵

aplless
17. jan 2009

ahojte  🙂

aplless
17. jan 2009

http://www.mojevideo.sk/video/25ea/kreslenie_na...
je to sice mimo temy ale kunte si ak mate cas fakt suprove je to

didusa.risulo
17. jan 2009

ahoj aplless tu sa sem tam hodia linky,ze baby?hocico sa sem dava

lenusska
17. jan 2009

jasne mne to ale nechce otvorit 😒

jesi
17. jan 2009

ahojte babule

mamartinka
17. jan 2009

ahojte.je tu niekto.no diduska je mi luto ze to nevyslo.mozno este vyde.no mi sme vcera snazili.tak mi prislo potom zle na vracanie.preslo to.rano zas mi tak troska bolo divno.zle.neviem co to bolo.a baby vcera som mala taky bieli vytok.co to mohlo byt.a troska tahavy.nam tu dnes prsi.

mamartinka
17. jan 2009

nikto tu.tak zelam pekny vykend a snazilkovat. 🙂

figurka.m
17. jan 2009

ahoooooj, kde ste kto? 😕

mamartinka
17. jan 2009

no ahoj figurka.co dnes vsetky snazite?co je dnes s touto temou? 😒

didusa.risulo
17. jan 2009

ahojte,sme doma

mamartinka, ty si kolky den cyklu?tahavy je plodny hlien aspon by mal byt

a uz som zistila, podla teploty som mala predsa len ovu vcera,takze sme sexikovali presne v spravny cas,vraj toto kde si to zaznacujem je len program a nema sa toho chytat a este ked som mala aj pozitivny ovu,tak to bolo predsa len vcera, este cakam na ff kedy mi vyznaci ovu

nyya
17. jan 2009

mamartinka a ritulka dakujem moooc ste zlate 😉

awojkajte holky.ako sa mate dneska a co noveho???? 😉 😉

nyya
17. jan 2009

halo ste tu alebo sa zas vsetky snazilkujete 😉 😉 ja nemozem drahy je v robotke tak cakam 😔 😔

mamartinka
17. jan 2009

didul dnes 13DC.som.inak dnes to tuna akosi viazne.

mamartinka
17. jan 2009

vlastne dnes 12DC.

didusa.risulo
17. jan 2009

mamartinka, tak dnes sexikuj urcite ak mas takyto hlien tak je to len dobre pre spermijky,isto, tak hor sa do toho

mamartinka
17. jan 2009

didi to som mala vcera.a vcera sme snazili.a budeme az zajtra.pri vinku.a rozluckove bude bo v utorok letime na slovensko. 😉 🙂

didusa.risulo
17. jan 2009

prave som spravila veceru, chleby natriete syrom, posypane cibulkou a na to slaninka a opiekla som na panvici, to je kaloricka boma,co?ale fajne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre