Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
31. máj 2009

ten taky zeleno,bielo,hnedy 😉 😉 ten je velmi peknucky 😉 😉

tlenka
31. máj 2009

ano ten... 🙂

nyya
31. máj 2009

a aj ste sa rozhodli pre ten alebo mozno nejaky iny???

tlenka
31. máj 2009

no zatial ten, ale nikdy nevies, ci daco ine sa ti na poslednu chvilu nezapaci

nyya
31. máj 2009

to tak to je pravda 😉 😉 to pozname....

tlenka
31. máj 2009

tak tak.. a ty ako? 🙂

nyya
31. máj 2009

ja sa mam dobre mrska este neprisla..ale testik som este neskusala..pocakam do 2 tyzdnoch a uvidime ci pride a ak nieje tak potom skusime... 😉

tlenka
31. máj 2009

aha, no tak fajn... ale az o 2 tyzdne?
a ktora postielka v albume co mam , sa ti viac paci... jarda alebo hippo?

tlenka
1. jún 2009

kuk... pekny dnik... aj ked u nas uprsany

mamartinka
1. jún 2009

dobre ranko tleni.Irsko hlasi slnecno a teplo. 🙂 😎

tlenka
1. jún 2009

ahoj martinka... no tu bolo zamracene aj prsalo, ale teraz k veceru sa vyjasnilo, tak snad zajtra by mohlo byt krajsie.. inac co nove?

nyya
1. jún 2009

tlenka to preto lebo mne niekedy vie mrska meskat 2 tyzdne a to vzdy vtedy ked som bola predtim na slovensku alebo niekede na dovolenke zmena pocasia...tak preto chcem pockat.. 😉 mne sa paci vysse ta hippo postielka je peknejsia a krajsia pre dievcatko 😉

nyya
1. jún 2009

aoojte babule 😉 aj mi tu mame dneska krasne a slnecno 😉 😉 a ako sa mame dneska???

tlenka
1. jún 2009

ahoj ahoj nyyuska.. aha.. tak chapem.. no dufam, ze mrska ma dovolenku nadlho
dakujem, ze si povedala, ktora sa ti paci viac.. lebo som nevedela ktoru vybrat.. v polsku sa da o 1500 - 2000 Sk lacnejsie kupit jak u nas
v stredu iden na 4D, tak dufam, ze to dievcatko ostava

nyya
1. jún 2009

tlenuska tak to aj ja dufam...este zatial neprisla tak uvidime....neni za ja rada pomozem ak mozem 😉 😉 tak to je o dost lacnejsia ako na slovensku...tak to ti drzkam palceky aby to bolo dievcatko ale verim ze to bude ved uz to bolo potvrdene 😀 😀 a brusko rastie???

tlenka
1. jún 2009

no ano... ale viacerym tak potvrdili a potom v 32 tt z nich bol chlapcek, co som pocula aj citala.. jedna baba dokonca teraz predava veci ruzove, lebo jej stale tvrdili, ze dievca bude mat
zas som videla nejake nove kociky na nete.... tak uz mi z toho sibe 😵 😅

cukruska1920
1. jún 2009

Ahojte...kto tu?

tlenka
1. jún 2009

ahoj cukrus.. ja som

cukruska1920
1. jún 2009

Ahoj tleni...ako? ty uz mas pekne tt 😉

tlenka
1. jún 2009

ja fajn... no bezi to.. a ty ako? mas krasny tehu testik, co som videla

antoniab
2. jún 2009

ahoj ako sa mame?
😉

tlenka
2. jún 2009

ahoj ahoooooj... ja fajn.. zajtra ideme s manzelom na 4D, tak drzte palce, nech je to ozaj dievcatko
a ty ako antonia? 🙂

antoniab
2. jún 2009

tlenka tak to budem drzat palecky nech je to baba ako buk 😀 😀 krasna a zdrava 😉
ja sa mam fajn obcas si citim zaludok ale inak to ide dnes som mala prvu kontrolu tuna ak sa to tak danazvat pretoze ma kontrolovali asi tak ze somnou vypisala kopu paierov a zmerala mi tlak dala som jej moc a vzala mi krv na stitku na babo sa ani nepozrela 😠 😠 no a aby toho nebolo malo tak najblisiu kontrolu mam v auguste 🙄 🙄 takze super anglicky pristup
koncom juna idem domov tak dufam ze bude vsetko ok 😉
co za nove kociky si nasla posli nejake tipi nech si aj ja urobim nejaky obraz co asi mozno kym sa budem musiet na 100% rozhodnut 🙂 🙂

tlenka
2. jún 2009

dakujem 🙂 no tak to je pristup tam... tu musis chodit kazdy mesiac do poradne, nechystas sa na slovensko?
tak kociky su kadejake, ani neviem co kupit, zatial zostavam pri tom jet picasse s gulickami, co mam v albume

antoniab
2. jún 2009

idem domov 20 juna 😉

tlenka
2. jún 2009

aha, no tak fajn 🙂 tak pojdes aj tu na vysetrenia? alebo planujes aj rodit v anglicku?

antoniab
2. jún 2009

pojdem na vysetrenia doma preto hlavne idem domov a rodit chcem tiez doma ale pre pokoj duse ak by nieco budem chodit aj tu na tie ich obcasne kontroly no a ak by som musela rodit tu tak tu ale chcem tak v 7 - 8 mesiaci ist nastalo uz domov tak uvidm ako to cele zvladnem 🙂

tlenka
2. jún 2009

🙂 a tam v anglicku davaju za to ze porodis nejaky prispevok?

tlenka
3. jún 2009

no ahojte.. kde ste kto.. ?
ja sa hlasim, ze som dosla zo 4D, v albume mam fotocky

mamartinka
3. jún 2009

krasne a mas ip.ako to je pekne uz vydiet.a bude to to dievcatko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre