Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
24. mar 2009

no presne tak zajtra mi konci tak sa tesim a hned po nej 2.4 mam mat ovu tak som rada🙂))

nyya
24. mar 2009

je tu este niekto/??lenka kde si sa ti pobrala este si v robotke???

lenusska
24. mar 2009

tu som,nie mam volno

Ahoj mojko...ako sa mi maaaaas?? 🙂

nyya
24. mar 2009

jeee aj ja mam dneska volno no ale uz sa koncy a zajtra do robotky...a mam sa velmi dobre 😉 a ti sa mi mas ako???

lenusska
24. mar 2009

tiez sa mam dobre 🙂 nejak som sa ukludnila a je to fakn.

co je s Lulu a Mimkou?

nyya
24. mar 2009

tak to sme dve ja uz som v pohodke teraz tento mesiac a na buducy sa chystam domkou a potom k doktorovy na kontrolu... 😉 😉 no ja neviem ja som tu dlho nebola tak neviem co je s lulu a mimkou ale mimku som dlho nevidela.... ☹

lenusska
24. mar 2009

Ani ja nejak nemam cas a po pravde aj ked som mala ta som bola radsej pri telke....Ale myslela som na Vas..... 😵

nyya
24. mar 2009

😉 😉 😉 a ake mate pocasie doma????mi tu mame dneska chladno a prsi tu stale...no ja som mala tiez malinko casu sem ist a ked bol cas tak sme sa snazilkovali.... 😉 😉 😉 predca musime ked chceme babatko a nie sediet pri pocitaci no nie??? 😉

lenusska
24. mar 2009

No to ano..Tu bolo celkom fajn.Rano prsalo ale potom sa dalo.Uz nech je teplo.

mamartinka
24. mar 2009

tak tak nyya.

lenusska
24. mar 2009

Ok babenky idem k telke na ordinaciu..Pekný vecer 🙂

nyya
24. mar 2009

no tak tu v irsku nykdy nebude pekne slnecno....tu len stale prsi....

nyya
24. mar 2009

aj tebe lenka...beskaj 😉 😉 😉

mamartinka
24. mar 2009

no aj ja idem na ordinaciu a potom panelak.nyya ale ved aj v Irsku byvaju pekne slnecne a teple dni.a mas ip.

nyya
24. mar 2009

sem tam hej ale nie moc casto... 😉

ritulka
autor
25. mar 2009

ajojteeeeeeeeee 😀

nyya
25. mar 2009

awojte babenky ako sa mi mate??? ☹ ☹

nyya
25. mar 2009

babenky kde ste mi mam dneska smutny den ☹ ☹ ☹ potrebujem sa s niekym porozpravat...

ritulka
autor
25. mar 2009

ahoj nyya, co ta trapi??? pis, pis som tu 😉

nyya
25. mar 2009

nie len dneska mi priatel odisiel naspat do bulharska tak som zase sama doma.... ☹ a je mi smutno...a ako sa mi mas ti ritulka????

ritulka
autor
25. mar 2009

ja sa mam fajin, trosku som upratovala 🙂

nyya
25. mar 2009

ti si sikulka... 😉 😉

ritulka
autor
25. mar 2009

uz by som rada aj okna umyvala, ale to pocasie, ake mame tu, je priserne...snezi, potom prsi a potom vyjde slniecko....a takto dokolecka...a priserna zima este je... 😠

ritulka
autor
25. mar 2009

a na kolko isiel tvoj milacik prec???

nyya
25. mar 2009

na tyzden a potom o par dni ja odchadzam na tyzden domou na slovensko....a co mi mas noveho moja???

ritulka
autor
25. mar 2009

nove nemam nic, vsetko je postarom...uz aby bolo vonku lepsie, lebo takto mam aj naladu raz hore 😀 a raz dole 😠
a ty ako???

nyya
25. mar 2009

aj mi tu mame dneska chladno a strasne silny vietor a ja to neznasam....no dufam ze ked ja pojdem domkou tak bude pekne a teplucko 😉 😉

ritulka
autor
25. mar 2009

a v praci ako???

nyya
25. mar 2009

ja tiez vsetko po starom a tiez tak isto ako ti sem tam mam super naladu a sem tam na prd... 😖 len dneska som si pisala s kamaratkou a sa ma spitala co ako sa dari na babatku???a ja ze este ziadno...a tak som sa zamislela ze co sa vazne deje ved je pomalinky 9 mesiacov a nic....ona uz jedno ma a snazia so o druhe... 😉 ked ti mam pravdu povedat tak moooc sa bojim ist k doktorovi este som sa tak v zivote nebala....

nyya
25. mar 2009

v praci teraz super ...neni toho vela a je toho dostatocne co robyt.... 😉 😉 teraz mame dve svadby v jeden den tak bude sranda... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre