Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
17. jan 2009

didi to si cely ten chlebik aj s ostatnym opiekla,ci ako.

lulu19
17. jan 2009

ahojte baby tak som tu na skok ako sa mate troska vas zanedbavam ale cele dni som v pracia vecer chodim uvanena tak prepacte ako sa mate co mate nove

didusa.risulo
17. jan 2009

mamartinka, no natrela syrom ale tak normalne nie na jemno a na to dala na jemno posekanu cibulku a na to slaninku na jemno tenko nakrajanu ale malo, tej cibli vela po celom chlebe, slaninku len tak sem tam a dala na panvicu na olej len s jednej satrany ako ked sa robia hrianky prikryla som to aby sa to podusilo a stopilo trosku z hora ale poxzor na pripalenie robit na malom ohni nech je ta slaninka a syr co najmaksie ale mozes aj tak aj to som robila ze ako som robila tie chleby tak vedla nich som dala na olen slaninku a len kratko som oprazila a dala na chleby a pokracovala, to je vsetko,len som sa rozpisala 😀

didusa.risulo
17. jan 2009

luluuuuuuuuu mas mrchu?

didusa.risulo
17. jan 2009

kurnik fakt nas zanedbavas ja ta stale spomynam a ty nic ☹

mamartinka
17. jan 2009

dakujem.lulu19 cauko.no nove neviem co tu.akurat sa tu dnes moc nepise.

lulu19
17. jan 2009

JSAJ UZMAM PO MRCHE mala som ju dostala som ju hned na druhy den ako som sem pisala tak ale nevadi uz sa netrapim veli vsak babatko pride teplotu nemeriam tento nesiac bo som chora a aani vela nespavam a vstavam velmi skoro a asi by to nemala zmyslel
velmi sa ospraved,ale chodim do robpty o 4 A DOMOU CHODIM O 19:30 TAK SI LEN LAHNEM A SPINKAM

didusa.risulo
17. jan 2009

lulu,tak to mas ozaj moc huste

lulu19
17. jan 2009

NO ALE CO UZ NA BUDUCI TYZDn robim od 4 do 15 tak troska budem mat volna aj zajtra robim od 4 do 11

mamartinka
17. jan 2009

didul a vy dnes nejdete kesikovat? 😉

didusa.risulo
17. jan 2009

matka chcelq by som,muz mi zajtra alebo v pondelok zas ide prec

didusa.risulo
17. jan 2009

baby dnes to tu nezije, ak sem niekto pride, tak ma prezvonte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes je dobry film na markize a aj na jednotke mamou v 16,no a prekryvaju sa, ale ten mamopu v 16 opakuju o 1:15 takze by som to chcela kuk, nebude mi niekto robit spolocnost? 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
17. jan 2009

no didul ja asi nie.uz budem chrnkat.

didusa.risulo
17. jan 2009

baby ja idem kukat teda film, zapalila som sviecky nam a idem pri muzicka, maly nam zaspal, papapaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mamartinka
17. jan 2009

didus cau.tak romantika u vas.uzite si. 😉 pa

aplless
17. jan 2009

ahojte ja som akurat dopozerala ten film na jednotke bol uplne úžasný a ten koniec nemal chybu 🙂
didi uz spis?

didusa.risulo
17. jan 2009

je reklama, aples nespim,kukame film na markize je na mariu dobry, ja si ten na jednotke este dnes kuknem v noci, takze ja tu este dnes pride urcite zacina sa o 1:15 tusim do 3:00 este sa chcem ist dnes osprchovat, dnes som kupila si mandlovy teplovy kre AB a aj spevnujuci tak sa pojdme kremikovat a upravit nozky si,

aplless
17. jan 2009

didi ja som ten co davaju na markize videla uz davno ešteže mame digisatelit takže mam kopec inych programov napozeranie 😝 idem sa aj ja dat doporiadku a pojdem asi driemat pri telku.
inak čo zajtra varíš ja som kupila prsička kuracie ale ešte neviem čo z nich vykuzlim

didusa.risulo
17. jan 2009

aplles ja som to tiez videla ale ja mam take filmy rada, s rodinnou zapletkou, ale to ako tam boli take drasticke veci to mi trhalo srdce,napr. na zaciatku ako otec svojho syna udrel telef.a bolo tam dost takych veci, ale som sa tulkala k muzickovi, ale aj slza vysla

zajtra varim vyvar ako vzdy s slizikmi, a druhe tentokrat kuriatko na stave sa haluskami,daaavno sme nemali, idem sa osprchovat mozno tutumutu bude,este nic nebolo a potom by som chcela kuk ten film na jednotke

ideeeem,papa,lasky moje 🙂

didusa.risulo
18. jan 2009

tu nik nebol?

baby ja som kukala ten film na jednotke do 3:00 spat som isla s opuchnutymi ocami ako angorak, co som plakala,

aplless si pisala ze ten koniec bol najkrajsi a teraz ktory?ako svoje dieta dala niekomu inemu?alebo to ako uz kamerovali sa?kurnik ja som revala jak sudny den, vcera som si uvedomila vdaka tomu filmu nieco o com som dlho pochybovala

aplless
18. jan 2009

didi ten koniec sa mi lubil ako sa navstevovali a nic tomu malemu nezatajili a este ze mali nakoniec aj svoje dieta

mamartinka
18. jan 2009

ahojte.aj mne sa ten film na stv1 pacil.co dnes porabate?ja som u netu a manza pozera futbal.nedelna idylka.tak co didus bolo aj tutumutu 😀 ?u nas bude dnes.vynko uz kupene je. 🙂 pocasie zasa nanic.prsi a fuja ako hlupe.hruza.sme radsej domka.

nyya
18. jan 2009

dobry den babenky...ako sa mame dneska?????

didusa.risulo
18. jan 2009

ahojte

ahoj nyya,

mamartinka vcera nebolo, bude dnes, zajtra rano muz odchadza do tatier,

inak ovu mi FF vyznaci zajtra na 17 DC kedy bol sexik,

ja som si s malym pospala, len pred chvilou sme vstali, uz sa upravujem a ideme s malym do Mc=Donaldu, to aby ste si nemysleli, ze tak chodime casto, nie, ale teraz ideme uz asi 2 krat za mesiac,maly sa pekne napal na obed, tak preco nie, a dlho mi spal, musim ho este nejako potrapit, vystavit, nech zaspi

aples ahaaaaaa, tak to bolo pekne, ale vela veci ma tam zamrzelo, ale bol to fajn film

idem ,vecer pridem 🙂

tlenka
18. jan 2009

ahojte 🙂
hoj didusa... tak neskor

nyya
18. jan 2009

aooojte babenky.. 😉 ste tu este niekto???

lenusska
18. jan 2009

kuk

nyya
18. jan 2009

kukuk lenuska 😉

nyya
18. jan 2009

a zas som tu len ja.... ☹ ☹

lenusska
18. jan 2009

ja som tu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre