Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
28. jan 2009

aples pocuvam

inaj atest negativny dnes, ale netestovala som z prveho ranneho mocu

aplless
28. jan 2009

no bola som u dr lebo kaslem nech mi da nejake lieky a dal mi penicilin a este som si pytala nejake od bolesti hlavy to musim mat domyvzdy bo ma bolieva hlava tak mi dal surgam, tak som to uz isla platit v lekarni a reku si kupim este calibrum babyplan nech nemusim potom chodit a lekarnicka hned na mna z hrozozu pozrela ale to nesmiete uzivat ked ste tehu to sa nesmie ja rekiu nie som tehu ze ale aj tak no a viete ako to je tu na dedine sa kazdy s kazdym pozna no to zas bude 😝 a este kopec ludi v lekarni 😅

aplless
28. jan 2009

caves diidi no co nove ale ako citam tak nic ako sa citis

aplless
28. jan 2009

no a to si viem predstavit ako by sa tvarila keby si kupujem tehu test uz viem ze taketo veci budem radsej kupovat v meste kde ma nikto nepozna 😖

didusa.risulo
28. jan 2009

aples ze ta take veci trapia, ved sa nemas za co hanbit, mala si povedat just, ze planujete druhe a nech sa stara o seba,ze jej dakujes za upozornenie ale keby si bola tehotna tak asi nebudes jest take lieky

aplless
28. jan 2009

sak som jej povedala ze keby som tehu tak si urcite davam pozor ake lieky pojem a vzdy si citam aj navod aj ked mam dostat mrchu a neviem ci som a potrebujem si datnejake liky tak si vzdy precitam navod

aplless
28. jan 2009

didi mna to ani netrapi ale aka sranda som sa pobavila aj som s tym ratala ze takto zareaguje preto si tu take tehu veci z lekarne nekupujem

aplless
28. jan 2009

jej dal mi penicilin akurat citam ze ho mozu uzivat aj tehotne aj deti takze mozeme snazilkovat dalej ovuku by som mala mat buduci tyzdne aj manzelik bude doma 😎

aplless
28. jan 2009

a este som vbehla ženskej to mam po ceste ze som dostala mrchu ze zase nic tento mesiac ze teda nech mi nieco da a tak sme sa rozpravali a tak ma nasrala ze ak tento mesiac neotehotniem tak berem kartu a idem k nejakemu druhemu dr, ze netreba nic davat ze musime vydrzat ze ono to pride a toto mi hovori furt no ale mne sa to uz zda dlho dva a pol roka a ked uz mam jedno dieta ktore som pocala bezproblemov tak neviem co mam robit
vidim ze tu nikto nie je ake poradte mi ked tu budete

ritulka
autor
28. jan 2009

nazdarek, je tu niekto???

lenusska
28. jan 2009

kto by tu jedol... 😀

ritulka
autor
28. jan 2009

nasa lenusska.... 😀 😀 😀 tesim, tesim 😀

lenusska
28. jan 2009

Ritul len som v praci tak len tak obcas.tu jem 😀

mamartinka
28. jan 2009

didus ked tu budes mozes mi odpisat na ip?aplless a co mam ja hovorit?teraz som bola na prehliadke a zasa mi gyn povedal ze je vsetko v poriadku.tiez neviem kde ta chyba moze stale byt.ale teraz na slovensku som si kupila ovulacny test tak uvidime co nam februar prinesie.momentalne mam od pondelka mrsku.

lenusska
28. jan 2009

Mne inak dnes hematologicka odsuhlasila ten Duphaston tak som zvedava..mam s toho velmi dobrý pocit..

cmuk cmuk 😵

mamartinka
28. jan 2009

naco je duphaston.

lenusska
28. jan 2009

juuj na vela vesi skus hodit do googla..Mne ho nasadil lebo som mala kratku fazu od ovulky po ms a ani by sa asi vajko nestihlo uhniezdit.

ritulka
autor
28. jan 2009

lenuss tak to je super, ze ti doktorka povolila...je to na dobrej ceste, uvidis sama 😉

didusa.risulo
28. jan 2009

mamartinka a aples tak chodte na iui,a uvidite, ale aples na tvojom mieste by som zobrala kartu hned zajtra rano,podla toho co pises, je tvoja gynekologicka na hovno a pomoct nechce

mamartiinka napis mi este jednu

aplless
28. jan 2009

ahojte no mne nasadila duphaston aj napriek romu ze cyklus mam pravidelny uzivala som ho pol roka a teraz mi dala prestavku lebo ze neni dobre dlho uzivat aj tak mi hovno pomohol vobec nechapem naco mi ho dala

lenusska
28. jan 2009

aplless - ja mam pravidelnu ale moja LF je 9-11 dni co je dost malo

ritulka
autor
28. jan 2009

ahojte....
aplless tiez som toho nazoru, ze zmen doktorku...len stracas cas...

ritulka
autor
28. jan 2009

presne ako pise lenuss, ten duphak je dobry na upravu LF - okrem ineho

aplless
28. jan 2009

ved ja som uz nad tym rozmyslala reku pockam este tento mesiac kedze sme aj ovulku vystihli vsetko sme spravili co bolo treba vitaminy som brala a nic takze skor pojdem za odbornikom

ritulka
autor
28. jan 2009

aplless pokial sa snazite viac ako rok, treba to riesit..a nie, ze doktorka povie, ze ste zdravy, ale nevie kde je problem, ked sa nedari.....strata casu a mozno ked pojdete k odbornikovi, vyriesi sa to velmi rychlo 😉

nyya
28. jan 2009

aoojkte babenky 😉

lenuska dakujem moooc...no podla vypoctu co som si robila na mamababy tak som uz mala ovuku 24....a podla druheho vypoctu mam mat 3 februara 😉 tak neviem....

diduska dakujem moja 🙂 no ja som tu vcera nebola lebo som bola na skuske siat a uz mam aj saty 😀 😀 😀

aplless
28. jan 2009

no len este musi ist manzel na spema potom uvidime co dalej len ked robi v zahranici je to zlozite dat dokopy objednat ho lebo on nikdy nevie kedy pride domov

ritulka
autor
28. jan 2009

ajoj nyya.....a mas ich niekde aj odfotene...a ake to bolo??? urcite si si to uzila, myslim to skusanie saticiek 😀

lenusska
28. jan 2009

Nyyuska posli foto

ritulka
autor
28. jan 2009

aplless mas IP 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre