Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
13. jan 2009

no nic, priserne ma uz bolia oci a chce sa mi spat....neviem, co mam, ale takto skoro som este tu nekoncila 😨

ritulka
autor
13. jan 2009

lenze dala som pohar cerveneho a ten ma asi zmoril 😀

cukruska1920
13. jan 2009

baby vy zradkyne...ma tu nechavate samu

nyya
13. jan 2009

jaj babenky ste mi chybali 😉 😉 a co ste dneska robkali???my si akurat skladame skrinky boli sme dneska na nakupe v ikea 😉

nyya
13. jan 2009

cukruska ja som tu 😉 😉

nyya
13. jan 2009

babenky idem ja musim pomoct drahemu s tim ale zajtra som tu ako na koniku 😉 😉 dobru nocku a krasne snicky 😉

ritulka
autor
13. jan 2009

no ja idem...vinko ma oblblo...dobru nocku vam zelam...packo

aplless
13. jan 2009

ahojte je tu niekto?

didusa.risulo
13. jan 2009

aplles som tu,len som nakukla do mojej

aplless
13. jan 2009

jaj tak to je dobre len baby uz asi isli spat 😎 😖

didusa.risulo
13. jan 2009

mna tak stipe ta jedna ruka ked som t ohovorila svokre tak ta ze dostanem peniaze a ja ze ved ano, zajtra matersku 😀 ja pojdem zajtra kupit si ovul, test, vyskusam co to je, lebo ma boli brucho a neviem ci sa neblizi ovuka aplles ked budem mat zajtra nahodou druhu slabucku, tak mam nadej ze v piatok alebo sobotu bude silna?a to mozem robit aj vecer alebo pobede ten test?a mam sa vycurat do kelimku a tam to namocit?

aplless
13. jan 2009

no didi ked som citala rozne diskusie tak to vysvetluju tak ked je tam druha ciarka tak sa blizi ovulka cize najblizsie dva tri dni by mala prebiehat mne tak vysiel test utorok minule a stredu som bola na folikulom. a povedal ze ovulka mi zacina a tri dni budu plodne. a zalezi aky test zozenies ja som mala tie co nacika dokelimka a takou pipetou sa nakvapka na test je to ako tehu ved uvidis

didusa.risulo
13. jan 2009

no a ma byt rovnako silna?

aplless
13. jan 2009

no mala by byt ja som ju mala pondelok uplne slabulinku a utorok silnejsiu ale menej ako kontrolnu

didusa.risulo
14. jan 2009

Ahojte

my sme boli vonku, u nas pada lad, vsetko je zamrznute, na cestach total poladovica, som drzala maleho, ale leital ako handra, ja som nespadala ani raz, ale bolo fajn, je sviezo vonlu tak aku rad,

silvia1983
14. jan 2009

caute baby je tu niekto? 🙂

silvia1983
14. jan 2009

konecne sa aj foto podarila....

figurka.m
14. jan 2009

caute, babenky, tak kukam, ze mame pokracovanie, tak hor sa do pismenkovania 😀

didusa.risulo
14. jan 2009

ahoj silvi ja som tu,

neviete mi poradit nieco na tu moju ruku?stale ju mam flakatu cervene flaky a teplu vodu si na to nemozem ani pustit

figurka.m
14. jan 2009

ja by som sla do lekarne, tam ti poradia 😉

didusa.risulo
14. jan 2009

inak som si objavila hlien,co nechapem, som strasne vyhadzana, ale strasne, ani sa nekukam do zrkadla, lebo vyzeram hrozne,ale z coho?asi musim vycistit plet, totiz mi vcra dosiel krem nivea klasicky modry a dala som si maleho telove na seba johnson a dnes jeho niveu a ked sme prisli z vonka, tak ja pupaky ako pubertiacka 😝

didusa.risulo
14. jan 2009

akurat som kukla do okna, u nas nie pada sneh ale zamrznuty dazd,vsetko zacina bit take priesvitne vonku, cudne je dnes vsetko

figurka.m
14. jan 2009

preco nechapes? ktory DC si?

didusa.risulo
14. jan 2009

figur 31.12 som zacala krvacat ale od 29.12 som spinila

figurka.m
14. jan 2009

no tak je to normalne, ze mas hlien, ved mas plodne dni, nie? 😉

didusa.risulo
14. jan 2009

figur ale mala by som mat az v piatok alebo v sobotu plodne, a mna bolelo brusko aj vcera sice ale neako som si to nevsimala, asi pojde zajtra kupit ovu alebo dnes, ale u nas strasne pada lad, to nemozem ist, a muz neni doma, ja sa len modlim, ze som zle urcila ten hlien, a ze to neni plodnny hlien, lebo ma porazi, jedine, ze by to bolo za to ocholenie vcera jsie

figurka.m
14. jan 2009

no mohla sa posunut ovulka to sa niekedy stava 😉

didusa.risulo
14. jan 2009

figurka ale ja ju chcem v piatok ☹

figurka.m
14. jan 2009

no to je zakon schvalnosti 😠 ja som mala tiez skor, v pondelok som sa az zvijala od bolesti a chlap pred tym v robote a od rana na lyzovacke, domov prisiel ako doga, takze nic, vcera sme sice snazili ale neverim 😒

didusa.risulo
14. jan 2009

akoze uz mam ja depku, lebo som zistila, ze uz pridu plodne dni, a keby sme mali sexik dnes, zajtra v piatok, tak mam krasnu sancu otehotniet, takto si mozem chystat dalsie balenie alwaysiek 😢 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre