Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mimka30
10. máj 2009

Čaute Babulky.

Antoniab gratulujem mojko 🙂 🙂 🙂

Ja som absolvovala 2. IVF, ostala som tehotná, potvrdené aj z krvi, aj tehotenské testy. Hcg bolo 197,6.
Potom som začala špiniť a krvácať. Teraz mám riadny menzes. Zajtra ráno musím znova na odbery kvôli hcg. Aj keď už vieme, že sme o bábenko prišli 😔 😔 😔

Figurka pri IUI je menšia šanca, ale nevzdávaj sa moja. Ak nie, tak skúsiš IVF. My si dáme urobiť genetiku, lebo sme mali viac embryjok, ale pomaličky sa vyvíjali. 😖

Baby je to hrozné, ale musíme bojovať, aj keď je niekedy všetko na h...o.

figurka.m
10. máj 2009

ahoj mimka, ja viem ze pri IUI je len 10-15 % sanca, ale nam vlani vyslo 3 IUI, tak clovek tak nejako dufa...ale 19.5. idema na pohovor ku ziadosti na IVF tak uz to nejak neriesim, uvidime 😕 je mi velmi luto, ze vam ani druhe IVF nevyslo ☹ a nemate ani mrazacikov? boze to je zivot, takto sa trapit....

lilusiatko
10. máj 2009

ahojte babenky 🙂 prisla som vas pozdravit, uz nechodim casto na MK, lebo sa s drahym teraz nesnazime.

Antoniab srdecne gratulujem a veeelmi drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku a nech sa vam dari 😵

Ostatnym babenkam prajem vela sil a stastia by si aj oni nasli coskoro dve palicky na teste, myslim na vaaas 😉

mimomu
10. máj 2009

ahojte,mozem sa k vam obcas pridat?som z inej temy ale vidim ze s figurkou sme na tom velmi podobne 🙂
ako dlho sa snazite o druhe,figurka?

mimka30
10. máj 2009

No čo mám robiť Figurka. 😢 Najhoršie je, že som mala krásne pozitívne testíky aj potvrdené od gynekológa, že som tehotná a ako to rýchlo prišlo, tak rýchlo aj odišlo. ☹
Mali sme 31 vajok, 16 embryjok, všetko nám zlyhalo, 2 oplodnené mi vložili a tak to dopadlo. ☹
Už ma sere všetko. 😠 😠 😠

figurka.m
10. máj 2009

vitaj mimomu 😉 no 4 roky, ale vlani nam to vyslo no zle to dopadlo, takze od novembra minuleho roku to skusame, a co ty? vidim ze mame rovnako stare deticky 😀

mamartinka
10. máj 2009

mimomu kludne sa pridaj.Vikinke vsetko najlepsie k dnesnym meninkam.vam sa nedari tiez druhe?

figurka.m
10. máj 2009

mimka moja ☹ tak to sa neda spolahnut uz na nic, ani ked mas tolko vajok este neznamena, ze sa to podari, do pr...e 😠

mimomu
10. máj 2009

ano,ano-rovnako stare krpceky 🙂
my sa snazime este len 3 mesiac ale nervy mam z toho uz teraz ☹
mala bola hned na prvy sup a toto druhe-neviem.....kde sa mota?

mamartinka
10. máj 2009

figur to je zivot to mas cistu pravdu.nespravodlivy hlavne.

antoniab
10. máj 2009

dakujem vam vsetkym 🙂
mimka ja som ta citala a som videla tvoje testiky a som isla ukazat ta mojej svagrinke ze ti to vyslo v piatok a ziadne albumi tak som nechapala a potom som sa dopatrala je mi to strasne luto lebo ja som sa tak tesila aj za teba
figurka tiez ma to mrzi tak preto si sa tu neukazala ☹
lilusiatko a vy co ze nesnazite ved ste uz mali nie 😅
ja sa hrozne bojim az teraz si uvedomujem ze sa musim kontrolovat ze nebudem mohla vsetko jest a setrit sa uz teraz si uvedomujem tu zodpovednost ktora mi ostane celi zivot
vestkym vam zo srdiecka prajem tie dva ciarocky a nie len na chvilku ale na celi zivot a mat tu moc poslem vam tie moje
😉

figurka.m
10. máj 2009

mamartinka, veru nespravodlivy 😠 mimo no my sme aj na prve cakali 8 rokov, takze ja som taka vecna snazilka a hlavne stara 😉

mimka30
10. máj 2009

Antoniab- to že to mne nevyšlo to bolo jasné, ja tým, že chodím na IVF tak som riziková pacientka. Pri IVF je dvojnásobné riziko potratu.

Hlavne ty sa držkaj, som rada, že ti to vyšlo 🙂

figurka.m
10. máj 2009

antoniab, nebojkaj, hlavne si to pekne uzivaj a hladkaj brusko 😀 😀 😀

mimomu
10. máj 2009

mamartinka dakujeme. 🙂
jaj az 8 rokov,preboha tak to muselo byt tazke-obdivujem vas 🙂
aka stara,ved nevyzeras 😀 ja som tiez stara,to len ta fotka je tak mladistva 😀 😀 😀

mimka30
10. máj 2009

Figurka aspoň som videla, čo sú to // 😠

figurka.m
10. máj 2009

ze nevyzeram xixi 😕 niekedy sa citim na 100 rokov

mimka30
10. máj 2009

Figurka v ktorom centre si bola?

figurka.m
10. máj 2009

mimka 😉 no verim, ze do tretice ti to uz vyjde a skonci to tak ako ma s babatkom v naruci

mimomu
10. máj 2009

ale,ale ved nemas viac ako 30 rokov?
ja mam 29-pre istotu,ale ide to vsetko akosi tazsie 😒

figurka.m
10. máj 2009

ja chodim stale do Heliosu v Martine, je to najblissie a su velmi dobri, a ty kam chodis?

antoniab
10. máj 2009

figurka a to sa smie 😅
ja viem mimka tak ako to ma byt tak to bude ja sa bojim lebo ja mam choru stitku a co mi nasadila spravne lieky tak sa zadarilo a pri stitnej zlaze sa udava rizikovi prvi trimester ktomu starostlivost v anglicku 😅 chcem chodit domov na kontroli aj rodit chcem doma a doma uz ostanem len neviem ci mozem lietat vsade to pisu inak som stoho zmatana som rada ze sa podarilo ale ja sa bojim aj kichnut aby to neodislo 😠 🙂

mamartinka
10. máj 2009

mimomu tak ty si rovnako stara ako ja.ale ty uz mas aspon jednu dcerku.

figurka.m
10. máj 2009

mimo ja taham na 37...

mimomu
10. máj 2009

cooooooooooooooooooo???????????????????????????? 🙂
tak to si nadherna v tomto veku..... 😉
mamar....som februarova a ty?ako dlho sa snazilkujete vy?

mamartinka
10. máj 2009

ja 5 marec som mala 29. 😉

mimka30
10. máj 2009

Figurka ja chodím do Blavy do Ferticentu. Ale Helios je super, počula som na ňho samé chvály. 😉

Antoniab- nebojkaj. Skús sa poradiť s dokim, či ti nemôže preventívne nasadiť Duphaston tablety. To sa berie v prvom trimestri na udržanie tehotenstva. Hlavne si neprípúšťaj somarinky a mysli pozitívne. Ale ak sa bojkáš, tak nech ti niečo nasadí. Uvidíš, že budeš kľudnejšia a bábenku to len prospeje. A hlavne kyselinu listovú papkaj veľa. 😉

mimka30
10. máj 2009

Baby ja budem mať v utorok 31 tak som dostala super darček k narodeninám 😠 že sme prišli o mimčo.
Ožerem sa jak sviňa už len z tých nervov.

mimomu
10. máj 2009

ja 8.2.tak to som starsia-hahahahaha 😀 😀 😀

figurka.m
10. máj 2009

antoniab, ja som tiez uzivala utrogestan prvy trimester pri oboch tehu, skus sa popytat na to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre