Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dadqa86
31. júl 2010

Ahojky mozem sa pridat? 🙂

lenusska
1. aug 2010

kuk 🙂 Lulu gratulujem 🙂 Cukrus krasne sa ti uz zvysuju tt 🙂 Nyaa ja sa mam fajn. 😎

antoniab
1. aug 2010

ahojte
@lulu19 gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 🙂

@lenusska vitaj ako sa mas tak straaaaaaaaaaaaaaaane dlho sit tu nebola 😵 😵

lulu19
1. aug 2010

@lenusska jej konecne si ku nam zavitala dakujem
@anitoniab dakujem snad bude vsetko ok

figurka.m
1. aug 2010

@lulu19 jeeeeeeeeej co to citam, tak ste sa dockali, super spravicka, drzim palceky, nech je vsetko v poriadku 😉

@lenusska no ahoj, tak ako, zatial nic nove?

zdravim vsetky kocky a vitam nove babenky, len skoda, ze je tu tak mrtvo 😒

lulu19
1. aug 2010

@figurka.m DAKUJEME snad bude vsetko ok a vy ako dufam ze sa nepotvrdilo vtedy co si pisala a ze je vsetko ok

figurka.m
1. aug 2010

@lulu19 nastastie nam amnio vysla dobre, teraz v stredu idem na poradnu a UTZ, mali sme trosku zvacsenu jednu oblicku tak som zvedava, ci sa to upravilo

a ty ako sa citis, nejake nevolnosti sa uz hlasia?

lulu19
1. aug 2010

Budem drzatpalce nech to dopadne dobre
no ja stale som hladna nieedy mam tszky zaludok a bolia ma tak mierne prsia

figurka.m
1. aug 2010

@lulu19 diky a neboj bude horsie xixi, ale v dobrom

antoniab
1. aug 2010

@figurka.m jej ved ti to mas uz zapar som rada ze je vsetko ok a dufam ze to tak aj ostane aj nas strasili z oblickami na kocni tehu ale ked sa mala narodila vsetko sa krasne upravilo 🙂 uz vies co to bude a mate vybrate meno ten cas ale strasne rychlo leti co iked v tehu sa to tak nezda

figurka.m
2. aug 2010

@antoniab je to chlapcek a meno este nevieme, mozno Maxim alebo Tomas,no leti to rychlo aj pre mna, uz by som mala pomaly chystat vybavicku, lebo to mam vsetko rozhadzane po starkych 🙂
Timka uz je riadna slecna 😀 pomaly 7 mesiacov, neskutocne 😕

antoniab
2. aug 2010

@figurka.m no to by si mala clovek nikdy nevie v 31tt som ja uz lezala v nemocnici pre hroziaci predcasny a potom este 2x tiez som mala casu kopu ale po prvej hospitalizacii som potom hned vsetko racsej nachystala a ked k tomu prislo aj tak to vsetko nasi doplietli 😀 😀

nyya
2. aug 2010

lenusska tak to som rada ze sa mi mas dobre...a ako sa vam dari???

mna uz si tu nikto nevsime som ako taky malinky duch 😉 😉 😉

antoniab
2. aug 2010

@nyya to nieje pravda 😉 ako sa mas stale v irsku ak si dobre pamatam 😅 dufam ze rok 2010 je prelomovy pre vsetky 😵 😵

nyya
4. aug 2010

@antoniab ja sa mam fajn hej stale sme v irsku ...veru si pamatas velmi dobre...a ako sa ma mala Timea🙂))ta uz je ale velka ked som si kukla fotky vam robka velku radost... 😉 a co babatko cislo 2 sa nechysta...no to aj ja dufam ze rok 2010 bude prelomovy pre vsetky tu... 😀 😀 😀

antoniab
4. aug 2010

@nyya jaj rastie rastie clovek by ani nepovedal ze bola taka mala 😲 babo cislo dva sa zvazuje na koniec roka ale okolnosti rozhodnu kedze jazva sa ma nechat po cisaraku aspon rok a moja je zahojena tak napol tak uvidim ci sa za pol rok dohoji ta druha polka no a tiez mi na november vychadza kontrola na stitku takze by som zas poziadala o upravenie liekov aby mi zvisila davku a v decembri bude mm doma tak sa uvidi a zas to prve nebolo suba dup tak aby sme na druhe dlho necakali iked vynimka potvrdzuje pravidlo ale mm je stale v skotcku a domov nechodi kazdy mesiac tak od vianoc to nechame na prirodu 😉

ja verim ze bude prelomovy ved si to kazda z vas zasluzi 😉 😵 😵

nyya
4. aug 2010

no to mas pravdu...ja som sa dneska dozvedela co je vedla nas kadernictvo vedla mojej robotky tak kamaratka od tial caka babatko a ma 42 sranda🙂))preto verim ze raz sa to aj na podari...to hej po cysarskom by mala byt nejaka pauza aby sa jazva zahojila...ved ked to pride tak to pride...a mozno aj hned 😉 😉

to hej vsetki si to tu zasluzia...ale zas ono cim viac na to cakas tim vise si to potom vazis... 😉

antoniab
4. aug 2010

no to je veru necakane tak ja sa trocha bojim potom ake komplikacie boli na konci tehu ale zas nechcem to odkladat ked viem ze sme si pockali clovek nikdy nevie a mozno raz dva prideme k druhemu tretiemu i stvrtemu 😀 😀 ja keby boli peniaze tak aj kludne 😅

ja hovorim ze vsetko pride v ten spravny cas iked spravny nieje nikdy 😀 😀

nyya
5. aug 2010

@antoniab niekedy problemi niesu prvaze je to jednoduchsie pri druhom..teda tak mi to aspon koleginky povedali ale z vlastnej skusenosti neviem...no mi stele cakame na to prve a ked mam pravdu povedat niekedy sa vazne bojim ci to niekedy aj pride...akurat mi dneska prisla mrska a je taka bolestiva ako nikdy mam strasne krce.. 😢
ale som si povedala ze ide sa dalej treba byt silna....

antoniab
6. aug 2010

@nyya treba mysliet pozitivne lebo ak by si clovek vsetko pripustal tak by bol uz davno v blazinci 😝 a neboj pride to ono vzdy vie kedy je ten spravny cas a ak to bude neskutocne dlho sama si najdes cesticku ako zistit preco sa nedary 😉

mamartinka
6. aug 2010

Ahojte baby.Mam otazku.Nebrali ste nahodou niektora pred otehu kyselinu listovu ale v takej hnedej flasticke tusim Jamiescon sa to vola vyrobca.Chcela by som si to objednat z netu ale tam pisu ze sa to len pocas tehu uziva.Ze to je na tvorbu mlieka.Tak neviem.Dakujem za rady.

mm1
6. aug 2010

@mamartinka ja som ju brala, ale až ako tehuľa.

mamartinka
6. aug 2010

@mm1 Takze asi az pocas tehu sa to moze brat ze?Pred otehu ako snazilka sa asi musi brat ina kyselina.Ale aky je v tom rozdiel neviem.Nevies mi neaku poradit kyselinu ktoru si mam kupit?Dakujem.

antoniab
6. aug 2010

@mamartinka ja som kyselinu listovu brala len pocas tehu aj to len prve 4 mesiace tusim 😒

mamartinka
6. aug 2010

@antoniab Dakujem.Vyskusam asi zasa baby plan.Aj tam je kyselina tusim ze?

antoniab
6. aug 2010

@mamartinka ano tam je viac vitaminov mne nejako nepomohla ale ona nieje konkretne na otehu skor na pripravu tela 😉
jaj baby ja vam to strasne prajem kedze viem ake je to tazke 😔 a ziadne povzbudive slova niesu az tak povzbudive ale su aspon uprimne 😉

mamartinka
7. aug 2010

@antoniab Dakujem.

lulu19
7. aug 2010

ahojte baby potrebovala by som poradit neviem ci je to normalne ale nikdysom netrpela zapchu a teraz je tostrastne ie co ste boli tehu neviete mi poradit co by som mala jest aby mi totroskapomohlo dakujem

antoniab
7. aug 2010

@lulu19 a beries nejake vitamini lebo to je aj tym a dobra je activia ci acitko to fungovalo umna 😉

lulu19
7. aug 2010

@antoniab ahoj ano beriem babyplan a tiez duphaston

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre