Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

tlenka
8. jún 2010

ahojte.... cukruska gratulujem ti a drzte sa 🙂 lulu - nech vsetko dopadne dobre a najdes vytuzene // a samozrejme aj vsetky ostatne
my sa mame fajn... mala vystraja, dzavoce uz kadeco, lozi po styroch, a ked je v ohradke alebo v postielke, tak by len stala.... dnes som zbadala, ze nam ide 7. zubok /uz treti hore/
posielam dalsie video s alex:

https://www.youtube.com/watch?v=dc9xNU6Kkqo


tiez som pridala par novych fotiek do albumu 😵

mamartinka
9. jún 2010

@camelco Posielam ti ip.

lulu19
19. jún 2010

ahojte baby potrebujem poradit asi som chytila prievan na zuby co mam robit neoznate nejake recepty na ukludnenie bolesti som uz zufala abola som aj vo strvrtok na zub pohotovosti bo som si myslela ze to je zo zubu co mi vypadla blomba ale nie boli stale ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ak viete poradte dakujem

antoniab
19. jún 2010

@lulu19 mne na zuby zabera len paralen manzelovi novalgin urcite chce to byt v teple a vyhybat sa prievanu a chladu 😉 dufam ze to rychlo prejde

inak ako sa mate my nic moc hnackujeme uz tyzden tak sme dostali atb timea ma nejakeho bacila tak dufam ze to uz skonci ale inak je strasne zlata clovek by ani nepovedal ze jej nieco je 😉

lulu19
19. jún 2010

dakujem snad ma to uz konecne prestane boliet
a kby toho nebolo dost konecne som sa dostala z tohobacila co som mala je to uz ok a teraz som mala dostat minulu nedelu mrchu ale prisla az teraz vo stvrtok a uz v piatok som nemala nic len take hnede som spinila a dnes tiez ale uz len trosinku ja neviem co s i mamm mysliet ☹
antoniab snad to malickej coskoro prejde .ako to leti uz bude mazt polroka

lulu19
13. júl 2010

halo baby kde ste ?

tlenka
14. júl 2010

ahoj lulu, ja som tu, nakukavam, ale nik nepise nic,... co mas nove inac?
my mame 8 zubkov, po styroch chodime jedna radost, uz aj pekne robi krocky popri gauci, ci stole,... hovorime kadeco, mama, baba, tata, dada, ham je am alebo mam, ale aj h sa jej podari vyslovit, naucila sa tiez ahoj a hav-hav, vsade kde vidi psa, ci uz vonku, na knizke alebo pocuje ho stekat, tak si havka 😀, tiez ahoj a jeje vie, je to velka sikovnica, robi len radost

tu su nejake videa s Alex, mozte si pozriet, ked chcete 😉
video c. 1:

https://www.youtube.com/watch?v=crEcWPKCJz0


video c. 2:

https://www.youtube.com/watch?v=P3ILv225VMw


video c. 3:

https://www.youtube.com/watch?v=Abkt7ICNSX8


video c. 4:

https://www.youtube.com/watch?v=4xpYrpPPn8I


lulu19
14. júl 2010

ahoj jej som rada ze sa niekto ozval
malicka je zlatucka je velmi pekna a tie ocka juj tak ti ju v dobrom zavidim
no a ko mi uz konecnenemusime brat antibiotika tak sme sa z toho dostali a tera ideme na to tento mesiac asi zase nebude nic kedze dnes mam dostat mrchu ale snad uz tio vyjde .jedna baba mi napisala ze su dobre tieto kvapky http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv... nemas s tym skusenost alebo epocula si o tom bola som dnes v lekarni ale nemaju ich ale zajtra mi pridu objednali ich tak skusime
nevies co je s figurkou ako vtedy dopadli u toho dokroraa ako je s malickym ci su zdravy

tlenka
14. júl 2010

ahoj lulu, neviem o tych kvapkach nic... ale vsak za pokus nic nedas, mozno sa po nich zadari hned... o nikom inom nic neviem...
inac dala som aj nove fotky do fotoblogu, tak mozes mrknut 😉
drzkam palce, nech vam to uz konecne vyjde 😵 a najdes potom //

cukruska1920
15. júl 2010

Ahojte
@lulu19 ja som tie kvapky brala a bola som velmi spokojna 😉

mamartinka
15. júl 2010

@lulu19 Ja som ich brala ale nedopadla som dobre.Rozhadzalo mií to ciklus akurat tak.Mala som dvoje kupene a tie jedny som uz potom vyhodila polku.

cukruska1920
15. júl 2010

ja si tie kvapky neviem vynachvalit... ja som ich brala 2 cykly a na treti som zostala tehu.. dokonca som mala ovela lepsi ovu hlien ako predtym...proste ja som s nimi nadmieru spokojna

lulu19
16. júl 2010

hala je tu niekto

lulu19
17. júl 2010

BABY mi budeme mat asi babatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tisko drzte palce

cukruska1920
18. júl 2010

@lulu19
jeeeej to fakt? a akoze mozno? este to neviete naisto?? tak drzim palec

mamartinka
18. júl 2010

@lulu19 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc.Zasluzis si to uz konecne.No vydis a ze sa nedockate.A uz to vies presne ci len tusis.Inak som velmi rada za takuto spravicku.Drz sa a drzkam palce nech niesi opet sklamana.Super sprava.Tak uz sa to snad rozbehne.Po tebe uz sned aj ja pojdem konecne.

lulu19
18. júl 2010

cukruska1920@ n na isto a tesit sa budem ked budem mat brusko ako sud 🙂
no robila som si test vcera aj predvcerom a su tam //ale ta druha je slabulilinka

mamartinka
18. júl 2010

@lulu19 Snad to uz vyslo.A mrsku si uz mala?

cukruska1920
18. júl 2010

@lulu19 ja sa budem tesit naisto az ked bude babo na svete 🙂 ..juj tak to je fajn... oni budu silniet neboj....drzim palce

lenka1806
18. júl 2010

Ahojte som tu nova, aj my uz skusame na drobcovi, ale nejako sa nam nedari a este sa mi teraz pridruzili aj gynekologicke problemy, ☹(((

mamartinka
18. júl 2010

@lenka1806 Cauko.Kolko sa snazite a ake mas problemy?

lenka1806
19. júl 2010

My sa snazime uz 6 mesiacov a to som bola teraz na kyretazi, koly silnemu krvacaniu, mysleli si ze to bol zamlcany potrat, co sa ani nepotvrdilo.
Mam problemy s menstruaciou vkuse je nepravidelna, a nejako sa nedari, ☹

mika165
20. júl 2010

@lenka1806 ahoj.my sa snazime uz asi rok,len moj manzel chodi prec do prace a nie je stale doma.Niekedy si myslim akoby nam to nebolo sudene.Tak velmi by sme uz chceli male.Na tieto stranky hocikedy zajdem a precitam si co je tu nove.

tlenka
22. júl 2010

jeeeeeee... lulu, tak gratulujeeem zo srdiecka a tesim sa s tebou....takze koncom marca, pripadne v aprili tu bude dalsie babo z tejto diskusnej skupinky 😵 😵
robila si si este teraz niekedy test? ja som ich vyskusala viacej, behom 3 dni 😀
ahojte lenka a mika 😉

lulu19
23. júl 2010

ahojte tak sa hlasim som doma z nemic neskor vam vysvetlm co akoale cakam babatko 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
23. júl 2010

@lulu19 jeeej ...gratulujem....drzte sa ...tfuj tfuj tfuj

mamartinka
23. júl 2010

@lulu19 moc.moc.moc gratulujem.Tak ste sa dockali vydis.Teraz uz dufam je rada na mne.Drz sa a davaj teraz pozor na seba.Gratulujem.

silvi2
23. júl 2010

ahojte,my sa tiez snazime uz rok a zatial je to bezvysledne,ale snad sa aj na nas raz usmeje stastie 🙂

nyya
28. júl 2010

Lulu gratulujem vam 😉 😉 😉 som moooc rada...a drzkam palceky aby vsetko bolo oki...

ahojki babenky...ako sa mi mate??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre