Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
1. feb 2009

aj ja uz idem musim ist kupit maminke darcek a aj bratovi a zajtra to poslat na slovensko 😉 tak papa

lenusska
1. feb 2009

papapapa

nyya
1. feb 2009

babenky ste tu niektora 😉

chcela som vam vsetkim povedat ze vam moooc dakujem za to ze ste mi vcera zdvyhli naladu a ja som na vsetko zabudla...dakujem som moooc stastna ze vas tu mam 😀

figurka.m
1. feb 2009

ahojte, babky, my sme menili okna v celom byte tak som nemala kedy popisat, ale uz je hotovo 😀 ako mate co noveho?

nyya
1. feb 2009

aoojki figurka 😉 ja sa mam dobre akurat odychujem troska...a co ti ako sa mas???a co noveho???

figurka.m
1. feb 2009

nove nic 🙄 aj ja troska oddychujem a cakam na malu figurku, lebo bol teraz 3 dni u babky, tak sa uz tesim 😀 😀 😀

nyya
1. feb 2009

jeee 😉 😉

dasah
1. feb 2009

ahojte kocky......je tu niekto?akosi sa sem uz nikomu nechce ist...............co sa deje?kuku kukukukukuukukuku 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lilusiatko
1. feb 2009

Dasah ja som tuuu 🙂 vcera som pisala,ze by som sla na nejaku svadbu a ze sa ale nikomu v nasom okoli nechce mat svadbu...a dnes sme dostali pozvanie na jednu 😀 sranda,ze?

mamartinka
1. feb 2009

lilusiatko a ku komu ze na svadbu?na slovensko?inak vsetky pozdravujem.didi tu nebola?po vcerajsku asi nie ze.

ritulka
autor
1. feb 2009

ajojte sojky moje... 😉

dasah
1. feb 2009

jeminde lilus aj ja chcem........to mas super zabava,no na druhej strane tu zabavu sme mali vcera vecer..........krute,ale zivot ide dalej no nie? dostavam nadchu stale prskam a smrkam...no to zasa budu dni 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dasah
1. feb 2009

a co u vas nove? 😵 😵 😵 😵

nyya
1. feb 2009

aoojte babenky 😉

mamartinka
1. feb 2009

nyya cauko.no vydim ze chripka utoci.treba papat vytaminky. 😉

nyya
1. feb 2009

babenky tak teraz pred minutkou som dostala take pichnutie do prs ze ma to pobolieva...a dost ☹

aoojki mamartinka 😉

dasah
1. feb 2009

no prave ze ja papkam povinne kazde rano a to som dokonca este aj ockovana proti chripke,ale je tu akasi zima a predstavte si dnes tu aj poletoval sneh a ja som sneh vydela naposledy vlani v marci ked sme boli doma,ale povedat pravdu vobec mi nechyba ...ja milujem leto

nyya
1. feb 2009

tak to sme dve dasah ja zboznujem leto... 😀

lilusiatko
1. feb 2009

ahojte zienky
dasah aj ja smrkam ako blazniva a strasne ma boli hrdlo, tiez som ockovana proti chripke ☹ asi ma nakazil moj muzicek, lebo on bol chory tiez...mne by sneh tiez vooobec nechybal 🙂 🙂

mamartinka
1. feb 2009

nyya a niesi tehu?zeby to este do svadby vyslo? 😉

lilusiatko
1. feb 2009

Babenky moje,idem ja uz hajat... dobru nockuuuu 🙂

dasah
1. feb 2009

tak dobru nocku aj ja vsetkym prajem 😵 😵 😵 😵 😵

lulu19
2. feb 2009

dobre ranko baby kde ste vsetky este spinkate

mamartinka
2. feb 2009

precitajte si http://www.forexample.cz
😉

lulu19
2. feb 2009

zaujimave
tak ja som na pn co sa velmi netesi ale s teploami nemozem chodit do roboty
ako sa mate kde ste vsetky j mi tu smutno samej

mamartinka
2. feb 2009

lulu stale teplotujes?prajem skore uzdravenie.

lulu19
2. feb 2009

ano stale mam teplotu 38 ☹ dakujem dufam ze to coskoro prejde

mamartinka
2. feb 2009

a davas si aj neake zabaly?skus si dat na nohy studene ponozky alebo si ich zabal do mokreho uteraka.u lekara si bola?

lulu19
2. feb 2009

nebola lebo svokra je sestricka tak mi donesielieky ano davam si studene zabaliaj vlaznu sprchu

martina44
2. feb 2009

ahojte vsetky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre