Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

cukruska1920
21. jan 2009

dasa...to by si sa musela spytat jeho 😀

ema1987
21. jan 2009

no to mas teda pravdu ale my si teraz moc nanevyberame bo muzovi v septembi zomrel ocino a takze sme v dome traj a to podotikam vo velkom dome a navyse nemam momentalne pracu takze to bolo jedine riesenie ale postupom casu ked budu peniazky si chcem prerobit vrch iba pre nas tk sa uz strasne tesim 😅 😅

dasah
21. jan 2009

no to sa ani pytat nemusim to je isto pravda ved ja takych obdivujem ze su silny a statocny a ze nezanevru na rodinu,ked on bol sam a opusteny bez rodicov

cukruska1920
21. jan 2009

dasi....keby ho poznas tak by si ani nepovedala kde vyrastal.... on sa vo svete nestrati

dasah
21. jan 2009

no tak to je super mozes byt teda nanho pysna 😅 😅

ema1987
21. jan 2009

tak ok babenky ja teda idem dneska mozno nieco bude tak teda drzte palceky 😀

didusa.risulo
21. jan 2009

baby kde je ta tlenka?

dasah
21. jan 2009

ema ok drziime 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
21. jan 2009

didi...ani ja som ju nevidela 😕

didusa.risulo
21. jan 2009

uz mam aj strach, spomynala ze niekde ide?ona by sa ohlasila

cukruska1920
21. jan 2009

ja neviem...necitala som nic take.... 😒 hadam je v poriadku

dasah
21. jan 2009

no neboj didusa nie kazdy a nie vzdy ma cas ist na internet,teraz je mozno zo svojou rodinou 😉 😉

didusa.risulo
21. jan 2009

dasah ale tlenka sa aspon kazdy druhy den ozvala ale kazdy den aspon raz ano

didusa.risulo
21. jan 2009

idem do vane a potom do hrubeho pyzama som sa rozhodla, v tenkom nebudem ani nam nekuria poriadne

dasah
21. jan 2009

ja viem ja len vravim ze jej nieco muselo dotoho prist

ritulka
autor
21. jan 2009

ajojteeeeeee 😀

dasah
21. jan 2009

ahooooooooooj ako sa mas?

ritulka
autor
21. jan 2009

ja musim napisat, ze mam vybornu svokru, byva 500 km od nas, ked tam pridem, na chleba by ma natreli..dnes sa muz vratil od nich, svokruska mi poslala kapustnicu a k tomu v plechovke cierne pivko, ze nech si dam po polievocke, aby som sa pekne vygrgala...no nie je uzasnaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
21. jan 2009

dasah da sa to, ale uz drzhy den ma priserne bolia nohy, aj som si dala magnezium, ale nic moc...neviem co mam, ci od pocasia, uz asi starnem 😀 ...a ty ako sa mi mas???

lulu19
21. jan 2009

ahojte baby tak aj ja mam velmi dobru svokru byvame s nimi a je velmi dobra pomahame si na vzajoom a hlavne ona mne ked som si hladla roboitu pomohla a j to uzsane zena aj ked nie az taka ako moja mamicka

ritulka
autor
21. jan 2009

ajoooooj lulu nasa 😀

lulu19
21. jan 2009

ajoj ako sa mate ja celkom dobre chripka ustupila tak sa tesim aj ked nadcha este j ale uz je lepsie ako sa mate

ritulka
autor
21. jan 2009

mame sa aspon si myslim, ze dobre...teda kecavami po veceroch a podporujeme sa 😵
ja si musim zaklopat, ze som nebola pekne davno chora...tak snad mi to aj zostane 🙂

lulu19
21. jan 2009

tak to ti drzim palce nech ta ani nechyti
ja sa vam baby ospravedlnujem dufam ze ma nevylucite od vas ked sem teraz chodim tak malo ale citam vas ale nestihnem prispiet lebo som velmi unavena tak mi prepacte prosim ☹

ritulka
autor
21. jan 2009

lulu to je v pohode...vzdy ta spomenieme a vieme, ze mas toho moc a si unavena...ale ked sem prides, tak je to fajn 😵
a tlenka vzdy posle tehu virus aj pre teba 😉

lulu19
21. jan 2009

jaj tak to vam velmi dakujem dufam ze si najdem cas uz a budem tu viacej a tlenke dakujem dufam ze jej virusky nam pomozu

ritulka
autor
21. jan 2009

lulu jasne, ze pomozu..tlenka nas bude viest - raaajem 😀

aplless
21. jan 2009

ahojte ja pozeram est telku ale ste toho popisali no ja z muzovej rodiny mozem pochvalit len svokra ten je celkom fajn no ale svokruša no nula bodov

silvia1983
21. jan 2009

caute babule ako sa mate?? 🙂

aplless
21. jan 2009

ahoj sisa
baby mne sa blizi mrcha tak som zvedava ci pride ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre