Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
9. nov 2009

ahoj 🙂
tak ja by som aj pisala keby sem niekto aj chodil a nie len raz zacas to si tu mozem pisat sama zosebou 😀

inak mame sa fajn 2v1 lezime sice v nemocnici uz tyzden ale dufam ze nas uz pustia domov hrozil nam predcasny porod mala sa asi velmi tesi na svet alebo na vianoce zeby chcela uz darceky 😀 😀 😀 jaj sa mi sranduje ked je najhorsie zanami klopi klop dufam momentalne stabilizovani a este vydrza aspon 4tt takze setriaci a prevazne leziaci rezim 😝
v nemocnici strasna nuda este ze mi nasi doniesli pc no ale co si budeme hovorit doma je doma 😒

tak sa vsetky opatrujte a ze sa to nejak tu rozbehne
neviete co je zovsetkymi timi babami niektore tu neboli strasne dlho napr lenusska ci lenusiatko mimka30 ritulka atd.
budem si musiet najst cas a napist im ip ako sa im dari 😉

tlenka
11. nov 2009

ahoj nyyuska... ja sem nakuknem tiez, len ked tu nik nenapise.. a teraz som nemala tolko casu, lebo sme mali trochu trampoty s malou.. vygrckavala nam nutrilon jeden den vo velkom, den predtym mala teplotu, tak sme sli za doktorkou.. predpisala nam nutrilon AR proti grckaniu a odvtedy je vsetko ok, papka, kaka a je spokojne.. to je hlavne
antonia.. pekne lezkaj a drz sa ... neboj ty to vydrzis... kde si teraz vlastne? v SR ci v anglicku?

antoniab
11. nov 2009

tleni sme uz na svk uz 3 tyzden az tyzden sme si uzili doma a teraz holdujeme nemocnici dnes som uz stoho na nervy som dufala ze nas uz pustia vsetko sa tak pekne ustalilo a nasli nam na utz nieco na pravej oblicke tak hospitalizacia pokracuje no nejak to uz dobojujeme sak to mame zapar
ale to hnusne pocasie vonku mi urcite nepridava 😒

tlenka
11. nov 2009

no tak to ti nezavidim... drzkam palce, nech je vsetko ok, a nech vas oboch pustia cim skor domkov... no hovor daco o tom pocasi, nic moc.. ani vonku ani nic... neviem ci to dolieha aj na malu, lebo pekne spinka uz 2 dni

ritulka
autor
11. nov 2009

Ahojte, nebola som tu dlho, ale precitane mam o vas asi vsetko...

Antoniab malinka nech sa drzi a pride na svet, tak ako ma...drzim palce a len oddychuj, potom nebude cas 😀

Tlenka mala je krasna, urcite robi velku radost...je zlatunkava... 😉

Nyya, Lulu, Maryah, Figurka a ostatne babulky, drzte sa....ja sa tiez drzim 😀

dasah
12. nov 2009

ahojte baby davno som tu nebola vlastne odkedy som opustila anglicko ako sa vsetky mate?

nyya
12. nov 2009

dobry vecer babaenky 😀 😀 tak som moooooc rada ze sa nam to tu troska uz rozpisalo 😀 😀
tlenuska to som rada ze Alex je uz v poriadku a uz jej je lepsie...

antonia nebojkaj vsetko bude ok len relaxuj ako aj ritulka povedala potom ked pride malinke na svet nebude uz cas....

ritulka aj ti sa nam drzkaj 😉 😉

jeeee dasah ti si tu ale dlho nebola ako sa nam mas???a co noveho???

dasah
12. nov 2009

mam sa zatial fajn 😀 co nove aj ja som sa dala na cestu do martina na probu umeleho ,takze neviem ako to vsetko dopadne bola som tam 10.11 no ziadna slava ale co necham sa prekvapit,problem je asi vtom ze ja si moc neverim a ze sa to nepodari....neviem mam strasne zly pocit a to este ked mam nejake tie problemy ☹ ☹ ☹

tlenka
12. nov 2009

ahojte babenky... nebojte sa,... raz to pride... musite si hlavne verit 🙂 😉 drzkam vam vsetkym palce, nech je to coskoro...
posielam:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

nyya
13. nov 2009

no ja stale verim ze sa nam to podari tou normalnou cestickou ...sice sa uz snazilkujeme vyse roka ale tak treba si verit a drzat silno palce 😉 no nie????

nyya
13. nov 2009

babenky akurat som si citale nejake clanky o babatkach a plodnosti u zeny a neplidnosti aj u zeny a aj u muza...verim ze raz budem maminka len niekedy si dam otazky ze co ak ???trosku som sa zlakla a neviem co si mam mysliet...my sa uz snazime 1 rok aj 3 mesiace co je celkom dlha doba...a este nic...asi som neni jedina ktora sa niekedy takto citi ze???ked vidim babatko tak si poviem ach boze ked uz aj na mna pride ten cas a budem moc kocikovat malinkeho Nicolasa alebo Mya 🙂 tak moc potom tuzime oby dvaja...

lulu19
22. nov 2009

ahojte zienky co sa deje kde ste vsetky ?nejak to tu zanika
to je skoda.
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nyya
27. nov 2009

babenky kde ste???to uz tu nikto nechodi???

cukruska1920
27. nov 2009

ja som tu....ale uz vsetky spia

nyya
28. nov 2009

a zas som tu len ja...asi sa vsetky snazilkujete ked uz idu tie vianoce co?? 😉 😉 😉

figurka.m
29. nov 2009

ahojte kocandy, tak sme boli v Heliose v piatok, dostala som recept na lieky a vsetky instrukcie a mozeme zacat 😀 4-5.12. mam dostat mrchu, tak mam zavolat a od 16DC zacinam dlhy protokol 🙂 uz sa to blizi bojim bojim 😕

nyya
29. nov 2009

figurka drzkam ti moooc palceky a nebojkaj sa vsetko bude ok len sa uvolni 😉 😉 😉 😉

antoniab
3. dec 2009

ahojte

figurka drzim prstiky nech vsetko prebehne ako ma a vysledkom budu krasne // 😵 😵

aj vam ostatnym prajem // pod vianocni stromcek 😉

my sa mame vramci moznosti ok uz chodim do rizikovej poradne od nemocnice sa nic nezmenilo zatial to vizera na cisarak tak uvidime v stredu si idem urobit predoperacne a potom sa dohodneme s lekarom co ako uz je to tehotenstvo trocha nepohodlne a hlavne zacinam byt taka nesvoja aby bolo vsetko ok 😅 😅 to su asi tie stavy poslednych tyzdnov 😝

este kym mozem vsetkym posielam virusik
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😉

antoniab
3. dec 2009

som tim virusikom narusila stranku sorry 😝 😅

nyya
4. dec 2009

antonia to je normalne niekedy sa zena citi taka nesvoja pri koncy tehotenstva...a neboj sa vsetko bude ok ....drzkam palceky 😉 😉

lulu19
7. dec 2009

ahojte baby ako sa mate
halo nik tu neni
antonia drzim palce a neboj vsetko dopadne dobre
a chytam virusiky

tlenka
7. dec 2009

ahojte ahojte...
tak aj ja vam posielam nejake tie virusiky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

nyya
16. dec 2009

babenky kde ste kto ...to uz ti nikdo nechodi???

mamartinka
16. dec 2009

nyya tak ako mas?Pripravy na vianoce uz vrcholia?Niesi nahodou aj na facbooku?

nyya
16. dec 2009

aoojki martinka hej som aj na facebooku...preco???no ja uz mam kupene vsetky darceky..lebo v robote mame toho dost..tak cim skor tim lepsie..no nie..??a co ti ako sa mas ???darceky nakupene???

mamartinka
16. dec 2009

No ja darceky este len cakam.Ale manzelovi som kozmetiku.A ta este ma len prist.Tento rok budeme prve vianoce v Irsku sami dvaja.Ty sa nechystas domov?My ideme az 2010 24.01.na 3 dni.Aj teraz by som isla ked je snehu u nas.No ale snad aj potom bude.

nyya
16. dec 2009

no mi cakame tiez na jeden na ten najhlavnejsii ale uvidime ..to si manzel napisal do listo Santovi...tak uvidime...mi na vianoce budeme tiez tu v irsku ale pride sem manzelova sestra s detmi tak bude sranda...🙂no na slovensko sa chystame az na buducy rok ale nevieme kedy...

mamartinka
16. dec 2009

Tak to mas dobreho manzela.To moj by si asi nenapisal aj ked po drobcovi tuzime.No ako som uz napisala.Uvidime cim nas rok 2010 obdary.Mozno budeme nadalej tam kde aj sme a mozno to bude lepsie.Nechame sa prekvapit.

nyya
16. dec 2009

treba len verit ale uvolnit sa a nemysliet sa na to....

mamartinka
16. dec 2009

Asi to bude pravda aj ked je to veeeeeeelmi ale veeeeeeeelmi tazke nemysliet nato.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre