Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
4. feb 2009

ahoj lilus, kto bude oslavovat 50tku? my ideme oslavovat s manzelom tiez... sme spolu 10 rokov tak to trosku sklbime s valentinom 🙂

lilusiatko
4. feb 2009

ahoj maryah, moja mamina ma oslavu narodenin 🙂 jeej gratulujem vam k bliziacemu sa vyrociu 😵 😀

nyya
4. feb 2009

aoojkajte 😉

mary teraz ani este nieje ale vsetci chlapy chodia na poslednu chvilku ale zatial je toho dost ale bude asi este vyse co sa moc netesim zas do rano v robotke ☹ a gratulujem k vyrociu 10 rokou je uz dlho...mi sme s piratelom spolu 15 mesiacov 😉

dasah
4. feb 2009

ahojte babenky ..........mary aj ja gratulujem a my budeme 20 rokov 16 rokov budeme spolu a 4 roky sme spolu chodili 😝 😝 😝 ale ten cas leti

lenusska
4. feb 2009

ahojki

lenusska
4. feb 2009

nikde nik tak idem kuk Dr.House......papa

maryah
4. feb 2009

a co budete porabat na valentina?

nyya
4. feb 2009

ja som na valentina asi sama doma lebo priatel mi odchadza do bulharska na par dni ☹ ...a ja nemozem ist lebo mame vela toho v robotke ale dufam ze pride v piatok...

dasah
4. feb 2009

a kedy je vlastne valentina? 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
4. feb 2009

dasah nerob sa.14

dasah
4. feb 2009

no viem ze februar,ale uz to vidim ze nebude vecera ani nic stoho prezivam to kazdy rok,moj manzelik povedal ze valentin kedysi nebol tak nebude ani teraz beeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ritulka
autor
4. feb 2009

ajojte, bude tu niekto 😅

dasah
4. feb 2009

zatial som tu ja 😉 😉 😉

ritulka
autor
4. feb 2009

jeeeeej dasah, no konecne po dlheh dobe...co noveho mas, moja,???

dasah
4. feb 2009

no nic nove pod slnkom a v pondelok pod snehom,snezilo tu bol to velky zazitok a hlavne pre anglicanov,len napadne 10 cm snehu a uz su hotovy a maju kalamitu.Ja som bola prave v pondelok v skole trva mi inac 3 hodky,ale kedze snezilo a bol sneh tak nas pustili domov,ze je kalamita......rozum sa pozastavuje to by sa u nas nemohlo stat tu su schopny neist ani do prace 😀 😀 😀 a ty co nove?

ritulka
autor
4. feb 2009

dasah to iste hovorila aj segra, ze v UK koniec svete a ze priserne to prehanaju...idu sa zblaznit, ze trochu nastezi a pre nich je to koniec sveta....
ja nic noveho, vsetko, vsetko total po starom...ziadna zmena 😖

dasah
4. feb 2009

no a mna este zacal aj zub boliet ale hlavne ze mam sneho zobraty nerv a boli ma ,ale maryah rozpravala ze to mozem mat aj zub vedla no neviem ale boli ma inac ako ked zub boli ,no a este jednu spravu za tri tyzdne idem uz aj ja konecne na slovensko 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

ritulka
autor
4. feb 2009

prave som sa chcela spytat, kedy ides na slovensko...a mary sa mala ako??? zuby su svine, to ti nezavidim 😠

mamartinka
4. feb 2009

Dasah zevraj ked zuby bolia bude to chlapec.co ty nato? 😀

dasah
4. feb 2009

no mala sa podla rozpravania asi vyborne to vies ako sa vravi ...............vsade dobre doma najlepsie odpocinula si dobre ...nastastie cez zimu nieje doma robota ja ked idem cez leto domov tak len na roli s motykou okopavat a tak,ved uz ani neviem ako sa motyka drzi 😀 😀 😀 😀 no tak si clovek odpocinie aspon cez zimu 😝 😝 😅 😅 😅

ritulka
autor
4. feb 2009

matka 😀 😀 😀 keby to bolo aspon tak, potom nech len boliiii

lenusska
4. feb 2009

😉

ritulka
autor
4. feb 2009

dasah 😀 😀 😀
ajoj lenuss a matka...
ze by to tu konecne ozilo 😀

ritulka
autor
4. feb 2009

lenuss a uz beries duphaston???

dasah
4. feb 2009

no to som pocula aj ja lenze u mna to nie je pravdepodobne,teraz cakam na vysledky a ked pridem na slovensko uplne domov tak pojdem aj tak na umele,pretoze u nas prirodzenou cestou to nie je mozne

lenusska
4. feb 2009

ritulka ano od nedele

Ahooojteee mojenka

mamartinka
4. feb 2009

dasi a preco umelo a nie prirodzene?mate problemy neake?

lenusska
4. feb 2009

no piseme piseme bo idem paaaa..... 😀 😀 nikedy ma tu nevavi pisat koli tomu ze to vsetko dlho trva

dasah
4. feb 2009

no ano muzovi totisto zistili nepohiblive spermie to znamena len darcu

ritulka
autor
4. feb 2009

a ako ho znasas??? mne teda od neho nebolo nic, dobre som ho znasala...tak nech pomoze 😉

dasah nech vysledky dopadnu dobre a potom sup sup na baby 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre