Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

tlenka
3. jún 2009

no ano.. dievcatko povedal zas... dufam, ze to aj tak ostane 🙂

antoniab
3. jún 2009

tlenka na prispevok mas narok len ked si v hmotnej nudzi a kdeze mi objaj pracujeme tak sa nas to netyka ale na prispevok na svk mam narok bez ohladu kde budem rodit lebo doma mam trvali pobyt musim si pozistovat ako to je z materskou racsej by som ju poberala doma na dost veci tu nemam narok kvoli tomu ze mame obaja pirjem tak ma to zo svk vyde nastejno len doma si musim nieco zaplatit aby sa to dalo musim sa popytat
inak mas krasne foto s 4D 😉
ahoj mamartinak 🙂

mamartinka
3. jún 2009

antoniab cauko.tiez ma teplo?ja sa nudiiiiiiiiim.

antoniab
3. jún 2009

no unas dnes nieje nejak nadherne ale neprsi 😕 tak ti sa nudis no a ja ide do druhej prace och sa mi nechce 😝 ale zvladneme 🙂

mamartinka
3. jún 2009

inak uz aj rodicia vedia ze budete mat babo?aka bola reakcia?

tlenka
3. jún 2009

ahoj antonia... no ano, ale ako to porodne , tu je to nejak okolo 25 tis. Sk a potom je materska 6 mesiacov-to sa rata podla platu za posledne 2 roky, ja si doplacam dlho dobrovolne nemocenske v najvyssej sume, cize by som mala mat aj najvyssiu matersku aka je.. od pol roka do 3 rokov dietata je uz len rodicovsky ci aky prispevok vo vyske nejak 5 tis. Sk

nyya
3. jún 2009

aoojki babenky

nyya
3. jún 2009

tlenuska mas krasne fotecky malinej babulky 😉 😉 je zlatunka

tlenka
3. jún 2009

ahoj nyyuska... dakujem 🙂

nyya
3. jún 2009

halo je tu niekto???zrovna ked mam zly dnik tak tu nikto neni ale neva..chcela som vam len povedat ze u mna bo plany poplach ...prepacte mi 😢 😢 prajem vam aby ste vsetky boli tehulkami z celeho srdiecka lebo ja asi nikdy nebudem... 😢 😢

nyya
3. jún 2009

neni zac moja....

antoniab
3. jún 2009

tlenka no vidis ty si to platis aj ja si chcem ako si to vybavila a kedy si to vybavovala ak tak mi pisni do ip dik 😉
mamartinka moji rodicia to vedia odvtedy ako to viem ja 😀 😀 reakcia taka normalna mamina hovori ocovi co dedo a oco mame co babka 😀 😀 😀
inak sme to nepovedali nikomu ani v praci len 2 naj kolegyniam potom tretom mesiaci to uz bude verejne ale teraz a pri staortlivosti co tu je ak bude bit srdiecko a bude vse ok aj ja budem kludnejsia iked ja inu moznost stejne nepripustam 🙂 🙂
ahoj nyya

tlenka
3. jún 2009

to musis nejak stihnut do neviem ktoreho tyzdna tehotenstva, ist na socialku a tam sa zaregistrovat a platit to...neviem, ci nie do 8 tt.. skus napisat tu do fora - Paragrafy a tema - Dobrovolne nemocenske poistenie, alebo skus tam popozerat, su tam baby, co vedia presne poradit, opises situaciu a tak a poradia

nyya
3. jún 2009

tak je teda idem babenky vidim ze som tu navysse...

antoniab
3. jún 2009

nyya prosim ta tak nesmies hovorit 😔 kazda raz budeme mat babo jedna skor a ina neskor kazdy ma svoj osud napisani si mlada neboj 😉

tlenka
3. jún 2009

ale nyyuska.. preco? vobec tu nie si navyse... ako sa nam mas? mrska este dovolenkuje? 🙂

mija777
3. jún 2009

Ahojte!Pisala som tu len raz a aj to som sa hned na to rozhodla s konikom ,,prasknut",lebo psychika uz robila zlobu :o))) A chcem vam povedat,ze sa oplatilo vypnut,lebo som si aj hned dalsi mesiac nasla //. 😀
Tak vam vsetkym drziiiim palce,nech to aj vam coskoro vyjde!Stravujte sa zdravo,majte vela pohybu,vycistite si mysel a vsetko nechajte na prirodu-to je moja rada 🙂 Viem,ze to nieje vobec,ale vobec jednoduche,ale treba sa o to aspon pokusit.Tak vela stastia!!!

tlenka
4. jún 2009

tak gratulujem mija 😉 nech sa ti dari a aj babatku

halo halooooooooo,,,, kde ste vsetky?

mamartinka
4. jún 2009

ahojki tleni.si tu?co porabas a ako sa mas?ja som pred chvilkou prisla od mora.bola som sa prejst.dnes som robila prvy ovu test a bola len jedna ciarka.tak asi az v sobotu dalsi.lebo mam zajtra?

jahu348
4. jún 2009

mamartinka a ty si kde??

cukruska1920
4. jún 2009

Ahojte 🙂

lucinka1104
4. jún 2009

prosím vas dnes som boal na sone a dr povedal , ež mam v pravom vaječníku folikuly čiže vajíčka a endometrium 8 mm, kedy podľa vas mam teda čakať ovu? ovu bolesti mam

jahu348
4. jún 2009

cukruska1920 ahoooj....ako mas??

cukruska1920
4. jún 2009

Ahoj jahu...dobre a ty?

mamartinka
4. jún 2009

vytam nove tvare.jahu348 ako kde som?inak ty mas kolko rokov ked uz mas tak velke deti?si ich skoro mala?

jahu348
4. jún 2009

cukruska1920 ujde to......mam meskanie ale asi z toho nic nebude

cukruska1920
4. jún 2009

jahu...hej? no tak drzim palce aby ani neprisla 😉

jahu348
4. jún 2009

no minule prisla po 20 dnoch 😖 a ty si ako na tom???

jahu348
4. jún 2009

mamartinka ahoj...no mala som v 19-tke

cukruska1920
4. jún 2009

jahu....ako myslis ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre