Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
7. feb 2009

ano, najlepsie je 3 v 1, ja si tiez taky zaobstaram lebo tak ci tak budem musiet kupovat este sportovy, hlboky, vajicko a takto to bude vsetko v jednom

lenusska
7. feb 2009

uz len to babatkooo,ze?....valentin baby inak ste nezabudli??????dohoda v novembri

mamartinka
7. feb 2009

baby tu je link www.topkocarky.cz dajte si kocarky a Jane Slalom Pro.a hned ten prvy modry je moj favorit.sice troska pri cene ale co uz.a je to myslim trojkombinacia

cukruska1920
7. feb 2009

ajojte bosorky

antoniab
7. feb 2009

aj ja mam maryah par vecičiek už kupenich mamina raz kupovala sesternici a že je to super a kvalitne tak som si čo to kupila prinajhoršom niekomu darujem alebo predam vždy su nejake možnosti 😉
ale pačia sa mi tu aj veci do postielky a veci na večšie babatka len to je priskoro ked neviem ani čoby to bolo keby bolo 😀 😀

lenusska
7. feb 2009

cukruuuuuuuussss....

baby budeee....nebojteee

mamartinka
7. feb 2009

lenusska ale kedy.ked mi uz vsetky chcemeeeeeeeeeeeee. ☹

lenusska
7. feb 2009

priiide caas....

antoniab
7. feb 2009

lenusska ja som dohodu porušila mrcha došla a aj som ju čakala inak by som bola druha panna maria 😀 😀 ale tento mesiac sa už posnažim ako sa patri 😉 slubujeeeeeeeeeeeeeeeem no len aky bude vysledok nerušim a vy ako očakavate či ako ja trpite mrchou 😅

cukruska1920
7. feb 2009

lenus co vykrikujes 😀

maryah
7. feb 2009

presne lenuss, kocik je to najmenej... dolesite je to co do neho patri...
caaau, cukrus... ako? tebe sa aky kocik paci?

lenusska
7. feb 2009

Ja som 6 PDO a dnes mi njak teplotka klesla...ale mrcha este ma cas este berem 6 dni duphaston

antoniab
7. feb 2009

tak baby lučim sa idem nakupvat zatial len pre seba 😀 😀 pridem večer ak tu niekto bude 😉

maryah
7. feb 2009

ja som po ovulke tak odpocivam 😀
antoniab, ja uz tiez mam par, ale nie vela a urcite si to este doplnim... bielou, bezovou nic nepokazim... mam dupacky v modrej a zltej farbe a myslim si, ze pasuju obom... hlavne sa mi tu paci ten material

maryah
7. feb 2009

pa antoniab, ja tu budem tak pokecame potom... kup si nieco pekne 😉

mamartinka
7. feb 2009

antoniab tak prijemne nakupovanie a stastnu cestu bez nehody 😉 cafko

lenusska
7. feb 2009

idem aj ja papapa

cukruska1920
7. feb 2009

ahoj mary...mne ? jane.... ale ako sa tak poznam este to styri razy zmenim

maryah
7. feb 2009

ja som si tiez neni ista ci si kupim taky aky sa mi paci... kupim si taky aky bude v ponuke a za rozumnu cenu

maryah
7. feb 2009

pa lenus

cukruska1920
7. feb 2009

mary... to ja zatial len tak snivam ale este to neni realne takze asi tak

maryah
7. feb 2009

ja som na tom rovnako... moja sestra caka babatko tak sa tesim z nej

cukruska1920
7. feb 2009

babatko...aj ja chcem babatko ☹ .. nevies co je dobre na kasel taky prieduskovy?

maryah
7. feb 2009

dobre su kvapky na prirodnej baze a pi prieduskovy caj a tak ho aj inhaluj pri piti...

cukruska1920
7. feb 2009

mam Stodal... a inhalovat prieduskovy caj? a to ako?

maryah
7. feb 2009

uvaris si caj a ked ho bude popijat tak sa ho zhlboka nadychni a potom si daj dusok... ked sa ho ides napit tak si k nemu privonaj... ja to tak robim...
a Stodal je dobry 😉

cukruska1920
7. feb 2009

mary... aha..tak to tak vyskusam... ten stodal beriem druhy den a mam pocit ze vykasliavam hlieny odkedy ho beriem...je to normalne...a od neho prestanem kaslat?

maryah
7. feb 2009

ono ked vykasliavas tak sa ti vsetko uvolnuje a prejde ti to, je dobre ked vylasliavas... uzvaj ho dalej a popijaj stale ten caj a ulavi sa ti uplne 😉

cukruska1920
7. feb 2009

mary...ok.dakujem

maryah
7. feb 2009

nemas za co cukrus... ja som to prekonala pred 2 mesiacmi a nie je to sranda. tak sa drz 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre