Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
11. apr 2009

pridi na kavu.vy nemate v Irsku slovenske a ceske programy?na joj ide teraz dobra komedia.trhni si.

nyya
11. apr 2009

nie my nemame slovenske kanaly... ☹ ja kukam spiderwick celkom dobre ale pre deti 😀 😀

mamartinka
11. apr 2009

my tu mame upc a spokojny.mam tu svoje oblubene programy.

lenusska
12. apr 2009

Lulu ???

maryah
12. apr 2009

ahojte babenky, aj ja vam prajem krasnu velku noc 😵

mamartinka
12. apr 2009

ahojte.lulu tak ako?prisla?

cukruska1920
12. apr 2009

Ahojte....co mate nove???

maryah
12. apr 2009

aj ja som zvedava na lulu. drzim jej place.
ja akurat mrchujem ☹ ☹ ☹ . uz ma to stve... uz je to 11 mesiacov co sa snazime a opat nic... no co uz, dalsi mesiac to isti 😅

antoniab
12. apr 2009

ahoj maryah ty mas mrchu 😒 ja som myslela ze ju mas as pomne ? no inak aj ja mam mrchu 😠 no ale umna sa to dalo cakat kedze som ovulku stravila bez manzela na svk ale aj tak som tajne dufala 😀 😀 a zazrak sa nekonal 😝

maryah
12. apr 2009

teraz som ju dostala o 4 dni skor... akosi mi zacina chodit nepravidelne...

antoniab
12. apr 2009

hej tak to je zaujimame ale aj ja odkedy sa snazim tak je to nejake podivne dva mesiace ok potom je to take vselijake ale ked sme uz na pomaly na rovnakej urovny tak by sme mohli spolu otehu joj no ale ja mam citak ze nam sa to podari az niekedy polete neviem mam taky citak 😒 to sa este nacakam 😅

dasah
12. apr 2009

skace zajko malicky,stratil vsetky maslicky.Ved uz sibe od nedele,nema jedno vajco cele.Ozraty je ako svina,sibat triezvy,to je drina. VESELU VELKU NOC VAM PRAJEM VSETKYM. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenusska
12. apr 2009

aj ja mam mrchu

antoniab
12. apr 2009

dasha ahoooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

antoniab
12. apr 2009

ahoj lenusska tak vytaj v partii ja som dostala presne na narodky ☹ 8.4
inak ritulka vsetko naj naj neviem kedy to presne mas ale viem ze aprilova cmuk 😉

dasah
12. apr 2009

Cafte vsetky konecne som po dlhej dobe tu no ale povedat pravdu citala som vas casto ale akosi sa mi zazdalo ze tu uz sa tak nedebatuje ako kedysi malo vas tu je a ako sa mate vsetky? ☹ ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😉

antoniab
12. apr 2009

dasha myslim ze sme vsetky v stave zufalstva a predstavovali sme si ze sa nam bude darit viac a ked ostane jedna tehu tak hned potom druha no ale sme sa tu stretli smoliarky no ale aby sme neboli prekvapene ked jeden mesiac vsetky naraz zahlasime // 😀 😀 😀

mamartinka
12. apr 2009

ritulka a anoniab vsetko len to naj k narodeninam a uz toho drobca do vianoc. 😉

mamartinka
12. apr 2009

antoniab som chcela napisat.

maryah
12. apr 2009

antoniab no ja som ti zabudla poblahozelaaaaaaat. HAPPY BIRTHDAY 😵 😵 😵

dasah
12. apr 2009

ja sa samozrejme pripajam k blahozelaniu a co sa tyka toho zufalstva nebudte smutne ved vy vsetky ste este mlade mate malo rockou ,tak mozete vsetko dobiehat,ale neodkladajte to na neskor a rieste to pokial mate cas a roky,horsie to je uz somnou ja som 16 rokov vydata a mam 35 rokov takze uz je fakt najvecsi cas a posledna moja prilezitost

antoniab
12. apr 2009

dakujem a som to nalistovala tak ritulka ma 15 😉
tak uz mam 27 a do tej 30 tky mam co robit aby som stihla 2 deti 😲 😲 😲

antoniab
12. apr 2009

mas pravdu dasha ale nemozem popriet ze som si to predstavovala inak ☹ 😠 ale bojujem este ze je to taky prijemny boj 😀 😀 😀 😀

dasah
12. apr 2009

ja viem kazda znas sme si predstavovali ze ked povieme manzelom pod ideme na ostro chceme babenko ze hned na druhy mesiac budeme tehulky,moja svokra vedela povedat..... ja ked som mu len trenky oprala uz som bola tehotna no co kazdy mame ten svoj osud napisany a kazdy sme strojcom svojho stastia ,takze dnesna veda roby zazraky tak snat budeme aj mi v tom zazraku prevladat....a VSETKY

ritulka
autor
12. apr 2009

ahojte sojky moje....
zelam vam krasne a vesele velkonocne sviatky....
pripajam sa k vam, aj ja sedim v jahodach, ved ako inak 😀 😀 😀 😀 vsetky za jednu, jedna za vsetky 😀 😀 😀

antoniab gratulujem k narodeninkam a mna to este len caka....a diky, ze si si spomenula... 😉 😉 😉

nyya
12. apr 2009

babenky nestracajte nadej ako sa hovory nadej zomiera posledna a na vstko sa najde riesenie... 😉 budeme silne vsetky spolu...

maryah
12. apr 2009

caute babeny, tesite sa na zjtrajsiu oblievacku??? 😠

nyya
13. apr 2009

babenky prajem vam krasnu velku noc 😀 a vela vela vody aj za mna 😀 😀 😀

mamartinka
13. apr 2009

Krasne Velkonocne sviatky a vela vody.

nyya
13. apr 2009

aoojki babenky kde ste mi vsetky????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre