Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
20. jún 2009

cauko lulu.tak ako.uz sa z manzelom bavite?

lulu19
20. jún 2009

nie je manzel ale priatel a ano bavime utz uz aj vcera sme sa udobrovolali to je na tom to najlepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu19
20. jún 2009

este stale dufam ze nic nie je stratene a mozno vcerajsia noc to isti

lulu19
21. jún 2009

ahojte baby ako vidim pisem si tu sama zo sebou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
no nmna tak dnes zacali boliet prsia a to som len 17dc tak neviem nikdy ma takto skoro neboleli vzdy tat nejak 3 4 dni pred mrchou tak neviem
a vy ako ako sa mate

lulu19
21. jún 2009

baby vy takto kaslete na mna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mamartinka
21. jún 2009

lulu ahojki.no vydis mozno to vyde teraz.ja som tu stale ale ked sem zasa ja napisem tak nikto dalsi nepise.tak si vas len precitam obcas.do obeda som varila tak som teraz nachvilu tady.co dnes porabas?my budeme doma dnes.po obede pojdeme asi chvilku k moru.

lulu19
21. jún 2009

ahoj my sme prave prisli domou bola som rano v praci a potom u bud svagrinej tak sme aj droska s detmi boli
no dufam ze to vyjde uvidime

mamartinka
21. jún 2009

my sme boli teraz u mora.a zacina sa zmrakat neako.no mi si teraz chceme dat pauzu.a v septembri po vysetreniach sa uvidi.samo ze ked bude chut si keksik dame nehovorim.ale chcem pauzu troska.prestat na to mysliet.

lulu19
21. jún 2009

kolko sa snazite?

lulu19
21. jún 2009

ty si mala dlhe vlasy

mamartinka
21. jún 2009

ano mala som dlhe preco?akurat vcera som sa bola zasa strihat.mam teraz melir blond a zadok dlhy.len vrch a boky kratke.dufam ze mi nenapises ze mam lepsie dlhsie vlasy.uz budes asi 5 co mi to napise.no mi kolko sa snazime?ani sa nepitaj 2 roky a 9 mesiac.a v septembri chceme ist dalej na CAR kliniku nech nas dalej povysetruju co a ako.podla mojho gyn sme stale vo vsetkom zdravy.aj manzel ma dobre spermio.

lulu19
21. jún 2009

no aj dlhe ti pristanu aj katke ale dlke viac aspompodla mna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no to uz dost ved slus mozno vam tam poradia

mamartinka
21. jún 2009

no uvidime aspon ake budu vysledky tam.vy ste na takejto neakej klinike este neboli?

lulu19
21. jún 2009

nieved mi s,me ked tak rozmyslam ani poriadne nsnazli asi len tento mesiac tak uvidime

mamartinka
21. jún 2009

ach tak.ja som myslela ze uz viac snazite.a ako sa inak mas?moj manzelik pozera pana prstenov a ja konikujem a tak rozne.este tu dnes tlenusku nemame.asi este vykenduje niekde.a nyya sa na nas neako vykaslala.by ma zaujimalo co s nou sa deje.prisla jej vtedy asi mrska a od tej doby sa neozvala.

lulu19
21. jún 2009

no ano prisla a s lenuskou je co tatu tiez dlho nebola ?
no mam sa inak dobre my sa snazime ked tak ratam tristvte roka ale ako somm pisla velmi sme to zanedbavali a nebolo to ono tak teraz ti je prvy mesiac co sa snazime naozaj
moj drahy zaspal troska pojdemurobot veceru nieco lahke pojdem sa osprchovat a potom budeme kuk alebo kecat s kamoskou cez skype

lulu19
22. jún 2009

ahijte baby kde ste?

mamartinka
22. jún 2009

cauko lulu.ako?my mame dnes teplo.

lulu19
22. jún 2009

u nas dnes cely den prsi ako sa mas

mamartinka
22. jún 2009

ja sa mam dobre.a ty.

mamartinka
22. jún 2009

vcera uz mi mrska skoncila a este stale akosi spinim.neviem co to.este troska krvicky je.

lulu19
22. jún 2009

ni ja sa citim tak divne taky pocit mam ako vyb som mala dostat mrchu ale este je skor este 2 tyzdne
tak ma tlaci dole ako kedy malo nieco vypadnut so man ked sa postavim a boia ma prsia ☹

tlenka
22. jún 2009

ahoj lulu... hmmm... tak ty mas nejake zvlastne priznaky... mna zacali boliet na zaciatku tehu

lulu19
22. jún 2009

no mna strastne bolia a nikdy ma neboleli takto leb do mrchy mam 2 tyzdne tak neviem a tem pocit co som pisla tiez som este nemala
tlenka ty si uz 30tt ako to leti

lulu19
22. jún 2009

zase tu nik nie je

lulu19
22. jún 2009

mamartinka
22. jún 2009

luluuuuuuuuuuuu ja som tu.len som pozerala panelak,hrala sa este z labradorkou nasou a bola v sprche.tleni vitam te.

mamartinka
22. jún 2009

tak dobru noc zelam vsetkym. 😔

lulu19
23. jún 2009

¨zase nik ☹ ☹ ☹ ☹

mamartinka
23. jún 2009

cau luluuuuu. 🙂 dnes mame teplucko.co porabas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre