Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
8. feb 2009

dakujem, dufam,ze aj ostane peknýý 😉

nyya
8. feb 2009

jaj lenuska mne ma prist 13.2 tak som zvedava...ale mam pocit ze pride 😉 mne to nevadi ked pride tak pride uz sa netrapim na d tim..

antonia tak to je mile...a mas pravdu netreba mat na kazde babatko ineho kmotra 😉

lenusska
8. feb 2009

nyya - ani ja sa netrapim len ma teraz drazdi ten graf ze to mohlo vyjst....aj ten duphaston,ze ak tam je tak sa uhniezdi vdaka nemu

nyya
8. feb 2009

lenuska tak dufam ze sa to podarilo 😉 drzkam palceky ale potichucky... 😉 a da sa ten duphaston zohnat aj tu v zahranicy ci to je len na predpis???

maryah
8. feb 2009

lenuss, to by aj mna zaujimalo, naco je dobry duphaston? mozem ho uzivat kedy chcem alebo mi to musi dr predpisat?

lenusska
8. feb 2009

asi na predpis...to je na viac...ja ho mam na predlzenie LF

maryah
8. feb 2009

aku dlhu si mavala LF? ja ju mavam 12 dni...

nyya
8. feb 2009

dakujem lenuska...

babenky a ako si zistim aku dlhu mam LF???

antoniab
8. feb 2009

nyya tak mas v tom chaost tak ako ja 😅

nyya
8. feb 2009

no asi tak nejak antonia...ja sa timto veciam vobec nerozumiem.... 😒

maryah
8. feb 2009

LF sa pocita od dna ovulacie po vprvy den mrchy... potrebuje byt dostatocne dlha na to aby sa stihlo vajko uhniezdit...

antoniab
8. feb 2009

ja neviem ktory den mam presne plodne dni tak neviem od kedy to pocitat no uvidim tento mesiac chcem si odsledovat tan hlien tak dufam ze ho vymaknem 😀 😀

nyya
8. feb 2009

a kolko dni by mala byt aby sa vajicko mohlo uhniezdit asi tak priblizne???

maryah
8. feb 2009

este na zaciatku som tieto veci citavala... ked som vysadila HAK tak som si myslela, ze otehotniet mozem v hociktory den v mesiaci a bola som velmi prekvapena ked som prila na to, ze to mozem vlatne len v jeden den...

lenusska
8. feb 2009

ja som mala raz 11,10 a potom 9

antoniab
8. feb 2009

no fakt kolko dni by mala byt ta LF 😒

nyya
8. feb 2009

babenky fakt je to velmi tazka cesta pre to aby sme mohli mat malinke babatko.... ☹

lenusska
8. feb 2009

idealna asi 12-14...ze mary ?...sa nemylim?

antoniab
8. feb 2009

nyya ani nehovor tolkoveci musis urobit vitamini papat dni si pocitat mena kocik veci nakupovat a sesikovat no este ze jeto vsetko prijemne 😀 😀

maryah
8. feb 2009

ja mavam 12 dni a doktor mi povedal, ze to staci 😉

nyya
8. feb 2009

ja uz nepapam vitaminy nechavam to na prirodu.... 😉

lenusska
8. feb 2009

maryah - jasne stacii

maryah
8. feb 2009

toto som nasla tak dufam, ze to pomoze

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php intitle:lutealna faza

maryah
8. feb 2009

akusi blbost som hodila, pardoooooooooon 😅

antoniab
8. feb 2009

ja papam tu kašičku a listovku kašička je super mi skratila mršku a okrem par hodin čo ma bolelo bruško uplne super tak dufam že aj ovulka vdaka tomu bude taka priehladna 😉 a listovku mi predpisala moja endokrinoložka že su to fajn vitamini nielen k tehu

maryah
8. feb 2009

dala som si do vyhladavaca "lutealna faza" a vyhodila mi jednu stranku a tam to chvilku baby rozoberali...

nyya
8. feb 2009

mary ale nic mi neukazuje.....

maryah
8. feb 2009

ja papam len babyplan... uzivala som aj kvapky na cinnost vajecnikov a pila som alchemilku a presli mi ovu bolesti a cyklus sa mi skratil z 28 na 25, tak som sa zlakla, ze som koli tomu stratila ovulku tak som kvapky prestala uzivat, prestala som pit aj caj a ovu bolesti sa mi opat vratili... neviem ci to bolo tym, ale ja si myslim, ze ano... no a ostala som len tomu babyplanu verna 🙂

nyya
8. feb 2009

babenky ja uz idem buvkat..tak vam prajem dobru nocku a sladke snicky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre